logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Xenon 220 (NMG1572). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Xenon 220 (NMG1572).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Xenon 220 (NMG1572) liczba opinii klientów wynosi 315, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 243, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 56, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.5.2021

Porównam ją z poprzedniczką Mysz A4TECH Optical Oscar XGame X-748k. Podświetlenie jest i bałem się, że będzie przeszkadzać, na szczęście da się je wyłączyć guzikiem pod scrollem (lub zmienić tryb), nawet nieźle się prezentuje, nie oświetla pokoju. Klik jest cichy, delikatny, wyczuwalny, dobry. Klik scrollem wymaga nieco więcej siły i posiada standardowy "normalny dźwięk kliknięcia", scrollowanie jest ciche, normalne. Jest lżejsza, dobrze, leży w typowej łapie "sporego pianisty". Nie ma w niej nic szczególnie denerwującego i sunie raczej w kierunku zalet aniżeli wad.

25.2.2022

Jestem graczem. Poprzednia logitech g9 znacznie droższa. Jak dla mnie w tej cenie super nie odstaje od starszej.Jedyne co to nie ma odważników więc jest stosunkowo lekka - więc jak komuś to nie odpowiada to nie brać. Na g9 miałem odważniki na maxa i osobiście do tej przywykłem.Klikanie prawie nie słyszalne.Używam dwie takie dłuższy czas spadła już parę razy na panele więc wytrzymałość też ok. :)Ogólnie polecam.

13.7.2022

Myszka sama w sobie za tę cenę jest bardzo ładna i wygodna. Niestety, miewam sytuację, kiedy w grze FPS pomimo braku naciśnięcia lewego przycisku myszy, przycisk samoczynnie się wciska. Nie wiem czy to problem softowy czy samego urządzenia, ale przykładowo podczas rozgrywki skradasz się postacią z wyciągniętym karabinem i nagle zaczynasz strzelać całą serią w powietrze, pomimo że nie masz nawet palca na myszce.

26.5.2020

Jak dla mnie zakup myszy do 100 zł bardzo wystarczy aby płynnie pograć. Po za tym się wizualnie prezentuje z podświetleniem prismo. Ważne że posiada przełącznik DPI i ma go 6400 więc spoko. Podstawka pod kciuk spoko pomysł bo gram w gry zręcznościowe i się przynajmniej o podkładkę nie zaczepiam. Jestem zadowolony.

20.3.2022

Super muszka. W tej cenie jest ona bardzo fajna. Jest bardzo wygodna. I naszczęście nie jest śliska.Ma bardzo bardzo fajne oświetlenie. Polecam pobrać program do sterowania tej myszki, ponieważ myszka bez niego świeci się jak chce co jest trochę drażniące. Kabel się niezgina co najbardziej na plus. Polecam

21.4.2022

W tej cenie mysz jest rewelacyjna! LP i PP są niesamowicie ciche, praktycznie niesłyszalne, zdecydowanie głośniejszy scroll, ale nie jest aż tak ważny. Co do jakości i dokładności nie mam się do czego przyczepić. Mam jeszcze A4techa v8m i uważam że tańszy Genesis jest lepszy.

31.3.2020

Myszka rewelacyjna, faktycznie bardzo bardzo cicha(LPM i PPM) reszta klawiszy/przycisków już cicha nie jest. Poprzednio G66 także była cicha. Co tu dużo mówić odkąd używam tej myszki nie wyobrażam sobie na przesiatke na zwykłą z nie chichymi przełącznikami.

29.5.2022

Za taką cenę bardzo dobra myszka, nadaje się i do grania, i do pracy. + Brud nie skupia się gdziekolwiek inaczej niż przy kilku poprzednich myszkach + Dobra czułość i ogólna jakość - Ograniczone opcje ustawienia podświetlenia (ale można wyłączyć)

13.4.2021

Myszka robi świetne pierwsze wrażenie. Po przesiadce z Bloody V7 jest wręcz bezszelestnie. Mam nadzieje, że myszka trochę pożyje bo niestety jak do tej pory myszki Genesis wytrzymują u mnie max 2lata ;-)

29.12.2021

Myszka mega, bardzo ergonomiczna i wygodna w użytkowaniu, ultra cicha. Programowalne przyciski. Estetyczna z podświetleniem led. Najtańsza i najlepsza na rynku w porównywalnej półce. Dziecka nie wybudzi.

27.5.2022

The mouse is as described, good as a low budget gaming mouseNoise is reduced by around 70%.Clicks resistance feels more than it should be (I guess because of being silent)In general it feels Ok

23.8.2022

Całkiem dobra, dobrze leży w ręce, główne przyciski rzeczywiście ciche, podświetlenie da się wyłączyć. Brakuje trochę DPI, jednak 6400 to nie 10000. Ale za tę cenę nawet fajny gryzoń.

7.5.2020

Nie licząc brzydkiej zaślepki po prawej stronie myszy (tam gdzie po lewej są przyciski) oraz kiepskiego pod względem designu i zbugowanego software'u to jak najbardziej polecam.

12.12.2020

2 klawisze ok, za lekka, kabel sznurówka za sztywny, ledy ostre, tworzywo mat sie palcuje, wrazenie tandety. Awaryjnie do grania w nocy 2 klawisze ok, za dnia wole DM5 blink.

31.1.2022

Bardzo dobra mysz w swojej cenie dla nowicjusza gierkowego takiego jak ja. Idealnie dopasowana do mojej dłoni. Supercichy klik, więc żona już nie narzeka wieczorem. POLECAM!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności