logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Corsair Flash Voyager 16GB Water resistant, Shock proof (CMFVY3-16GB). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Corsair Flash Voyager 16GB Water resistant, Shock proof (CMFVY3-16GB).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Corsair Flash Voyager 16GB Water resistant, Shock proof (CMFVY3-16GB) liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 2.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 2.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.2.2015

Witam! Opinię na temat tego PenDrive'a mogę mieć tylko i wyłącznie pozytywną. Jest to sprzęt, który nieustannie, intensywnie użytkuję od wielu lat (myślę że spokojnie ponad 5 lat), nie dzieje się z nim kompletnie nic, nie zmniejsza się jego objętość, solidna konstrukcja + gumowa budowa spełnia swoje zadanie w 100 %. Naprawdę jedyna wada tej pamięci to "kapturek" który dość szybko się wyrobił i w rezultacie zgubił. Dodam, że każdy może mieć inne pojęcie intensywności używania pamięci,u mnie do niedawna był to jedyny nośnik jaki posiadałem więc używany był niemal codziennie i często jednego dnia wielokrotnie, a do tego noszony był gdzie popadnie (plecak, kieszeń). Teraz służy mi jako środek komunikacji pomiędzy komputerem i konsolą a także jako nośnik do oglądania filmów właśnie na konsoli. Polecam i pozdrawiam.
jeszcze
Warunki usługiPolityka prywatności