logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HP Dual Mode (6CR71AA#ABB). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HP Dual Mode (6CR71AA#ABB).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HP Dual Mode (6CR71AA#ABB) liczba opinii klientów wynosi 20, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.3.2021

Kupiłem w promo za 70zł i uważam, że za tę cenę to bardzo udany produkt. Używam do pracy biurowej, mysz jest dokładna, nie gubi się na zwykłym białym biurku, rolka pracuje cicho, materiał myszki lekko chropowaty, pasuje do większej dłoni. Duży plus, że pracuje przez bluetooth więc jak ktoś ma w lapku to nie zajmuje portu, ale jest możliwość pracy po radiu, dołączony jest adapter usb. Na razie nie wiem jak z baterią, bo mam ją od kilku tygodni, ale przy użytkowaniu bluetooth w systemie jest ikonka z poziomem baterii, więc nie zaskoczy jak się bateria wyczerpie. Polecam

25.9.2021

Ergonomiczna, dobrze leżąca w dłoni mysz dla osób praworęcznych, wykonana z trwałego i miłego w dotyku tworzywa, które po jakimś czasie nie będzie się wycierać ani kleić jak w niektórych myszach np. Logitecha. Do tego dwa dodatkowe, boczne przyciski pod kciukiem, rozdzielczość do 3600 DPI i dioda sygnalizująca słabą baterię oraz możliwość pracy albo przez Bluetooth albo USB. Zabrakło natomiast możliwości przypisania innych funkcji bocznym przyciskom.

25.3.2021

dobry produkt, sprawdza się, za pomocą przełącznika steruję komputerem lub tv, mogłaby być jedynie trochę cięższa, a w związku z tym bardziej by się ją czuło w dłoni, ale w tej cenie promocyjnej super, minimalne DPI jest za wysokie do pracy biurowej, trzeba zmieniać w ustawieniach myszy w komputerze, gdy przechodzi się na touchpad ponownie trzeba przyspieszyć w ustawieniach

23.2.2022

superwygodna, po bt z windowsem 10 łączy się bez problemuprzyciski boczne wyglądają na delikatne i "latające" ale w rzeczywistości bardzo równo i wygodnie się klikają, szkoda tylko że nie są mapowalne (ale są wstecz/idź naprzód więc dla mnie git), lekka

26.3.2021

Porządna myszka. Dobra jakość. Mogłaby być trochę lepiej wyprofilowana (mniej płaska) - przez to 4 gwiazdki, a nie 5. Do użytku domowego jest OK.Fajny tryb Bluetooth.

25.3.2021

Połączenie bluetooth i radiowy realizowane przez suwak na spodzie. Dołączona bateria. Myszka średniej wielkości, nie należy do najmniejsych. Pasuje do ręki.

23.9.2021

Poprawa współpraca z MacBook Air M1 (bluetooth), wysokość myszy jest rekompensowana przez jej długość, poprawny gryzoń w atrakcyjnej cenie.

25.3.2021

Bardzo fajna i przyjemna w obsłudze do zadań czysto biurowych używana na codzień.

26.4.2021

Bardzo płaska i długa więc radzę przymierzyć się przed zakupem

23.3.2021

Dobra mysz, łatwa w obsłudze, dwa kanały pracy. Przydatna.

29.9.2020

Bardzo dobra myszka. Jestem zadowolony. Polecam

28.12.2020

Swietna jakość

15.4.2022

rewelka !

3.8.2022

Jest OK

5.3.2021

Super

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności