logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hortmasz 7Km. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hortmasz 7Km.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hortmasz 7Km liczba opinii klientów wynosi 146, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 145, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.4.2021

Mocna i chętna do pracy. Po złożeniu i zalaniu olejem i etyliną aż rwie się do pracy. Ogródek, którego zakopanie wymagało ode mnie 3 dni pracy przygotowałem do wiosny w trochę ponad 3h! Pluje sobie w brodę, że wcześniej nie sprawiłem sobie takiego sprzętu - świetna maszynaMinusem może być masa urządzenia, które jak na orkę jest trochę za lekkie - ale na szczęście jest gdzie przymocować dociążenie. Fakt, że mam ciężką ziemie również jej nie pomagał. Niemniej robota wykonanaDrugi minus to instrukcja obsługi - o ile część techniczna jest OK, wiadomo co gdzie dolać, o tyle opis złożenia zębów glebogryzarki to jakiś koszmar. Czarne zęby są praktycznie na obrazkach niewidoczne i złożenie całości zajęło mi ponad 2h!Dramat.Koniec końców szczerze polecam, bardzo ułatwia i przyśpiesza pracę
jeszcze

25.3.2021

PLusy:1.Solidna budowa.2.Łatwe uruchamianie.3.Łatwa praca z nożami glebogryzącymi.4.Łatwy proces składania maszyny po otrzymaniu całej przesyłki na palecie.5.Zrozumiała i prosta instrukcja obsługi.Minusy:1.Bardzo trudna praca z pługiem. Maszynę trzeba popychać ,ponieważ grzęźnie i zatrzymuje się nawet gdy używane są metalowe koła.2.Wydech spalin jest dosyć blisko pracującej osoby. 3.Wlew oleju do skrzyni przekładniowej jest z boku co wymaga wręcz cyrkowych zdolności aby napełnić ją do wymaganego poziomu.

20.6.2022

Po wielu użyciach mogę śmiało polecić maszynę. Koła stalowe sprawdzają się lepiej na sypkiej ziemi. Proponuję zamienić ośki z gumowych na stalowe są tam dodatkowe otwory które umożliwiają montaż kół w węższym rozstawie. Sam silnik pracuje równo zaskakuje lekkość uruchomienia maszyny. Skrzynia czasami nie pozycjonuje się na właściwym przełożeniu. Manetkę trzeba zaciągać delikatnie aby szybko zwolnić w momencie zgrzytu i poprawić bieg. Rozdrobnienie ziemi na głębokość 30cm jest realne do osiągnięcia.

3.4.2022

Jeśli chodzi o maszynę to ok. tylko trzeba poświęcić trochę więcej czasu na porządne dokręcanie nakrętek i śrubek które podczas pracy odlatują . Szczególną uwagę trzeba skupić na dolnej części napędu gdzie nie dociągnięte były śrubki na talerzykach i kapał olej i blaszki ( napinacze nad paskami ) podczas pracy powykręcały się . A co do pługa to już przed pracą dałem inny lemiesz i płozę i jest ok. Tak że po drobnym przeglądzie maszyna spełnia moje oczekiwania zdecydowanie można szpadel odstawić .

6.5.2022

Jedyne zastrzeżenia budzi instrukcja montażu i użytkowania. Przydało by się więcej czytelnych obrazków jak poskładać elementy maszyny. Jak nią pracować, to osobne zagadnienie i pewnie wiele zależy od podłoża, ale można chociaż dać podpowiedź, że używając noży glebogryzarki trzeba unieść rękojeści aby "kopać" płycej lub dociskać je do dołu aby spulchniać głębiej. Poza tym maszyna silna (5,4KM - nie 7 jak w opisie), przydatna, dobrze się spisuje po dojściu operatora do wprawy.

20.4.2021

Brak tak naprawdę instrukcji montażu. Kupujący dostaje stertę śrubek oraz nakrętki bez żadnego opisu jak należy je zamontować. Brak informacji o ilości potrzebnego oleju do przekładni.Silny i skuteczny sprzęt mam nadzieję że również trwały (za wcześnie aby można się było wypowiedzieć na ten temat). Na razie wydaje się solidny, możliwość zakupu dodatkowego wyposażenia i nie tylko od producenta. Na stronie producenta można zakupić części zamienne po przystępnych cenach.

27.1.2022

Sprzęt super. Dobrze wykonany, solidny. Ktoś napisał, że miał trudności ze złożeniem sprzętu, nie potwierdzam tego. Sprzęt złożyłem szybko i sprawnie, wszystko pasuje na swoje miejsce, żadnych z tym problemów nie miałem. Zalałem oleje, paliwo i odpalił od strzała. Silna maszyna, dobrze się prowadzi. Osprzęt porządny. Bardzo dobrze zabezpieczony do transportu. Polecam ten sprzęt i tą firmę.

9.5.2022

Trudno powiedzieć.Trochę prac wykonanych i trochę niespodziane sytuacje jak niemożność wywinięcia sznurka rozruchu przy zapłonie.Biały dym tak jakby maszyna pobierała alej (po ponownym rozruchu ustąpiło). I najgorsze to instrukcja obsługi .Co dalej wyniknie -pożyjemy zobaczymy.

29.9.2020

Glebogryzarka swoja robotę robi bardzo dobrze. Już się zwróciła. Instrukcja montażu byle jak zrobiona. Nie mam oto pretensji, ale wypadało by nad nią popracować. Będzie przydatna dla mniej inteligentnych.

13.9.2021

Glebogryzarka ok przy normalnej ziemi, przy zbitej idzie bardzo ciężko. Być może jakieś obciążniki na koła by pomogły. Bardzo słaba instrukcja obsługi jak dla laika, miałam problem ze złożeniem.

27.4.2022

Bardzo dobra jakość wykonania, w szczegóły się nie wdaje bo pojęcia o tym nie mam, ale tata - zapalony działkowicz, bardzo zadowolony z zakupu. Urządzenie bardzo ułatwia prace ogrodnicze.

12.9.2021

Super do uprawy własnych warzyw w przydomowym ogródku. Można szybko przekopać glebę zamiast machać szpadlem. Oprócz tego świetnie się nią pieli chwasty między grządkami. Naprawdę polecam

29.3.2021

Instrukcja niezbyt dokładna trzeba było posiłkować się wujkiem google. Sprzęt solidny i radzi sobie z lekkim terenem, do cięższego należy zaopatrzyć się w specjalne stalowe koła.

13.5.2021

Dobra wydajnosc w stosunku do ceny. Przed uruchomieniem dokrecic wszystkie sruby, przeprowadzic montaz nozy zgodnie z instrukcja. Latwy rozruch, oszczedna, Ogolnie zadowolony

18.5.2022

Gryzie jak szalona, idzie jak przecinak. Fajna maszynka, jedynie skrzynia biegów mogłaby być bardziej precyzyjna, tutaj nigdy nie ma się pewności czy bieg jest wbity i który.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności