logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie GLOV TRAVEL SET PODRÓŻNY ZESTAW DO DEMAKIJAŻU DO SKÓRY SUCHEJ. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu GLOV TRAVEL SET PODRÓŻNY ZESTAW DO DEMAKIJAŻU DO SKÓRY SUCHEJ.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu GLOV TRAVEL SET PODRÓŻNY ZESTAW DO DEMAKIJAŻU DO SKÓRY SUCHEJ liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.2.2021

To już mój kolejny zakup rękawiczki GLOV. Sprawdza się doskonale rękawica dobrze wymywa makijaż, szybko schnie. Fikuśny naparstek do demakijażu oczu dobrze się sprawdza. Mydełko najlepsze! czyści rękawice ale tez świetnie myje się nim pędzle kosmetyczne są dalej mięciutkie i puszyste (np. z HAKURO). Poręczny wykręcany sztyft. o przyjemnym zapachu.

12.6.2020

Miałam różową i chyba była lepsza. Niby ok jednak mam wrażenie że zostawia małe kudełki na twarzy. Jest na pewno wykonana z milszego materiału niż różowa jednak wolałam tamtą. Zmywam makijaż nie samą wodą lecz pianką. Bez detergentu trzeba bardzo się postarać i długo trzeć skórę a i tak jest niedomyta- szczególnie przy mocnym makijażu.

23.4.2020

Użyłam po raz pierwszy. Zmywa nawet wodoodporny makijaż. Jestem bardzo zadowolona.

16.9.2021

Koniec z wacikami do demakijażu!

17.12.2020

zgodne z opisem

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności