logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hiro Ichos USB 1,8m 50-16000Hz. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hiro Ichos USB 1,8m 50-16000Hz.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hiro Ichos USB 1,8m 50-16000Hz liczba opinii klientów wynosi 371, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 8, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 67, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 42, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 31, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 47, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 64, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 68, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.2.2021

Kupując mikrofon nie spodziewałam się cudów. W takim budżecie to się raczej nie zdarza, tym bardziej, że kupowałam już kilka mikrofonów, nawet z wyższej półki cenowej i żaden z nich nie spełnił moich oczekiwań. Sprzęt kupiłam tylko dlatego, że jest podłączany do wejścia USB, co ma znaczenie szczególnie przy starszych laptopach, w których podłączenie mikrofonu wraz ze słuchawkami do jednego wejścia bardzo często się nie sprawdza. Jedyne co mogę powiedzieć to tyle, że zostałam pozytywnie zaskoczona. Dźwięk jest w jakości takiej, jaką spotyka się często w sprzętach po 200-300 zł. Mikrofon, mimo tego że stoi na trójnogu, jest stabilny i ani razu się nie przewrócił. Jedyne wady jakie dostrzegam to to,że sprzęt czasami jest aż za bardzo czuły (co jednak da się wyregulować w systemie lub w używanych aplikacjach głosowych) oraz brak przycisku do wyłączania (mamy jednak regulację głośności, którą możemy sobie całkowicie wyciszyć mikrofon), więc są to problemy, które da się pominąć. Wszystkim zastanawiającym się nad zakupem, bardzo polecam.
jeszcze

3.4.2021

Rewelka! Żadnych sprzęrzeń z z głośniki podczas wideokonferencji. Duża naturalnośc dźwięku. Dobre zbieranke głosu w przedziale od kilkudziesięciu cm do kilku metrów. Głos cichszy ale dalej wyraźny nawet z innego pomieszczenia (otwartego oczywiście). Z bardzo bliskiej odległości bardzo dokładny, nawet trochę za bardzo - słyszalne oddechy, popy itp. Ale to mikrofo za 40-50 złotych! Do typowych zastosowań w tnternecie nadspodziewanie dobry. Potencjometr o wiele lepiej działa niż w Hiro Milo. Do nagrywania śpiewu? Raczej nie. Ale nie sprawdzałem z akcesoriami. Jednak raczej nie takie jego przeznaczenie. Ogólnie: rewelacja!

26.10.2020

Jakość dźwięku jest super, zero problemów. Nie wymaga żadnej konfiguracji, nie łapie dźwięków z tła ( nawet klikania myszy i dźwięku klawiatury, a mikrofon mam między nimi). Stojak pod mikrofon jest stabilny, ale nie jest najlepszej jakości ( no ale kosztuje 60 pln a nie 600 więc jest ot jak najbardziej zrozumiałe). Generalnie spokojnie mogę polecić każdemu ten mikrofon. Na discordzie jest gigantyczna różnica na plus w jakości w porównaniu do mikrofonu na słuchawkach za tą cenę, na tsie zero problemów, skype także. Jestem mega zdziwiony i zadowolony z tego mikrofonu.

6.12.2021

Co do mikrofonów mogę się wypowiedzieć bo muzyką zajmuję się od 3 lat i mikrofon Hiro ICHOS (NTT-SF-930B) nie ma szumów i dobrze odbiera dźwięk i nie denerwuje znajomych jak się odzywam, więc lepiej kupić tańszy mikrofon zamiast wydawać 100-150 zł na mikrofon zwany pojemnościowym, bo niektóre tylko mają nazwę profesjonalną a nie działają dobrze. Jestem zdziwiony tak dobrą jakością za tak niską cenę.

16.5.2022

Mikrofon kupiłem z myślą o spotkaniach w Teams. Swoją role spełnia znakomicie, jestem wyraźnie i odpowiednio głośno słyszany, nie ma pogłosów, echa. Mikrofon jest w oddalony ok 60cm. Głośniczki są w odległości 20cm i nie powodują interferencji. Z czystym sumieniem polecam mikrofon do spotkań.

15.4.2020

Bardzo fajny mikrofon jak za tą cenę. Idealnie wygłusza szumy, nawet na domyślnych ustawieniach całkowicie wygłuszył mi pompkę w akwarium, którą mam naprawdę głośną. Z wad może przy zbyt wysokim głosie słychać przekłamania, trzaski, no ale to trzeba by głośno śpiewać do niego.

18.4.2022

Bardzo bobrze tłumi szumy i tło. Wyraźny dźwięk. Niestety kosztem głośności. No ale coś za coś ;) Regulacja czułości na potencjometrze i tym samym wyciszenie. Szkoda, że nie jest to na przycisku i nie ma sygnalizacji wyciszenia. Ogólnie dobrze wykonany i przy tej cenie warto.

16.4.2020

Solidny i estetyczny. Dobra jakość nagrywania. Najlepiej się sprawdza z odległości do 30 cm od ust. Dalsza odległość sprawia spore obniżenie czułości. Sprawa wytłumień dźwięków z otoczenia jest przereklamowana. Mimo wszystko, za te pieniądze polecam!

23.2.2021

Całkiem niezły mikrofon, korzystam już z niego mniej więcej dwa tygodnie i działa całkiem dobrze, nie potrzebuje dodatkowych konfiguracji, nie łapie szumów z tła, a jakość dźwięku nie jest najgorsza. Nie do końca pasuje mi design ale do przeżycia.

1.9.2020

Sluzy tylko i wylacznie do rozmow na skype, slychac mnie bardzo dobrze. Uzytkuje ogolnie sporadycznie, ale mikrofony za 20zl zbyt czesto sie psuja, po tym odrazu widac ze jest lepiej wykonany. Najlepszy stosunek ceny do jakosci polecam.

5.7.2020

Dobry mikrofon za tą cenę, jedyną wadą może być stojak który ma tylko dwie pozycje - otwartą, i zamkniętą, nie można sobie samemu regulować nachylenia otworzenia nóżek i trzeba się zdać na pozycję ustaloną przez producenta.

7.1.2021

Myślę, że produkt jak najbardziej wart zakupu. Jak ktoś chce się zacząć bawić w streaming czy nagrywanie czegoś na youtube i/lub mieć mikrofon lepszej jakości niż te co są wbudowane w laptopach to nie pożałuje zakupu :)

15.8.2020

Zaczynam swoją przygodę jako streamer i kupiłem niedawno ten mikrofon, spisuje się bardzo dobrze. Dźwięk jest wyraźny, bez szumów i zakłóceń. Solidny stojak, stoi pewnie i się nie buja ani przemieszcza. Mogę polecić.

23.2.2021

Mikrofon sprawuje się bardzo dobrze. Jedynie co, to kabel się plącze. Więc jak ktoś nie lubi nadmiaru kabli na biurku, to powinien rozważyć zakup mikrofonu bezprzewodowego. Ale wiadomo, od razu będzie to inna cena.

15.11.2020

Mikrofon dobrze się sprawdza, kupiłem do zdalnego nauczania. Jestem nauczycielem i uczniowie nie narzekają na jakość dźwięku. Statyw jest bardzo fajny i razem z mikrofonem zajmuje mało miejsca na biurku.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności