logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Dream Machines DM2 Supreme. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Dream Machines DM2 Supreme.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Dream Machines DM2 Supreme liczba opinii klientów wynosi 51, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.12.2021

Mysz bardzo fajna, jest to klon Mionix Naos, do gier mi spokojnie wystarcza, tak samo jak do pracy. Ergonomia stoi na wysokim poziomie z uwagi na kształt, szczególnie dla osób z dużymi dłońmi. Problemem jest wykończenie powierzchni, po 2 latach gumowe pokrycie zaczęło się łuszczyć i schodzić. Nie przeszkadza to w używaniu, ale wygląda kiepsko. Poza tym zero problemów. Sensor działa i jest wystarczająco precyzyjny, klikanie jest przyjemne i pewne, scroll nie szwankuje, kabel z oplotem solidny, ale nie sztywny, co jest na plus. Mysz jest dobrze wyważona, chociaż do lekkich nie należy. Software nieco niedorobiony, ale daje radę, są makra i sterowanie RGB. W tej cenie jest to fenomenalny sprzęt,ale chętnie zapłaciłbym więcej za lepsze oprogramowanie, bardziej wytrzymałą powierzchnię i więcej przycisków.
jeszcze

11.9.2021

Myszkę mam od roku, ogólnie uważam to za dobry zakup aczkolwiek po kilku miesiącach wpadły mi przyciski boczne do środka, polecam wtedy rozebranie myszki i wzmocnienie połączenia przycisków klejem na gorąco ;3, drugi zestaw ślizgów jest w opakowaniu więc wtedy można od razu wymienić.Scroll w miarę solidny, często używam środkowego przycisku na scrollu, a mimo to jeszcze się nie zepsuł, poprzednie myszki wytrzymywały max 2 miesiąceDodatkowo w moim egzemplarzu po roku odpadł fragment 2x3cm tej gumy którą pokryta jest myszka, nie jest to jakoś mega widoczne i mi to nie przeszkadzaNa plus dedykowana aplikacja i ustawianie podświetlenia ;3

21.4.2020

Korzystam z niej od tygodnia. Jest bardzo wygodna i precyzyjna. Niestety mam z nią wiele problemów. Pobrałem oprogramowanie z oficjalnej strony i mocno żałuję. Z miejsca przestał działać przycisk zmniejszania DPI - nie pomagał powrót do ustawień domyślnych. Brakuje też wielu funkcji. Oceniam tak wysoko tylko dlatego, że sama myszka jest fantastyczna i niech świadczy o tym fakt, że nie zamierzam jej odsyłać. Mam nadzieję, że zostanie to naprawione, bo myszka zasługuje na ocenę 6/6.

13.8.2020

Jeśli ktoś nie używa dużo przycisków bocznych to jest to bardzo dobra myszka.Gwiazdkę odejmuje za przyciski boczne, bardzo głęboko trzeba je wcisną aby uzyskać klik i przez to wydają się badziewne !Generalnie budowa i wykonanie bardzo wysokie.Myszka to taki troszkę naleśnik ;) szeroka i nie wysoka. Jeśli ktoś nie lubi gdy ma mocno wygięty nadgarstek trzymając myszkę to tą polubi.

15.9.2020

Świetna myszka, jedyny minus to duży skok bocznych przycisków, co nie pomaga w grach. Było to też zgubą mojego egzemplarza, w którym boczny przycisk po prostu się zapadł i został w środku myszki. Natomiast nie licząc tego, najlepsza myszka jaką miałem - bardzo przyjemny scroll i idealny kształt dla ludzi z większymi dłońmi

12.7.2022

Myszka sprawuje się znakomicie, mimo, że nie mam jej jeszcze długo. Kilka dni trwało przyzwyczajenie do jej wyprofilowania. Kupiona na przecenie i nie żałuję sypniętego grosza. Grosza daj xkomowi, myszką zatrząśnij!

28.7.2020

Nie gram, ale pracuję przy komputerze i potrzebowałem dużej, wygodniej myszki. Antypoślizgowa struktura z jakiej jest wykonana cała mysz wygodnie utrzymuje dłoń. Jak ktoś ma duże dłonie to szczególnie polecam.

15.10.2021

Coraz rzadziej spotykany kształt, dla mnie świetnie leży w ręku. Działa bez zarzutu. Oprogramowanie mogłoby być lepsze, zapisane konfiguracje się nie wczytują, trzeba za każdą zmianą ustawiać ręcznie.

24.9.2021

Ta mysz to naprawdę kozak opcja! Jeszcze do tego ta promka... Bajka. Nic tylko kupować. A co do bocznych przycisków moim zdaniem wszystko w moim egzemplarzu jest ok.

28.10.2020

Mysz bardzo dobrze wyprofilowana. Dłoń się nie męczy podczas całodniowego korzystania. Polecam każdemu, kto poszukuje wygodnej myszki plus ładnego designu.

16.4.2021

Długo szukałem wygodnej myszki z precyzyjnym DPI i wreszcie ją znalazłem. Z czystym sumieniem polecam ją każdemu i z chęcią kupiłbym jeszcze raz.

28.7.2022

Mysz bardzo w porządku, brakuje jedynie możliwości połączenia z Steel Series engine i tak jak inni piszą raczej dla ludzi z większymi dłońmi

1.7.2020

Fajny profilowany gryzoń do gier i do pracy. Przesiadłem się ze starszej wersji DM2 Comfy na tą mysz i jestem naprawdę zadowolony. Polecam!

7.6.2022

Myszka spełniła oczekiwania, jest ładna, płynnie działa, wygodnie się ją trzyma, kabel jest elastyczny, oprogramowanie jest kompletne.

26.10.2021

Fajny stosunek cena/jakość mam długie plalce mimo to myszka leży idealnie dodatkowo 3 pary ślizgaczy w zestawie polecam gorąco

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności