logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bluedio T2+ czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bluedio T2+ czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bluedio T2+ czarny liczba opinii klientów wynosi 25, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.12.2020

Znam ten produkt. To druga sztuka zakupowa. Grają ok, kompaktowa / łamane, jakość (jak na BT) = ok, możliwość zapięcia kabla = ok, czas działania na baterii = ok. W sumie za tę kwotę dosyć bezkonkurencyjne w przedziale cena / jakość / możliwości. Czasami czytam, że łamią się / łatwo złamać. Nawet czołg można złamać większym czołgiem. W normalnym, cywilizowanym użytkowaniu nie widzę zagrożenia.

5.10.2018

Bardzo dobry dźwięk, są naprawdę głośne, łatwość parowania z innymi urządzeniami, możliwość podłączenia jacka w przypadku rozładowania baterii, co do wytrzymałości baterii to jeszcze za krótko eksploatuję, jestem jak na razie zachwycony tymi słuchawkami i spokojnie mogę je polecić.

18.10.2017

jeśli masz wysokie wymagania co do jakości dźwięku, możesz być rozczarowanym, luźnym i falistym basem oraz słabymi i głuchymi wysokimi częstotliwościami, oczywiście, że mogą być poprawione przez korektor, ale to nie tak.

18.4.2019

Niestety. Do momentu złamania pałąka byłem zadowolony. Świetna bateria, niezła jakość dźwięku i wykonania... Ale jak może złamać się pałąk w momencie nakładania słuchawek na głowę? Dodam, że jestem bardzo ostrożny.

26.11.2019

Spełnia moje oczekiwania. Oprócz "zwykłego" słuchania po kablu ma Bluetooth, radio FM i slot na kartę micro SD, wydajne baterie. Prawdziwy kombajn :-)

3.6.2017

Produkt spełnia oczekiwania mojego syna.Przyznam szczerze że sam testowałem jego słuchawki.Basy wgniotły mnie w fotel.Produkt spełnił oczekiwanie.

8.2.2017

Słuchawki na 4,0 lecz słabo działające przyciski, słabo tłumaczona instrukcja obsługi

19.9.2019

Radio trochę dziwnie łapie stacje, tylko niektóre, ale może jeszcze to rozkminie

13.5.2019

Póki co - super, mąż bardzo zadowolony z prezentu

23.10.2019

Polecam dźwięk super, a zwłaszcza basy !!!
Warunki usługiPolityka prywatności