logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Głośniki Dell Stereo Usb Soundbar Ac511 - For E1914H E2014H E2414H (AC511). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Głośniki Dell Stereo Usb Soundbar Ac511 - For E1914H E2014H E2414H (AC511).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Głośniki Dell Stereo Usb Soundbar Ac511 - For E1914H E2014H E2414H (AC511) liczba opinii klientów wynosi 35, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

31.7.2014

Głośniczki AC511 bardzo dobrze pasują do dedykowanych monitorów Dell - podłączamy je do wewnętrznego huba USB w monitorze, dzięki temu unikamy zbędnych kabli (głośniki nie wymagają zasilacza, a do komputera są podłączane przez monitor - kablem USB monitora). Wobec tych zalet jakość dźwięku jest rzeczą drugorzędną, ale nie jest źle - głośniki grają głośno i całkiem przyzwoicie. Regulacja głośności głośników sprzęga się z regulacją w systemie - przetestowane na Windows i na MacOS - wszędzie współpracująbez problemów.
jeszcze

6.1.2015

Niespodziewanie dobry dźwięk jak na tak proste urządzenie. Estetyczny wygląd. Dobra jakość wykonania, prosty montaż do odpowiedniego monitora Dell. Gniazdo słuchawkowe i liniowe wejściowe z boku lewej strony, oraz wygodny obrotowy regulator głośności i dioda statusu z prawego boku (dioda nie świeci do przodu - zaleta). Dla użytkowników odpowiednich monitorów Dell - POLECAM.

28.9.2017

Super. Użyłem z monitorem, który nie ma gniazda USB, ale posiada wyjście audio na mini-jacka 3,5mm więc podłączyłem do USB w dekoderze Polsatu. Śmiga, aż miło. Poleca. Małe gabaryty dają dość silny i przyjemny dźwięk. Zajmuje mało miejsca, istnieje możliwość podpięcia do niektórych monitorów DELL.

7.1.2021

Z soundbara o wiele lepszy dźwięk niż z głośników (piezopierdzików) komputera, chociaż oczywiście cudów nie można oczekiwać. Mega zaleta to kompaktowe rozmiary, co akurat dla mnie jest mega zaletą, bo po prostu nie mam miejsca na standardowe głośniki.

6.10.2020

Sprzęt bardzo fajny do komputera lub telewizora z USB. Niestety próba podłączenia samego zasilania przez USB kończy się fiaskiem i soundbar milczy mimo że kontrolka zasilania się pali.

Liczyłem, że podłączę głośnik do tv, pomyliłem się. Brak było gdziekolwiek info na ten temat. Nigdzie nie było napisane, że urządzenie nadaje się WYŁĄCZNIE I TYLKO do komputera. Trudno.

3.4.2016

Całkiem przyzwoity głośnik, dobra moc i gadżeciarski wygląd. Przyczepiłabym się jedynie do słyszalnego lekkiego echa ale nie wiem czy to nie jest kwestią ustawień.

29.1.2017

Dobrze się prezentuje pod monitorem, w zasadzie nie zauważa się.Jakość dźwięku wystarczająca do tych zastosowań.Duża łatwość montażu.

15.12.2014

Jak na tak mały głośniczek brzmienie jest całkiem niezłe. W dodatku w połaczeniu z monitorem Della widać, że tworzą jedną całość.

28.10.2020

Bardzo dobry głośnik, dźwięk czysty i wyraźny. Jeśli masz pasujący do niego monitor to nie ma się co zastanawiać tylko kupować.
Warunki usługiPolityka prywatności