logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Kwazar Opryskiwacz Orion Super 9l. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Kwazar Opryskiwacz Orion Super 9l.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Kwazar Opryskiwacz Orion Super 9l liczba opinii klientów wynosi 157, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 128, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.7.2021

Opryskiwacz jest super, prosty w obsłudze, wypompowanie całych 9l wymaga nabicia ciśnienia tylko 2 razy, ładnie współpracuje z teleskopową lancą, którą dokupiłem.Ale zabieram gwiazdkę za instrukcję obsługi, można z niej wyciągnąć wniosek, że łatwiejszy od opryskiwacza byłby w obsłudze prom kosmiczny.

31.7.2021

Sprzęt porządny choć na dnie zostaje trochę cieczy użytkowej, której wężyk już nie chce pobrać, trzeba potrząsać zbiornikiem. Poza tym OK. Na plus dodatkowa osłona dyszy rozpylającej - ułatwia pracę, zapobiega roznoszeniu preparatu przez wiatr i zabezpiecza rośliny których nie chcemy opryskać.

24.7.2022

Super porządny polski produkt. Bez porównania do tanich marketówek. Na pierwszy rzut oka widać już tą jakość. Tutaj nic nie cieknie, nie syczy, nic się nie zatyka. Dysza rozpyla bez lania, kapania czy innego sikania. Po prostu wszystko działa tak jak powinno. Polecam.

21.8.2020

Opryskiwacz godny polecenia, jedynie pasek jest tutaj zbędny gdyż i tak trzeba co jakiś czas pompować, wiec zakładanie i zdejmowanie jest uciążliwe gdy jest pełen opryskiwacz.

23.7.2022

Jestem zadowolony aczkolwiek pasek naramienny powinien być zdecydowanie szerszy dla wygody,całość trochę nieporęczna powinna być bardziej owalna a nie okrągła

25.6.2021

Konkret już kiedyś miałem jednak pożyczyłem i na szybko kupiłem pierwszy lepszy ale to nie to samo.Trochę si zmienił przez dekadę ale na lepsze.

24.7.2021

Opryskiwacz używany kilkukrotnie. Wszystko działa bez zarzutów. Urządzenie dobrze wykonane. Warto wydać więcej na lepszy sprzęt. Polecam.

8.8.2020

Orion do klasa sama w sobie- solidne wykonanie, łatwa obsługa. Zakładam że i trwałość będzie wysoka (poprzedni opryskiwacz dożył 10 lat).

17.2.2022

Opryskiwacz bardzo dobry. Niestety pszysłano uszkodzony. Ułamany zawór bezpieczneństwa. Kupiłem wymieniłem. Wszystko ok.

8.3.2017

Produkt,zgodny z opisem,sprawny technicznie,opakowany.Sklep oraz firma kurierska szybko dostarczyła produkt,polecam

17.8.2021

Od lat używam produktów marki "Kwazar" bo są bardzo dobre. Kupiony na szybko chiński działał tylko dwa dni !!!

18.12.2020

Witam.produkt zgodny z opisem,taniej 25zł,niż w sieciówkach ale to też cieszy(pod warunkiem.że masz(SMARTA).

29.6.2022

zestaw bardzo porządny. Uchwyt bardzo stabilny, materiały z których wykonano opryskiwacz dobrej jakości.

29.7.2021

Solidny, ergonomiczny (za wyjątkiem paska, za cienki). Fajny produkt. Trzyma ciśnienie, dobrze rozpyla.

19.4.2021

Szybko i bezboleśnie dla mnie (bo osłona herbicydowa lekko pęknięta ale działa). Generalnie polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności