logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HyperX Alloy Origins Core Aqua (HXKB7AQXUS). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HyperX Alloy Origins Core Aqua (HXKB7AQXUS).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HyperX Alloy Origins Core Aqua (HXKB7AQXUS) liczba opinii klientów wynosi 1, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.10.2020

Jakość wykonania klawiatury bardzo dobra świadczy o tym że spód jest zrobiony z aluminium lub metalu dlatego waży z 1kg z wyglądu klawiatura bardzo ładna ledy świecą wyraziście a jeśli komuś nie pasują ledy z trzech trybów może zmienić se w aplikacji jest tam sporo więcej do wybrania przyciski bardzo wygodnie wyprofilowane kiedyś używałem zwykłej płaskiej klawiatury membranowej teraz jak używam tej hyperx i porównałem z normalną biurową różnica była ogromna w takim sensie że ta hyperx jest owiele wygodniejsza i wiadomo z wyglądu ładniejsza. Narazie nie znalazłem żadnych wad no może cena nie jest najmniejsza ale używając jej wiadomo że klawiatura jest porządna.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności