logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars Saperka Solid 131417. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars Saperka Solid 131417.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars Saperka Solid 131417 liczba opinii klientów wynosi 130, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 85, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.7.2020

Bardzo fajna. Poręczna i faktycznie bardzo mocna. Dźwignia na kamień, korzeń, mocne uderzenie w kamień nie robi na niej wrażenia. Gdybym miał przyczepić się, to może do tego, że warto naostrzyć krawędź tnącą. Gdyby część robocza była delikatnie węższa (mniejsza), to też nie było by źle. Ale wszystko zależy do jakich celów się wykorzystuje saperkę. Część robocza (ziemna) po przyłożeniu do szpadla jest identyczna. Długość całkowita dobra za to idealnie. Ja mam 174 cm, żona 160 cm i odpowiada nam obojgu. Poręczna do bagażnika.

24.1.2016

Bardzo solidnie wykonana saperka, wygodniejsza niż standardowe produkty tego typu poprzez dodanie dłuższej rączki przez co lepiej nadaje się do bardziej skomplikowanych czynności np. na kempingu, spokojnie sprawdzi się też do łatwiejszych prac w ogrodzie. Dobrze trzyma się w dłoni.

4.5.2021

Kupiłam ją do ogrodu i bardzo mi się spodobała- mam na myśli funkcjonalność. Bardzo wygodna do robienia dołków na sadzonki, przenoszenia ziemi, wybierania kompostu z kompostownika itp. Jest krótka więc bardzo poręczna. Polecam szczególnie paniom. Aleksandra

15.2.2021

Faktycznie: mala, ergonomiczna i twarda. Przydala mi sie do odsniezenia miejsca parkingowego skutego lodem i "twardym sniegiem". Superb - polecam. Na sypki, swiezy snieg nie polecam ze wzgledu na budowe szpadla, ale na lod i twardy snieg jak najbardziej.

25.5.2021

solidna zobaczymy jak długo posłuży, bo prawie wszystko co nowe to piękne i dobrze działa a po pewnym czasie dopiero wychodzi trup z szafy. narazie zadowolony jestem choć wydaje mi się jakaś tępa troszkę. czyżby nowy produkt trzeba było naostrzyć???

20.12.2018

Niezniszczalny sprzęt :) W swojej klasie cenowej najlepsza! Jedyna wada to waga - dosyć ciężka, ale coś za coś :-) Jest też dość duża, ciężko więc mówić o typowej saperce. Sprzęt bardziej do pracy niż na niedzielny piknik, jednakże jest doskonała!

6.1.2015

Sprzęt z górnej półki. Cena relatywna do jakości. Zmarznięta gleba, korzenie, darnie to nie problem. Jak trafi na kamień to pod warunkiem, że to nie jest betonowa wylewka ześlizguje się po kamieniu dążąc do penetracji wgłąb gleby. Polecam.

12.5.2020

Rewelacyjna jakość wykonania tylko dość duża ale fakt moja wina nie sprawdziłem rozmiaru. To taki sam jak duży szpadel z obciętym trzonkiem. Ale co by nie powiedzieć wykopać można wszystko a jeździ w samochodzie wiec problemu nie ma

18.12.2020

Wykonana z bardzo dobrego materiału. Miłe zaskoczenie jakością. Przydałoby się do kompletu opakowanie do przewożenia w samochodzie coś w rodzaku futerału albo etui albo chociaż osłonka .nczecz

18.4.2015

Świetna saperka do zadań, do których została stworzona. Jak dla mnie najważniejsze, że nie jest składana i jest wytrzymała oraz jest w rewelacyjnej cenie, ja ją kupiłem za 35 zł. POLECAM

9.7.2019

Łopata jest solidna i poręczna. Mam nadzieję, że posłuży długie lata. Do samochodu jednak trochę za duża - szerokość zbliżona do standardowego szpadla, tyle, że z krótszą rączką.

4.11.2020

Świetny, poręczny mały szpadel. Jakość bardzo dobra, bez porównania lepsza od innych szpadelków dostępnych na rynku.

23.5.2021

Polecam mój 3 latek zadowolony. Pierwsza Łopata która nie eozleciała się drugiego dnia, gdy dziecko kopie w glinie

18.2.2015

świetny dodatek do wykrywaczy metali, kopanie nią to przyjemność, bardzo ostra, z łatwością przecina korzonki itp.

22.12.2016

Mała, poręczna, estetycznie wykonana, Niestety nie miałem jeszcze okazji wykorzystać, czekam do wiosny ....

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności