logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Xenon 800 (NMG1629). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Xenon 800 (NMG1629).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Xenon 800 (NMG1629) liczba opinii klientów wynosi 48, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 8, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.8.2021

Posiadam myszkę już od ponad roku, nie miała żadnych usterek i jestem z niej bardzo zadowolony. Jest ona precyzyjna i dobrana pod wymagania największych pro-playerów. Poza tym jej design jest oszałamiający, a podświetlenie RGB robi naprawdę dobrą robotę [szczególnie w nocy ;)] Polecam tę myszkę i nie zachęcam do kupca droższych modeli z innych firm, ponieważ jest to nie potrzebne, a firma Genesis może pochwalić się bardzo dobrą jakością za dobrą cenę, co deklasuje inny sprzęt innych firm, który jest może trochę lepszy lecz dużo droższy.

30.12.2020

Świetna myszka, zarówno do szybki FPS-ów oraz innych gier. Do codziennej pracy w systemie również. Syn ma Glorious Model D, Xenon 800 ma ulepszony sensor PMW3389 (Glorious ma PMW3360 uznawany za jeden z najlepszych sensorów optycznych). Osobiście Xenon bardziej mi pasuje, jest nieco mniejsza od Gloriousa i lepiej leży w mojej dłoni. Wcześniej miałem Genesis Krypton 500, po zmianie na XENON 800 to jak jazda maluchem a BMW :). Polecam!

18.9.2020

Świetna myszka. Dzięki dodatkowej wymiennej górnej części można ograniczyć wpadanie brudu do wewnątrz myszki. Chociaż wtedy zasłania się podświetlane logo. Ciężarki pozwalają dostosować ciężar myszki pod siebie. Jedyny minus tej myszki to Scroll, który dość ciężko się kręci. Myszka dostaje ode mnie 4 i pół gwiazdki. Z powodu Scrolla i tej pełnej klapki, która mogła mieć wycięte logo żeby świeciło. (Ale to tylko moje zdanie) .

20.7.2020

Dość twardawy klik przycisków głównych i mogłaby być nieco dłuższa. Rolka dość przeciętna. Na plus oczywiście wymienne panele górne, ślizgacze, kabel i oprogramowania. Dodatkowe ciężarki raczej zbędne przy myszy, którą z założenia kupuje się z racji na niską wagę.

4.8.2020

Myślałem o zmianie myszki i ogólnie jak przeglądałem neta wpadłem na review tej no i się okazała, że to będzie ta. Podoba mi się funkcja zmiany obciążenia myszki bo mogę ją sobie dopasować oraz kalibracja lod. Soft myszki dosyć łatwy w obsłudze.

4.8.2020

Jak ją ostatnio zobaczyłem to ją kupiłem, zawsze chciałem kombinować wagą myszki żeby ją sobie dostosować i to jest spoko. Tak ogólnie szybko działa i ma fajne podświetlenie. Jestem zadowoolony.

25.8.2020

Kupiłem ją z kodem promocyjnym i jestem zadowolony. Mysz nie bardzo się różni z funkcjami od tych topowych. Podoba mi się podświetlenie i możliwość regulacji obciążenia myszki.

17.9.2020

Mam ją od ponad tygodnia i jest najlepsza jaka miałem. Najlepsza jest możliwość regulacji obciążenia. Podświetlenia z obudowy z dziurkami wow. Mega lekka. Soft dużo możliwości.

10.12.2020

Polecam. Wcześniej jak szukałem takie myszki to dla mnie był za duży koszt. Jestem zadowolony bo ta jest nie droga a ma te same możliwości, lekka oraz modularne obudowy.

23.9.2020

Gram tą myszką od trzech tygodni i jestem zadowolony. Najbardziej widzi mi się regulacja obudowy oraz jej możliwości i precyzja sensora. Rozkład przycisków standardowy.

26.9.2020

Fajna mysz, świetna modularność, dobra jakość wykonania, ale uważajcie na jej wysokość, dla mnie jest za wysoka i niewygodna na clawgrip (haczy o nasadę dłoni)

19.8.2020

Kupiłem ją od razu po oglądnięciu filmiku na yt spodobała mi się i w ogóle jest bardzoo lekka. Posiada gamingowe funkcje. Polecam

20.12.2020

Jestem zadowolony, taka mysz w przedziale 200-300zł z przełącznikami omron konkretny sprzęt. Wszystko co ma zgadza się z opisem.

22.2.2021

Taka jaką potrzebowałem sensor PMW3389 oraz dziurkowana obudowa polepszyła precyzyjność i szybkość. W tej półce 250-300zł ok.

25.6.2021

Myszka Genesis XENON 800 bardzo mi się podoba, zachwyca wyglądem, podświetleniem i wagą. Produkt na bardzo wysokim poziomie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności