logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Huawei Af14 Z Funkcją Statywu (2452342). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Huawei Af14 Z Funkcją Statywu (2452342).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Huawei Af14 Z Funkcją Statywu (2452342) liczba opinii klientów wynosi 58, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Wykonanie sticka jest jak najbardziej poprawne. Materiały dobre, spasowanie także, wygodny chwyt i pewny. Przydał się już nie raz. Najfaniejszy że można używać go jako selfie sticka ale nie tylko, może robić za statyw (krótki/długi) - taki ala tripod mały. Stick wysuwa się na przyzwoitą odległość, nie jest super długi ale starcza. Wbudowany kabel do podłączenia z telefonem także starcza na długość. Poza tym ważna rzecz - niska masa, wytrzymały nawet na pełnym wysunięiu no i rozmiarowo po złożeniu minimum miejsca zajmuje. Do plecaka na wyjazdy jest idealnym rozwiązaniem. Szczególnie że cena nie jest wygórowana. Prawidłowo pracuje z androidem, na ios nie testowałem.

Urządzenie dobrze przemyślane. Dokładnie tego potrzebowałem. Niewielki, niskiej masy, bezproblemowy w noszeniu ze sobą w torbie. Przetestowałem go ostatnio na wyjeździe i jest super. Niedrogi i poręczny a sterowanie działa prawidłowo. Przydaje mi się dosyć często. Głównie dlatego że korzystam z niego także jako tripodu co pozwala telefon postawić stabilnie w różnych także mniej równych miejscach i zrobić fajne fotki. Za to jest po prostu dobrze zrobiony i nie sprawia wrażenia jak wiele tanich modeli które wyglądają jakby miały się rozpaść po jednym użyciu. Do selfie również sprawdza się prawidłowo. Polecam gorąco zakup sticka.

9.9.2019

Cena może nie jest najlepsza na rynku ale nie o nią tu chodzi. Za to sam produkt wg mnie pierwsza klasa. Wygląd, stylistyka i wykonanie oraz spasowanie elementów na bardzo wysokim poziomie. Funkcjonalność również nie ma sobie nic co zarzucenia. Uchwyt sztywny i solidny, pewnie trzyma się w ręce bez obaw o smartfona. Jak najbardziej polecam. Chyba że ktoś posiada wyższy budżet; wtedy tylko wyższy model AF15!

Wybrałem tej marki stick ze względu na to że mam do huaweia zaufanie co do solidności produktów, a mam ich naprawdę sporo. Stick też jest bardzo dobrze wykonany, działa z każdym telefonem na androidzie i iOS a do tego jest porządnie wykonany. Spradza się też jako tripod.

Dobry wybór, jestem zaskoczony solidnością wykonania. Wiele tanich selfie sticków jest tandetnych, ten jest ok. Zintegrowane ma też sterowanie w rączce oczywiście, może służyć jako staty i miniaturowy tripod. Bardzo udany zakup i całkiem szybka wysyłka.

Niezły, oczywiście to prosty wysięgnik z opcją statywu. Nie ma bajerów jak niwelowanie drgań ale no ale cena też to od razu sugeruje. Tak czy siak potrzebowałem tylko tyle ile oferuje i mi wystarcza za te pieniążki

Na razie uchwyt spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Solidny i lekki - aluminiwoy, składając jest miejsce na schowanie kabla w nim - fajnie przemyślane. Jak na sprzęt za takie pieniądze to zakup spokojnie polecę.

14.7.2017

Naprawdę porządny produkt, lekki a zarazem bardzo sztywny po całkowitym wysunięciu ramienia. Telefon pewnie zamocowany w ramieniu. Możiwość wykorzystania jako statywu świetna.Szczerze polecam.

14.2.2019

Przycisk spustu migawki trochę grzechocze, jest źle spasowany. Krótki kijek. Wtyk jack wygląda dość "licho". Nabyty w uczciwej cenie, także nie mam większych zastrzeżeń.

Mega poręczny stick i dobrze z telefonem na androidzie współpracuje. Plusem jest uniwerslaność i funkcja tripoda. Jak na taką kwotę dobry zakup naprawdę.

8.4.2020

Wszystko tak jak w opisie. Jakoś świetna, produkt oryginalny, paczka zabezpieczona przed ewentualnymi uszkodzeniami (czyt. owinięte w folie bąbelkową)

20.2.2019

Wygląda solidnie, jest lekki i spełnia swoje funkcje. Szkoda, że głowica nie jest odkręcana i na gwint 1/4, bo byłaby bardziej uniwersalna.

Produkt dojechał następnego dnia, nieźle wykończony, na razie działa dobrze, mam nadzieję, że nie będzie z nim z czasem problemów

16.7.2018

Bardzo dobra jakość wykonania, łatwo się wyciąga i składa. Funkcja statywu super. Gdyby tylko był trochę dłuższy, byłby idealny.

22.2.2019

Bardzo dobrze wykonany, krotki ale wystarczający teleskop. Z uchwytu telefon nie ma szans wypaść a przewód dla mnie jest zaletą

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności