logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bradas Opryskiwacz Ciśnieniowy Klasyczny Aqua Spray 5L (As0500). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bradas Opryskiwacz Ciśnieniowy Klasyczny Aqua Spray 5L (As0500).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bradas Opryskiwacz Ciśnieniowy Klasyczny Aqua Spray 5L (As0500) liczba opinii klientów wynosi 112, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 110, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 2.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.6.2022

Produkt bardzo szczelny, Po 24 godzinach utrzymuje jeszcze ciśnienie robocze /dłużej nie sprawdzałem/. Wydajna pompa. Przy maksymalnym napełnieniu 10 "pompnięć" daje ciśnienie robocze. Mnie nie przeszkadza krótka lanca, bowiem opryskiwacz jest używany do warzyw i krzewów /drzewek, do wysokości 180 cm. Także na podkreślenie zasługuje atrakcyjna cena sprzętu.

19.4.2021

Wszystko się zgadza i odpowiada załączonym zdjęciom. Podpowiedź dla kupujących - 5l, to faktyczny litraż jaki można wlać do pojemnika i zostaje dodatkowe miejsce na poduszkę powietrzną. Bardzo dobre wykonanie w stosunku do poniesionych kosztów. Rodzice zadowoleni jak się patrzy.

22.6.2021

Rewelacyjne urządzenie. Świetnie trzyma ciśnienie, nawet po tygodniu bez pompowania ładnie rozpyla wodę. W ogóle bardzo dobrze działa lanca... delikatnie , równomiernie, dookólnie rozpyla mgiełkę płynu. Jestem b. zadowolony z tego opryskiwacza.

7.6.2022

Jestem już po pierwszym oprysku. Póki co działa bez zarzutu. Trzeba dobrze dokręcić zakrętkę i śmiga bez problemu. Nic nie cieknie, jest blokada włącznika. Poziom płynu dobrze widoczny na podziałce. Lanca niezbyt długa, mnie nie przeszkadza.

21.7.2022

Bardzo porządny wyrób, wygląda na to że Polska myśl techniczna oraz produkcja. Jedyny minusik to że niema wycięcia do ,,parkowania'' lancy i dynda samopas (w poprzednim było i to bardzo ułatwia życie) ale bez tego da się żyć.

17.7.2022

Jestem bardzo zadowolona z opryskiwacza. Widać ile jest płynu w środku, wytwarza dobre ciśnienie, szeroki wlew, regulacja strumienia, wygodny i podręczny w noszeniu, może wydłużyłabym o trochę lance. Polecam

8.9.2021

Jak za tą cenę to nie widzę powodu żeby doszukiwać się minusów. Trzyma ciśnienie,rozpryskuje ,i jak na razie nic się nie urwało. Do oprysku niewysokich przydomowych roślin jak najbardziej polecam

3.7.2022

W porównaniu z poprzednio używanym marketowym opryskiwaczem rewelacja.Nic nie cieknie powietrze nie ucieka wygodne napełnianie.Lanca mogłaby być dłuższa ale inne mają takie same.Polecam.

29.4.2020

Jakość wykonania średnia, po 3 dniach użytkowania, połamał się kołnierz trzymający pompkę, ale nadal działa, nie wpływa to na jakość użytkowania.Produkt zadowalający za tą cenę.

5.6.2022

Na fotografii opryskiwacz robi wrażenie większego niż jest. Ja oddałem dla mnie za mały, zbyt krótka lanca do drzewek ale do warzyw polecam.

21.7.2022

Fajny, wygodny w użyciu, wykonany z odpowiedniego materiału tak, że po wlaniu wody bez problemu widać ile jej jest w opryskiwaczu, polecam.

11.8.2020

Opryskiwacz dotarł uszkodzony jednak nie było żadnego problemu z jego zwrotem, środki również błyskawicznie zostały zwrócone

30.4.2021

Opryskiwacz amatorski, ale najważniejsze, że trzyma ciśnienie długo. Dysza mało precyzyjna, ale za tą cenę ok

21.5.2020

Dobry jakościowo produkt, spełnia swoje zadanie. Trochę brakuje możliwości wydłużenia lancy. Polecam produkt.

12.6.2020

Lanca spryskiwacza jest bardzo krótka natomiast na zdjęciu proporcje lancy do zbiornika trochę mylą.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności