logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie ZESTAW Z RASPBERRY PI 4B 2GB RAM OBUDOWA AKCESORIA 9340043019. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu ZESTAW Z RASPBERRY PI 4B 2GB RAM OBUDOWA AKCESORIA 9340043019.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu ZESTAW Z RASPBERRY PI 4B 2GB RAM OBUDOWA AKCESORIA 9340043019 liczba opinii klientów wynosi 297, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 294, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.10.2021

Do programowania OK, do rozbudowy kozak. Komputera osobistego nie zastąpi, odtwarzanie filmów to tragedia, instalowałem kilka przeglądarek najlepiej działa standardowa czyli Chromium, chodzi najlepiej. Do pełni szczęścia brakuję synchronizacji, po wpisaniu konta Google zaraz jest zapominane. Krótko mówiąc synchronizacja nie działa, P. S. downgrade także nie pomaga. Wszystkie podstawowe aplikacje zainstalowane na starcie, wiele przydatnych paneli w barze, pakiet LibreOffice, spora liczba programów do programowania (mam na myśli pełną wersję, nie wiem jak jest w innych). Podsumowując za nie wielkie pieniądzę otrzymasz sprzęt dla geek'a, hobbysty, linux'iarza,ale raczej nie dla przeciętnego zjadacza chleba.
jeszcze

25.1.2021

Póki co rewelacja! Moje pierwsze raspberry. Instalacja systemu prosta. Na pokładzie systemu jest przeglądarka, VLC, LibreOffice i inne. Można oczywiście doinstalować programy. Można zdalnie sterować za pomocą smartfona bądź innego PC. Spoko do pracy biurowej, oglądania filmów, słuchania muzyki, oglądania YouTube, lub/i jako serwer FTP/apache. Małe zużycie prądu, małe gabaryty. Szybko wczytuję system (około 30s od podpięcia do prądu).Jestem bardzo zadowolony ze sprzętu. Ciekawe jakie jeszcze możliwości w nim drzemią. :-)

11.3.2020

Dopóki go nie miałem, nie wiedziałem że go potrzebuję. Teraz przejął zadanie zarządzania inteligentnym domem od Mi Home który wykonywał skrypty w chmurze z losowym skutkiem (serwery w Chinach czasami zrywały połączenie), teraz mi home gateway zbiera tylko sygnały z czujników zigbee, a raspberry wykonuje resztę pracy. Ponadto działa na nim serwer druku i skanowania, a w przyszłości zostanie rozbudowany o system alarmowy. Gorąco polecam!

15.2.2020

Jak to Pi. Bogaty zestaw interfejsów, ta wersja jest bardzo szybka (testowane z Kodi). Niestety, bardzo się grzeje nawet z radiatorkami, co przy braku aktywnej wentylacji (moim zdaniem wentylator to nieporozumienie w przypadku Pi) może spowodować obniżenie wydajności. Cena w najwyższej wersji nie jest już tak bardzo atrakcyjna. Polecam tę wersję, jeśli wydajność jest kluczowa (np. multimedia). W innych przypadku sugeruję model 3.

14.10.2021

Dobrej jakości obudowa - niestety dołączony kabel hdmi nie styka do końca kiedy PI jest w obudowie (brakuje dosłownie tyci tyci do kliku) i doprowadza do szału, bo cały czas się odłącza ;) Dobrej jakości zasilaczDobrej jakości kabel HDMIKarta pamięci markowa w komplecie - niestety po 5 minutach dostała temperatury i zmarła na amen ;) Groszowa sprawa i dość typowe ale jednak.Sam komputer super! brak uwag :)

21.5.2020

Urządzenie przewyższa całą konkurencję przede wszystkim 100% kompatybilnością ze standardem - czyli samym sobą :) Wsparcie producenta oraz ogromna społeczność użytkowników to także duży atut. Do pełni działania potrzebne jest jeszcze: zasilacz 5V 3A + kabel USB-USB typu C, kabel microHDMI-HDMI, obudowa z chłodzeniem, szybka karta SD najlepiej powyżej 8GB i klawiatura/joypad - w zależności od zastosowania.

2.3.2021

fajna zabawka.Wykorzystane na potrzeby NAS (z dysku przenośnego USB) + printserver + DLNA.wszystko jak na razie działa.do zabawy są piny GPIO - wyłącznik zasilania dało się prosto zrobić, myślę, że podepnę jeszcze kilka innych zabawek.z 4G na razie wykorzystuje 200-250MB RAM, więc na proste zabawki tańszy o 100zł 2GB by wystarczył.na razie dodatkowego chłodzenia nie potrzebuje.

12.4.2020

Pierwszego dnia rozwaliłem sobie kabel mikro-hdmi - metal z gniazdka zmasakrował plastik wtyczki (kabel do wyrzucenia), więc dla wszystkich kupujących, jeśli wtyczka nie chce łatwo wejść to sprawdźcie czy gniazdko nie ma za ciasno blaszek ... albo spróbować włożyć kabel pod innym kątem ...Jeszcze mu trochę mocy (dla pracy jako desktop) brakuje, ale jestem pod wrażeniem :)

30.7.2021

Jako posiadacz RPi1, RPi2 oraz RPi3 - muszę przyznać że komputerek w wydaniu 4 grzeje się najmocniej, ale po zastosowaniu zwykłej aluminiowej pełnej obudowy za 55 złotych - osiąga temperatury zbliżone jak RPi3 z tylko samymi radiatorami naklejonymi ( przy stresie - kodi / tvheadend - 48-51'C)Przydałaby się wersja bez BT i WiFi - za nieco mniejsze pieniądze

19.4.2020

Super-fajne urządzenie. Odkrycie ostatniego 10-lecia.Używając go czuję się jak bym odkrywał koło ;-)Po prostu rewelacja.Ma swoje bolączki (przegrzewa się) ale używając odpowiedniej obudowy można sobie z tym łatwo poradzić.Jest bez dwóch zdań warta swojej ceny i użytkując Malinkę można się dużo nauczyć (niewielkim kosztem) ...

14.1.2022

Zgodny z opisem, ale sam produkt ma u mnie duże problemy z zawieszaniem się na postawionym Linuxie. Osobiście wiedziałem o tym, że zakup to dopiero początek zabawy, ale jak ktoś nie jest na to przygotowany i myśli, że zakup maliny będzie tożsamy z zakupem zwykłego komputera tylko w wersji mini to czeka go wielkie rozczarowanie.

15.12.2021

Sam zestaw był nienaruszony poza kartą microSD, która była otwarta na potrzeby instalacji "NOOBS", a o której nie było informacji w ogłoszeniu. Dodatkowo kontakt z obsługą wydawał się dziwny, odniosłem wrażenie jakbym rozmawiał z osobą, która wykazywała zero emocji "ok, tak, nie, no", ani dziękuję, ani pocałuj mnie w d.

6.3.2020

Jakość zarówno Pi jak i obudowy bardzo dobra, sprawność chłodzenia też (chociaż na razie zainstalowałem sam system a loguję się zdalnie ssh i vnc).Uwaga jedynie na materiał służący do przewodzenia ciepła z PI do radiatora - jest on delikatny i łatwo go nadszarpnąć podczas usuwania folii z warstw z klejem.

2.6.2020

Nie znam się zabardzo na minikomputerach,napewno jest to super sprawa dla automatyków, robotyków itp...Jeśli jednak szukacie czegoś małego do przeglądania internetu, yt, multimedia, to raczej polecam zakup jakiegoś chromebooka za 100-300zł.Pi 4B 2GB w tym temacie mnie trochę zawiódł....

1.1.2020

Otrzymałem produkt wybrany losowo, bowiem nie doczytałem aukcji - i bardzo dobrze! Czarny lepiej się komponuje. Działa elegancko, wystarczyło przełożyć kartę i zmienić ustawienia sprzętu pod Pi4 zamiast Pi3. Ten MiniPC wystarczy do podstawowych rzeczy i nie trzeba już włączać komputera..

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności