logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Głośniki MEDIA-TECH FADO - STEREO 6W, CzERWONE (MT3140R). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Głośniki MEDIA-TECH FADO - STEREO 6W, CzERWONE (MT3140R).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Głośniki MEDIA-TECH FADO - STEREO 6W, CzERWONE (MT3140R) liczba opinii klientów wynosi 8, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 3.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.1.2015

Jedyną wadą produktu jest to, że nie ma wejścia na słuchawki,, ale za cenę 15 zł to nie ma co cudów wymagać. Głośność świetna, jak na stacjonarnym odpaliłam wszystko na maksa, to uszy mnie zabolały. Wygląd super, chociaż jeśli chodzi o długość kabla, to raczej głośniki nadają się do laptopa. Jednak jak ktoś ma stacjonarny komputer (jak ja) i nie chce przepłacać, bo nie jest analizatorem sygnałów dźwiękowych, to jak najbardziej polecam.Szczególnie, że media-tech to polska firma :)

16.4.2014

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością dźwięku z tak małych głośników. Kupiłem, bo były najtańsze w sklepie stacjonarnym.Wiadomo, że to nie głośniki 30W, czy 100W RMS, więc nie ma co porównywać. Polecam!

31.7.2018

Małe ale jare, to jedyne określenie tych głośników
Warunki usługiPolityka prywatności