logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hortmasz Hks 456 Nl Z Napędem. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hortmasz Hks 456 Nl Z Napędem.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hortmasz Hks 456 Nl Z Napędem liczba opinii klientów wynosi 10, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.7.2020

Dosyć solidne wykonanie produktu. Kosiarka na duże powierzchnie,dosyć ciężka 42kg. Bardzo duże kosisko 55 cm robi szybką robotę. Wszystkie funkcje mulczerowanie ,wyrzut tylny,wyrzut boczny , zbieranie do kosz działają bez zarzutu. Bardzo dobrze działający napęd ,mocny i szybki.Silnik jeden z największych w swojej klasie , doskonale radzi sobie nawet z dużą trawą, po przesiadce ze Stigi z silnikiem BrigsStraton Ex575 , odczuwalne różnice jeżeli chodzi o moc ,nawet w dużej trawie doskonale radzi sobie z koszeniem,Długo zastanawiałem się co wybrać ,miałbyc silnik BrigsStratona,ale wybór padł na Loncina i nie żałuję decyzji. Działka 3000 m2.Naprawdę polecam.

22.6.2020

Maszyna solidnie zrobiona . Mocny silnik (7,5 KM) i duża pojemność (229 cm3 !!! ) to na pewno duża zaleta maszyny . Kosisko 58 cm !!!! Dla mnie SUPER sprzęt . Zobaczymy co będzie dalej . Myślę , że nie będzie źle . Nie jest to maszyna na mały trawniczek z dużą ilością drzew i krzewów . To jest maszyna na dużą powierzchnię do koszenia . Ja mam do koszenia powierzchnię ok. 5000 m2 . Kupiłem ją ponieważ muszę mieć jakąś alternatywę dla traktorka kosiarki HVC , który jest już stary i często nawala .

12.8.2020

polecam, silnik ładnie pracuje, duża trawa nie jest straszna, napęd bez zarzutu w sam raz. dymi troszkę po najechaniu na pochyłości. wolę nie myśleć jak kiedyś padnie w niej napęd- jest ciężka... użytkuje ja już z 20 roboczogodzin. zalety: moc, wygląd, napęd, rozruch, dobrze zapełnia kosz, szybko kosi duże powierzchnię; Wady: brak informacji ile lać oleju na start, korek spustowy oleju jest pod plastikowa osłona paska napędu, mycie obudowy kiepsko działa

3.7.2020

Po pierwszym koszeniu muszę przyznać, że kosiarka spełniła moje oczekiwania, jest duża, mocna i ładnie zbiera do kosza nawet mokrą trawę.Mi osobiście nie są potrzebne bajery takie jak regulacja prędkości napędu, regulacja obrotów, czy odpalanie z rozrusznika, uważam, że im prostszy sprzęt tym lepiej. Natomiast jak ktoś potrzebuje to w tej kosiarce tego nie ma.

8.7.2021

Moc i szerokość koszenia robi robotę. Czas koszenia bardzo się skrócił. Jedyny problem to wysokość koszenia - obudowę da się podnieść maksymalnie na 60mm (+ około 5mm do noża) czyli mamy maksymalnie 65mm a nie jak w instrukcji 85mm.

9.9.2020

Wszystko ok, poza tym że wystarczą niewielkie nierówności i kosiarka wiesza się na lawecie a koła się ślizgają. Poza tym spisuje się świetnie.

12.8.2020

nie do zatrzymania w trawie.

8.7.2020

cena do jakości super:)

31.5.2022

Rewelacja

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności