logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hiro Omili USB Czarny (MICHIROOMILIRNTT). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hiro Omili USB Czarny (MICHIROOMILIRNTT).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hiro Omili USB Czarny (MICHIROOMILIRNTT) liczba opinii klientów wynosi 221, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 40, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 31, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 74, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

31.3.2021

Porządny mikrofon za racjonalne pieniądze. Wykonany solidnie, dobrze zbiera dźwięk i nie ma niepotrzebnych szumów, na nagraniach wszystko dobrze słychać. Dołączany do zestawu statyw jak najbardziej na plus. Polecam tym, którzy rozmawiają przez Internet oraz dla graczy.

17.2.2021

świetny mikrofon, jakość bardzo dobra i nic nie szumi, trzeba go sobie trochę podgłośnić i dodać Gain żeby w pełni wykorzystać lub siedzieć blisko, dodałam do niego pop filtr więc jest już idealnie, słychać mnie bardzo dobrze (według opinii) przez discord

23.5.2021

W większości mikrofonów nie ma statywu w zestawie, tutaj jest, mały, ale wystarczający jak na biurko. Wielki plus za to. Cena nie jest jakaś przesadzona. Sprzęt chodzi jak należy, nie łapie zbędnych szumów i bez problemu można ogarnąć konfigurację.

24.2.2021

Dużo lepiej i wyraźniej mnie słychać niż z mikrofonu wbudowanego w kamerkę, to już nie przytłumiony głos ze wszystkim dookoła tylko faktycznie klarowne słowa, polecam, bo warto żeby nikt nie musiał cierpieć przez słabą jakość naszego mikrofonu :)

25.11.2020

Polecam. Używam do pracy zdalnej i wreszcie słychać mnie wyraźnie i wystarczająco głośno.Zajmuje trochę miejsca na biurku, ale coś za coś. Przynajmniej teraz nie muszę się drzeć do mikrofonu zintegrowanego z kamerą, bo takie "męki" już za mną.

18.2.2021

Dobrze wykonany. Statyw stabilny. Odpinany kabelek. Brak przycisku do włączania i suwaka, ale akurat nie jest mi potrzebny. Dobrze słyszalny. Aż za dobrze. Czasem wykrywa szept (z drugiego pokoju). Trzeba uważać, żeby sąsiada nie nagrać :)

12.11.2020

Produkt wręcz niezbędny do życia przy obecnych lockdown'ach i obostrzeniach. Jakość rozmów na wysokim poziomie daje chociaż wrażenie rozmowy z kimś twarzą w twarz (tak mówią moi rozmówcy). Polecam każdemu kto pracuje zdalnie.

20.12.2020

W dobie lockdown'ów i tych wszystkich obostrzeń jest to niezbędne narzędzie do nauki czy kontaktu ze znajomymi. Bardzo wyraźnie mnie przez niego słychać i nie wyobrażam sobie zmiany na słabszy model. Polecam.

30.3.2021

porządny mikrofon za racjonalne pieniądze. ładnie wygląda i dobrze zbiera dźwięk. Na nagraniach nie ma szumów i jakość jest dobra. Wykonanie na wysokim poziomie i dołączany statyw jak najbardziej na plus.

15.8.2020

gram w gry FPS od dłuższego czasu i chciałem trochę pokazać swoja rozgrywkę na streamach. Sprawdza się dobrze. Jego cena nie jest wygórowana, a mikrofon jest niczemu sobie. czysty dźwięk i dobry statyw.

24.5.2022

Gram w gry FPS od dłuższego czasu i chciałem trochę pokazać swoja rozgrywkę na streamach. Sprawdza się dobrze. Jego cena nie jest wygórowana, a mikrofon jest niczemu sobie, czysty dźwięk i dobry statyw.

26.5.2021

Kupiłem mikrofon do przeprowadzania korepetycji przez Internet i jestem z niego bardzo zadowolony. Każdy mnie dobrze słyszy, nigdy nie trzeba dwa razy powtarzać. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

30.1.2022

Długo się zastanawiałem nad zakupem, bo nie byłem pewien czy jakość do ceny jest odpowiednia. Poczytałem trochę opinii w Internecie i zaryzykowałem. Teraz z pełną świadomością mogę polecić Omili!

26.10.2020

Odpowiedni sprzęt na odpowiednie warunki. Wykorzystywany codziennie godzinami, nie szumi, dobrze zbiera dźwięk, więc słychać mnie wyraźnie. Nikt nie narzeka na jakość mojego głosu, polecam.

28.8.2020

Do tej pory używałem mikrofonu z zestawu słuchawkowego. Po zmianie na taki wolnostojący jest znaczna poprawa jakości, słychać mnie głośniej i wyraźniej, bez szumów i zakłóceń, polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności