logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hiro Milo USB 1,35m 50-16000Hz. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hiro Milo USB 1,35m 50-16000Hz.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hiro Milo USB 1,35m 50-16000Hz liczba opinii klientów wynosi 203, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 45, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 58, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 47, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.8.2020

Jak na razie jestem zadowolony. Początkowo bałem się, bo nie znałem tej marki i nigdy nie korzystałem z ich produktów. Skusiła mnie cena. Dźwięk, który zbiera mikrofon jest czysty i dobrze odwzorowany. Dobrze też radzi sobie z odrzucaniem niepotrzebnych dźwięków z otoczenia. Na plus solidny, pewnie stojący statyw.

26.10.2020

Produkt idealny na obecne czasy, mnogość wideokonferencji, spotkań online i rozmów online wymagała, aby mieć do tego lepszy sprzęt, niż byle co z kamerki. I ten mikrofon spełnia wszelkie oczekiwania. Głos wyraźny, głośny, nic nie przerywa. Polecam.

24.2.2022

Świetny mikrofon do streamowania czy do prowadzenia spotkań online - ten mikrofon to więcej niż potrzeba. Nagrywa bardzo dobrze, bez szumów i zakłóceń. Dźwięk jest czysty i jest dobrej jakości. Korzystam już rok i zakup się bardzo opłacił.

29.6.2022

Świetny mikrofon do streamowania czy do prowadzenia spotkań online - ten mikrofon to więcej niż potrzeba. Nagrywa bardzo dobrze, bez szumów i zakłóceń. Dźwięk jest czysty i jest dobrej jakości. Korzystam już rok i zakup się bardzo opłacił.

11.1.2022

Montaż banalny, jakość dźwięku, który odbiera mikrofon jest nie porównywalnie lepsza z tym, który miałem w mikrofonie wbudowanym w słuchawki, zero szumów i czułość bardzo dobra, nie trzeba krzyczeć żeby mikrofon ładnie zbierał.

17.11.2020

W słuchawkach nie mam mikrofonu. Zdecydowałem się na zakup oddzielnego mikrofonu i nie narzekam. To był dobry wybór. Nie ma zakłóceń. Przyjemnie się z niego korzysta. Nawet z dalekiej odległości jest czysty i wyraźny glos.

18.11.2020

Jakość wykonania i jakość dźwięku bardzo dobre. W końcu znajomi mówią, że dobrze mnie słychać głośno i wyraźnie, bez zakłóceń. Jedyny minus wg mnie to kabel, mógłby być dłuższy, ale po za tym to super sprzęt. Polecam.

24.5.2022

Bardzo fajny mikrofon na początek. Nie jest to może dźwięk niczym z profesjonalnego sprzętu, ale za tą cenę nie ma się zbytnio do czego przyczepić. Statyw mógłby być odrobinę większy, ale jakość wykonania jest ok.

25.4.2022

Zawsze chciałem mieć mikrofon do grania i w końcu kupiłem właśnie ten. Świetnie mnie słychać w grze, czy też w zajęciach online. Nie zajmuje dużo miejsca, ma w zestawie wygodny stojak, moim zdaniem świetny produkt

16.9.2020

bardzo fajny mikrofon na początek. nie jest to może dźwięk niczym z profesjalnego sprzętu, ale za tą cenę nie ma się zbytnio do czego przyczepić. statyw mógłby być odrobinę większy, ale jakość wykonania jest ok.

8.7.2020

Proste montowanie, wytrzymały kabel z końcówką usb, można postawić za pomocą solidnego stojaka w każdym miejscu na biurku w zależności od preferencji użytkownika, dobra jakość dźwięku za produkt w tej cenie.

19.12.2020

Sprawdza się podczas nauki online, słychać mnie bardzo wyraźnie i głośno. Nie ma wymigiwania się od odpowiedzi zwalając winę na zły sprzęt więc tutaj wymusza zawsze bycie przygotowanym :)

11.12.2020

Za tą cenę bardzo dobry sprzęt, nagrywa dźwięk dobrej jakości bez szumów ani innych zakłóceń. Nie miałem z nim żadnych problemów, mogę polecić każdemu, kto szuka mikrofonu w tym budżecie.

30.6.2022

Świetny mikrofon do gier. W takim celu go kupiłem, używam i sprawdza się znakomicie. Dźwięk, który zbiera jest czysty i bez szumów z otoczenia. Polecam wszystkim, nie tylko graczom.

15.8.2020

Świetny mikrofon do gier. W takim celu go kupiłem używam i sprawdza się znakomicie. Dźwięk, który zbiera jest czysty i bez szumów z otoczenia. Polecam wszystkim, nie tylko graczom.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności