logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie BlitzWolf BW-BS3. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu BlitzWolf BW-BS3.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu BlitzWolf BW-BS3 liczba opinii klientów wynosi 90, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 68, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.2.2021

Działa sprawnie i szybko paruje się z telefonem. Pilocik bardzo przydatny. Jedno, co mnie irytuje, to słabo pomyślane mocowanie smartfona. Mocna sprężyna uchwytu i jego konstrukcja komplikują sprawę. Trzeba użyć sporo siły i się chwilę pomęczyć, żeby pewnie i równo umocować telefon. To powoduje ryzyko upadku telefonu w trakcie tych zabiegów. Zdecydowanie słaby punkt całości.

1.9.2019

Pomysł na taki selfie stick ze statywem - genialny. Polecam sprawdza się. Ale nie wiem czy taki egzemplarz mi się trafił czy tak są produkowane ma rozklekotane nóżki - opakowanie było otwarte (myślę, że był używany ponieważ opakowanie było otwierane ale nie miałem czasu na zwrot/wymianę bo wyjeżdżałem już na wakacje).

18.9.2021

Bardzo dobry stick do selfi. Sztywny, nic sie nie wygina. Zdalny spust (pilot)-rewelacja bardzo sie przydaje. Funkcja statywu rowniez, czesto z niej korzytam. Generalnie jestm bardzo zadowolony, mam nadzieje, ze posluzy dlugo. Jedyna uwaga-mógły byc o 20 cm dłuzszy po rozłożeniu ale i tak jest super.

28.1.2021

Generalnie okej. Miałem okazję porównać bezpośrednio AF15. Jakość Huawei wydaje się lepsza. Pilot w AF15 na baterię typu CR w BS3 akumulator ładowany przez micro USB (wolałbym w obecnym czasie USB C). Zaleta BS3 to przejściówka z gwintem do aparatów.Gdyby nie przejściówka pozostałbym przy AF15.

10.2.2020

Funkcjonalny, łatwy w użyciu. Pilot działa, ja mam w telefonie z Androidem ustawione migawkę na przyciski głośności, więc nie mam problemów. Mogę robić zdjęcia nocne bez dotykania telefonu, nie poruszę. Jestem lepsza perspektywa nagrywania filmów. U mnie sprawdziło.

27.7.2020

Produkt dobej jakości, wykonany estetycznie z dobrych materiałów. Technologia bezprzewodowa bluetooth dosc szybko wyczerpuje baterię w telefonie. Po każdym zdjęciu muszę wyłączać połaczenie bluetooth.

15.8.2020

Polecam. Łatwość obsługi, wyjmowany pilot. Dobre materiały. W tej wersji sports w zestawie wymienna głowica do przykręcenia małego aparatu lub kamery sportowej. Dobrze się trzyma, bardzo ergonomiczny.

28.11.2018

Produkt masywny, funkcjonalny. Raczej dla mężczyzn ze względu na swój ciężar. Ale jeśli chcemy taki STICK, który po jednorazowym użytkowaniu się nie połamie.. To musi jednak trochę ważyć. Polecam

31.8.2019

Statyw dobrej jakości jedyny minus jest taki że telefon 6' wchodzi na styk z lekką obawą że mechanizm może wystrzelić, niestety w etui nie ma szans na włożenie telefonu.

24.7.2021

Jest prawie idealny, prawie, bo mógłby mieć więcej miejsca do stabilniejszego uchwytu telefonu w pionie, ale ogólnie super, sparowany z iPhone xs, stabilny statyw

13.7.2019

Bardzo fajny, uniwersalny sprzęt. Świetnia jakość w tej cenie. Wygodnie się go trzyma i zaletą są dodatkowe akcesoria do mocowania kamery cyfrowej. Polecam!

12.5.2020

Funkcjonalny, bardzo lekki, dość solidny i dobrze wyglądający sprzęcik. Małym minus za brak stabilności nawet przy lekkich podmuchach wiatru.

9.2.2021

Bardzo dobra jakość produktu, jedynie co mogło by być lepsze to długość maksymalna po rozłożeniu.

9.7.2021

jakość ok, cena/jakość ok.Kupione w sferis - Super szybka wysyłka - następnego dnia u mnie.

10.12.2021

Ogólnie bardzo dobrze się sprawuje, nóżki statywu działają tylko rozłożone w pełni, polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności