logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HyperX Pulsefire Core (HXMC004B). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HyperX Pulsefire Core (HXMC004B).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HyperX Pulsefire Core (HXMC004B) liczba opinii klientów wynosi 84, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 7, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.5.2022

Myszka zakupiona po uprzednim obejrzeniu różnych testów i ocen na YT, zatem 1. widziałam, że pokrętło będzie chodzić skokowo, z lekkim oporem oraz będzie słychać ciche terkotanie i tak jest w rzeczywistości; 2. wiedziałam też, że przyciski będą klikać trochę za głośno, ale powyższe cechy można zaakceptować, zważywszy na cenę tej myszy. Przesiadłam się na nią z legendarnej Logitech mx518, która po wielu latach niezawodnej pracy zakończyła już swoje działanie. HyperX Pulsefire Core Gaming jest dosyć precyzyjna w rysowaniu kształtów w Paint i PS. Wygodna, dobrze leży w dłoni, nie ślizga się, nie jest za mała ani za duża. Logo "HX" jest stale podświetlone. Kolory przechodzą płynnie w zakresie barw tęczy,co wygląda bardzo atrakcyjnie. Nie testowałam jej w grach. Myszka użytkowana stale od 3 miesięcy, sprawuje się jak na razie bez zarzutu.
jeszcze

15.8.2019

Zalety: dobry sensor, nie gubi ruchów; przyjemny klik bocznych przycisków i przycisków do zmiany dpi oraz scroll; symetryczny kształt, dobrze leżący w dłoni; stonowany wygląd z miłym akcentem w postaci świecącego logo, duże ślizgacze spełniające swoją rolę. Wady: stosunkowo głośny klik i słabe spasowanie lewego i prawego przycisku myszy. Polecam!

25.4.2021

Myszka bardzo dobrze ślizga się po podkładce Savio Precision Control. Oprogramowanie do zmiany przycisków jest bardzo dobre, nie musi być włączone po konfiguracji i myszka pamięta zmiany. Zauważyłem że dla mnie, myszka posiada "twarde" przyciski główne - prawy i lewy mają ciężki klik. Całe życie miałem myszki w granicach 20-30zł i być może w tamtych klik był bardzo lekki i musiałem się przyzwyczaić, ale pierwsze kilka dni odczuwałem większy zmęczenie palców.

18.8.2021

Bardzo dobra mysz super leży w dłoni ideał! 3 minusy !Jest głośna przy kliknięciach oraz po roku użytkowania mam problem klikając środkowy przycisk myszy, klikając raz niekiedy rejestruje to dwa razy więc np dwa razy otworzy link kolejny minus to przy wyłączeniu i włączeniu kompa resetuje się ustawiony dpi przez co muszę zawsze kliknąć dwa razy na przycisk dpi żeby myszka miała dobrą czułosć

18.3.2020

Moim zdaniem świetna mysz dla graczy, jak i dla osób, które cenią sobie szybkość i łatwość przemieszczania się po ekranie komputera. Dzięki przewodowi nie musimy się martwić, że w czasie pracy czy innych czynności nagle rozładuje nam się bateria... Bardzo dobrze leży w dłoni a same przyciski nie zmuszają do zmiany położenia ręki czy mocnego naciskania na jej klawisze. Polecam!

27.11.2021

Pierwsze chwilę z myszką bardzo pozytywne. Użytkowana w cs go i valoancie sprawdza się doskonale -nie gubi sygnału przy flick-shotach -na plus również oprogramowanie producentamyszką posiada bardzo duże ślizgacze więc nie wymaga wybitnej podkładki-Podświetlenie bardzo konfigurowalne Minusów jak narazie nie zauważyłem gdyż myszką użytkowana dopiero od tygodnia

20.8.2019

Daję wszystkie gwiazdki ze względu na:-2 przyciski do 4 stopniowej zmiany DPI- bardzo duże ślizgacze dzięki którym mysz bardzo płynnie śmiga po podkładce lub też bez-2 boczne przyciski bardzo dobrze umiejscowione- Bardzo solidne wykonanie-kabel w oplocie- bardzo precyzyjny sensor w którym ani razu nie zauważyłem żeby się gubił w trakcie dynamicznej rozgrywki

14.4.2021

Korzystam z tej myszki od prawie 2 lat. Gram nią bardzo długo przed laptopem/komputerem jak i też często nią używam do gier na Xboxie. Bardzo dobrze leży w dłoni i dłoń się nie poci po długiej grze. Rozmieszczenie klawiszy/przycisków jest idealne. Nie wymaga siły do nacisku na dany przycisk. Lecz jest jeden problem dla graczy Minecraft PvP - Nie robi Dragclicka.

14.4.2021

Druga mysz od premiery zakupu i jestem mega zadowolony. Mała, fajna, dobry sensor. :) Jedyny minus to aktualny produkt który dostałem ma lekko luźny prawy i lewy klawisz myszy i podczas szybkiego ruchu lub podnoszenie i kładzenia myszy jest taki typowy "dźwięk" . Przy poprzedniej sztuce myszy tak nie było.

24.5.2021

Kapitalna myszka znanej, dobrej i polecanej firmy. Jak dla mnie nie można się do niczego przyczepić, jedynie tylko tyle że na tej myszcze bardzo mocno widać ślady po ręce, trochę się pocą. Ja jestem bardzo z tej myszki zadowolony, ponieważ kupiłem ją za 45,- ... ale czy bym ja polecił za 120... raczej nie

25.12.2021

Mysz kupiłem w promocji za 80 złotych i jak za taką kwotę mysz jest idealna dla mnie. Sama mysz jest bym powiedział takiego średniego rozmiaru. Jedyny minus, jaki zauważyłem to raz na jakiś czas mysz nie działa po włączeniu komputera, jednak wystarczy tradycyjnym sposobem odłączyć i podłączyć.

11.2.2021

Myszka bardzo znanej firmy gamingowej,gwarantującej jakość wykonania.Kabel w oplocie,dwa duże ślizgacze ,bardzo fajne podświetlenie logo HX.Podświetlenie nie nachalne i nie migające jak na disco.Myszka sprawdza się nie tylko w grach lecz w codziennej pracy przy komputerze.Polecam warto.

24.8.2019

Myszka ma bardzo dużo możliwość ustawień dpi, bardzo gładko chodzi bez zacienić na suchym blacie ( znaczy bez podkładki pod mysz ). Podświetlenie jest tylko OK, ponieważ występuje tylko z tyłu więc podczas grania nie będzie widać podświetlenia. A prócz tego jest naprawdę bardzo fajna.

26.7.2021

Pozytywne pierwsze wrażenie. Dobra jakość za tę cenę. HyperX poprawiło swoją aplikację Ngenuity i teraz jest dostępna wersja, którą można zamknąć do traya. Wcześniej dało się tylko minimalizować apkę i musiała wisieć na pasku zadań by wybrane ustawienia działały.

9.6.2020

Utrudniona instalacja sterowników pod Windows 7 (niedostępne na oficjalnej stronie) ale można znaleźć starszą wersję oprogramowania pod win 7. Podświetlenie myszki można regulować/wyłączyć bez instalacji sterowników skrótem: przycisk DPI+ przyciski boczne.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności