logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars 1422. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars 1422.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars 1422 liczba opinii klientów wynosi 59, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 33, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.3.2015

Ergonomiczny kształt trzonka grabi sprawia , że są bardzo wygodne w pracach na działce , po za tym jak na metalowe grabie i trzonek są lekkie nawet dłuższa nimi praca nie męczy jak przy tradycyjnych tego typu grabiach .Produkt może nie jest tani w porównaniu do zwykłych grabi , ale coś za coś raz , że marka , a dwa to jednak solidność produktu i wytrzymałość , a ta jest gwarantowana w tym produkcie .Mi się udało je zakupić w cenie około 37 zł i chyba nie jest to cena zbyt wygórowana za markowy produkt.Osobiście szczerze POLECAM

18.9.2011

Dość drogie grabie, które jednak w pełni warte są swej ceny. Używam ich do pracy na moim skromnym warzywniku. Doskonale nadają się do urabiania świeżo przekopanej ziemi czy wygrabiania wyciętego zielska. Są bardzo mocne, służą mi już bardzo długo i praktycznie nie mają śladu użytkowania. Mimo, że metalowe dzięki temu, że zawsze je po pracy dobrze czyszczę nie mają śladu rdzy. Trzonek długi i doskonale wygięty, dzięki temu nie bolą mnie plecy tak jak przy innych grabiach czy łopatach. Super grabie, naprawę polecam.

16.12.2014

Bardzo porządne grabie, szkoda, że nie czternasto zębne. Wyprofilowany trzonek, dziwny, trzeba się przyzwyczaić ale akurat w grabiach nie przeszkadza (co innego w motyce), ogolnie to bardzo pomyślane grabie, możę troszeczkę za ciężkie zwłaszcza dla kobiet, bardzo długi trzonek, niskim osobom może sprawiać to problemy, jak dla mnie idealny (185 cm wzrostu). Trudno do czegokolwiek sie przyczepić, produkt bardzo solidny i dobrze wykonany.

20.4.2020

Grabie spełniają swoje zdanie. Wykonanie solidne, ergonomiczna rączka? Przyznam szczerze, że wcale się tym rewelacyjnie nie pracuje ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Podsumowując grabie Fiskars to solidny sprzęt ale czy wart swojej ceny? To już zostawiam do Państwa oceny. W tej kwocie mam 2-3 pary solidnych metalowych grabi o różnych szerokościach...

11.6.2009

Podstawową zaletą tych grabek jest doskonale wyprofilowany styl. Co prawda na początku bardzotrudno się do niego przyzwyczaić. Jednak komfort pracy takim narzędziem jest bardzo wielki. Do tego są one bardzo wytrzymałe. Cena jest wysoka ale naprawdę warto w nie zainwestować.

17.3.2015

Grabki Fiskarsa jak i wszystkie narzędzia tej firmy to górna półka jeśli chodzi o sprzęt ogrodniczy. Praca z narzędziami tej firmy to prawdziwa przyjemność. Uważam, że lepiej troszkę dołożyć i pracować na tym sprzęcie, niż męczyć się jakimś tanim badziewiem.

7.5.2018

Lekkie, ergonomiczne ( zgięcie faktycznie pomaga ). Jednak nie nadają się do rozgrabywania ciężkiej / twardej ziemi. Za to do lekkiej czy do liści będzie to narzędzie idealne!

16.5.2021

Dziwnie cienka i śliska rękojeść, nieco się rozczarowałam jeśli chodzi o ergonomię używania tych grabi. Część robocza odczuwalnie węższa niż większość zwykłych modeli.

8.8.2022

Grabie Super, polecam 100%. Poprosiłem w komentarzu o solidne zapakowanie ich to przy rozpakowywaniu miałem naprawdę co robić. Zadowolony i polecam bardzo

5.7.2022

Grabie generalnie fajne. Lekkie, poręczne. Wyluzowały się tylko końcówki w miejscu trzymania, obracają się i wysuwają się. .

4.8.2020

Fajne,ciekawie wyprofilowane grabie.Dobrze sie nimi pracuje.Szkoda ,ze w innym sklepie znalazłam o polowe taniej.Polecam

8.4.2022

Grabie ergonomiczne dobrej firmy, grabienie nimi nie powoduje zmęczenia jak przy tradycyjnych grabiach. Super

15.6.2015

dobrze się je trzyma w rękach w trakcie grabienia, podczas pracy nie boli kręgosłup

23.4.2015

Ergonomia wykonania grabi Fiskars sprawdza się w praktyce. Gorąco polecam zakup.

25.7.2014

lekkie o fajnym kształcie porceczne grabie. wyglądają solidnie polecam wszystkim

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności