logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HAMA EMC-500 Czarna (001826980000). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HAMA EMC-500 Czarna (001826980000).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HAMA EMC-500 Czarna (001826980000) liczba opinii klientów wynosi 70, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 31, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.10.2020

Poszukiwałem myszki bardziej ergonomicznej do pracy oraz grania w gry. Instalacja oczywiście łatwa, waga (w porównaniu do mojej poprzedniej myszki) jest znacznie mniejsza, design jest okej, nie mam do czego się przyczepić. Precyzja nie jest tak dobra jak w myszce laserowej, ale nie przeszkadza to w codziennym użytkowaniu. Myszka jest na moją dłoń delikatnie zbyt mała (mam 185cm wzrostu, proporcjonalną dłoń), ale nie przeszkadza to w użytkowaniu. Obsługa kółka jest mniej przyjemna niż w standardowej, płaskiej myszce. Wydaje mi się, że mogłaby być tańsza (~55zł, ze względu na jakość), ale w porównaniu do konkurencji to cena jest przyjemna.

16.4.2020

W zasadzie nie ma się czego przyczepić. Myszka ergonomiczna - pośrednia między tradycyjną a pionową działa precyzyjnie, nawet przy grafice. Jak wpłynie na mój nadwyrężony nadgarstek -jeszcze nie wiem. Bóle cieśniowe nie wracają, a przecież jeszcze w ubiegłym tygodniu miałem rękę na temblaku.Nie miałem żadnych problemów z przystosowaniem się do nowego ułożenia dłoni.Uwaga! myszka jest wyższa i zajmuje więcej miejsca, a jest to istotne, gdy pracuje się z dłonią pod blatem w niskiej przestrzeni. 10 cm dla mojej średniej dłoni to minimum.

10.7.2021

Jeśli chodzi o jakość wykonania to jest średnia, przez kilka dni myszka ma zapach taniego plastiku. Sensor jest ok, ale przy ustawieniu najwyższej czułości jest trochę mało dokładny. Największym plusem tej myszy jest jej kształt który w moim odczuciu bardzo pomógł mi w problemach z nadgarstkiem. Szybko przyzwyczaiłem się do tego rodzaju myszy i obecnie jest dla mnie bardziej naturalna i wygodna niż normalna myszka. Polecam do biura.

24.6.2022

Od dość dawna używam tylko Hamy, jest wystarczająco duża, relatywnie ciężka, dobrze leży w dłoni. Niestety! Największą słabością tego produktu jest rolka na środkowym przycisku. Psuje się niemiłosiernie, czasami od razu, czasami po kilku miesiącach, ale nieodwołalnie. Na dodatek ten konkretny egzemplarz ma zbyt jasny sensor, co powoduje losowe uciekanie kursora na boki przy przypadkowym podniesieniu myszy.

10.8.2020

Myszka świetna do co do działania. Przy pracy w położeniu bocznym odciąża nadgarstek i ramię.Ale UWAGA: dla osób o długich dłoniach (18,5cm i więcej licząc od nadgarstka do czubka palca serdecznego) przy położeniu opuszków palców na przyciskach brakuje oparcia dolnej części dłoni na myszce. Powoduje to dodatkowe napięcie w ręce by utrzymać pozycję ręki na myszce.

26.4.2020

Bardzo wygodna myszka. Szybko się ręka przyzwyczaja. Dobrze wykonana. Przyciski we właściwych miejscach. Jak dla mnie zbyt lekka. Po gołym biurko lata jak..... . Lepiej pracuje na podkładce, która stawia niewielki opór. Przewodowa, więc nie ma opóźnień czy zawahań. Brak led-owych bajerów zaliczam do zalet.

1.11.2021

Całkiem wygodna i lekka. Jednakże średnio oceniam umiejscowienie czujnika (jest pod kciukiem) - przez co trudno się nastawić do grania na niej. Słaba lokalizacja dotyczy też pozycji przycisku scrolla. Wadą jest również ograniczona czułość i jej ustawianie za pomocą jednego przycisku.

22.10.2020

Jakość wykonania na dobrym poziomie, ale tworzywo jest trochę śliskie i przy takim ułożeniu dłoń trochę się zsuwa. Ciekawa alternatywa dla tradycyjnej myszki. Jeśli ktoś dużo pracuje na komputerze to się przyda choćby po to by zmienić kąt dłoni na jakiś czas. Sprawdziłem działa.

14.7.2021

Kupiłem kilka tych myszek. Działają bez zarzutu. Miłe w dotyku nawet po roku używania. Po otwarciu trochę pachną plastikiem ale po tygodniu zapach się ulatnia i są bezwonne. Myszka jest trochę wrażliwa na podłoże i polecam jakąś podkładkę choć da się pracować i bez niej.

18.5.2020

Zdecydowanie najwygodniejsza mysz jaką miałem do tej pory, o wiele lepsza od Perixxa, którego zastąpiła. Czułość też jest dobra, ale niestety nie radzi sobie bez podkładki i to jest chyba jedyny mankament. Na podkładce wszystko działa bez zarzutów.

21.7.2020

Bardzo dobra jakość wykonania. Mysz dobrze leży w dłoni. Jako mysz ergonomiczna spisuje się znakomicie. Po kilku dniach widać różnicę, ból nadgarstka po prostu minął. Jedyny minusik - nie można przeprogramować bocznych przycisków.

28.10.2020

Pionowa mysz bardzo poprawił jakość i wygodę pracy. Ogranicza problemy ze stawami związane z długotrwałą praca przy komputerze, jakie wysteoowaly przy pracy ze zwykłą myszą. Bardzo polecam.

19.3.2022

Kupiłam tę mysz na prezent bratu, a potem jeszcze synowi. Brat już zgłosił, że przestało go boleć ramię i bark. Taka mysz to konieczność dla wszystkich osób pracujących przy komputerach.

20.2.2022

To już kolejna moja myszka. W domu, w pracy, wszędzie, wygodna do większych dłoni, lekka. Jedyna wada to to, że raczej potrzebuje podkładki bo na blacie od stołu potrafi słabo działać.

17.2.2021

Myszka rewelacyjna szczególnie dla osób, które mają problemy z nadgarstkiem. Cena nie jest zbyt wygórowana, a korzyści (zdrowotne) olbrzymie. POLECAM!!!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności