logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Dream Machines DM2 Comfy S. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Dream Machines DM2 Comfy S.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Dream Machines DM2 Comfy S liczba opinii klientów wynosi 40, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.1.2019

Myszka jest tak precyzyjna że przez tydzień przyzwyczajałem sie do niej z bloody V8. No i z dwa razy lżejsza. I tysiąc razy wygodniejsza. NATOMIAST comfy dotarła do mnie z źle przyklejoną naklejką i dwoma ślizgaczami, co przez moją nieuwagę porysowało mi podkładkę. Nie wiem czy to wada fabryczna czy towar ze zwrotu, ale wymieniłem je na ślizgacze z zestawu i jakoś działa. Bardzo wygodna jak na moje gigantyczne łapska i nawet przyjemna w dotyku. Kliknięcia są przyjemne a przyciski boczne dla mnie idealny skok mają. Jakby miała rolkę bezwładnościową to byłaby to dla mnie idealna mysz.

20.10.2018

Mysz bardzo wygodna, duża, bardzo łatwo ślizga się po podkładce. W zestawie z myszką są dodatkowe ślizgacze. Bardzo dokładny sensor. Jedynym minusem jest brak możliwości ustawienia swojego zakresu DPI. Można ustawić jeden z predefiniowanych: 400, 800, 1200, 2400, 4800, 12000. Każde ustawienie DPI oznaczone jest innym kolorem podświetlenia. Korpus myszy jest zbudowany z matowego, przyjemnego w dotyku plastiku. Dłoń nie poci się nawet po pięciu godzinach ciągłego użytkowania gorąco polecam tę mysz.

24.1.2019

Niestety mysz muszę zwrócić. Nie dlatego że to zły produkt, tylko dlatego że nie pasuje do moich preferencji.1. Myszka jest z przyjemnego w dotyku plastiku, który niestety jest trochę śliski. Jestem low-sensem więc często podnoszę mysz w powietrze i myszka się po prostu wyślizguje.2. W jednej grze bardzo dużo używam środkowej rolki, a dokładnie ją wciskam. Tutaj trzeba użyć dużo siły co trochę męczy palec.

20.6.2018

Mysz jest the best. Szybkość, precyzja i wygoda, sensor absolutny top, scroll jest perfekcyjny, miałem od nich DM1 PRO i chciałbym żeby tak był taki (chociaż wizualnie wyglądało by to słabo), przesiadka na duży plus szczególnie pod względem wygody, myślałem o wymianie na DM1 PRO S, ale stwierdziłem że skoro tutaj mogę mieć Pixarta 3360 taniej to dlaczego nie, odczucia z kształtu tej myszki są świetne.

20.6.2018

Myszka jest bardzo dobra, 149 zł za gryzonia z Pixartem 3360 to jest szaleństwo. Nie znam innej tak dobrej oferty. Co więcej producent dorzucił od siebie dodatkowy zestaw ślizgaczy co powinno mocno przedłużyć żywotność tej myszki.

8.6.2022

Myszka MEGA jak za cenę około 100zł ta myszka jest bardzo bardzo dobra podświetlenie bardzo dobre i ciche przyciski,kabel w grach fps nie przeszkadza i ta płynność robi robotę.jak na 100 zł to jest najlepsza myszka jaką miałem.

24.2.2020

Super mysz, korzystam z niej zarówno do gierek jak i do pracy. Kształt mi pasuje bo ręka mi odpoczywa mimo, że łapki nie mam za wielkiej. Sensor niezły i do FPSów gryzoń się również nada ;)Polecam graczom i nie tylko!

1.6.2021

Jestem posiadaczem dużych dłoni. Małe myszki są dla mnie bardzo niewygodne. Postanowiłem spróbować z firmą DM. Mogę naprawdę polecić produkt. Świetna jest, naprawdę kusząca.

8.6.2021

Chciałbym serdecznie polecić myszkę wszystkim osobom, które tak jak ja posiadają duże dłonie, a w myszkach zależy im na komforcie. Myszka świetnie układa się w ręce.

12.11.2021

Myszka super leży w dłoni. Bardzo wygodna. Do codziennego grania idealna. Kabel bardzo dobry, nie przeciera się. Gram dużo w rpg dla mnie jest świetna

24.6.2020

Fajna, ergonomiczna myszka. Nie spotkałem się z prawie żadnymi wadami, używana codziennie po 3-4 h trzyma się idealnie.

4.7.2020

Kupiłem tylko przez wzgląd na rozmiar. Pomimo dużych rąk jest mi wygodnie. Bardo fajne oprogramowanie od producenta

9.8.2021

Działa już 1,5 roku. Najlepsza jaką miałem. Przede wszystkim dobrze leży na niej dłoń. Wygląda też całkiem dobrze.

14.7.2021

Myszka przede wszystkim bardzo wygodna. Bardzo fajnie układa się na niej dłoń. Cena naprawdę bardzo kusząca.

28.9.2018

Super mycha, bardzo ergonomiczna. Sensor dobry, wszystko działa jak powinno. Super mi leży w dłoni. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności