logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Kativa Post2 Zestaw Po Keratynowym Prostowaniu Włosów 2x250ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Kativa Post2 Zestaw Po Keratynowym Prostowaniu Włosów 2x250ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Kativa Post2 Zestaw Po Keratynowym Prostowaniu Włosów 2x250ml liczba opinii klientów wynosi 55, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 52, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.3.2019

Zapach w porządku, wydajność i jakość bardzo dobre. Mam nadzieję, że produkty pozwolą przez długi czas cieszyć się keratynowym prostowaniem. Na razie minął prawie miesiąc i efekt jest prawie taki sam jak po samym zabiegu.Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Drogą mailową bardzo szybka odpowiedź, sklep stara się rozwiązać problem, o ile taki zaistnieje.

14.7.2018

rewelacyjny produkt dla osób korzystających z keratynowego prostowania włosów. włosy są gładkie lśniące i nie puszą się oraz dłużej utrzymuje się efekt prostowania. przy okazji cena konkurencyjna do innych produktów. polecam

8.7.2019

Utrzymuje efekt po brazylijskim prostowaniu. Nawet kiedy już jej nie ma na włosach, trzyma je w świetnej kondycji. Używam od dawna i żaden dostępny zestaw (szampon z odżywką) nie spełnia moich oczekiwań jak Kativa.

24.7.2018

Produkty dostosowane do potrzeb włosów po zabiegu keratynowego wygładzania. Włosy są miękkie, gładkie, ładnie się układają. Mam nadzieję że dzięki nim efekt po zabiegu dłużej się utrzyma.

4.11.2021

Uwielbiam kosmetyki z tej serii.. Kativa ma idealne kosmetyki do keratynowego prostowania włosów 'a ten szampon i odżywka sprawiają, że efekt prostowania utrzymuje się bardzo długo!

23.1.2019

BARDZO DOBRY PRODUKT PO KERATYNOWYM PROSTOWANIU. UTRWALA EFEKT. JEDYNY MINUS ŻE SZAMPON KOŃCZY SIĘ SPORO SZYBCIEJ OD ODŻYWKI, WIĘC TRZEBA PÓŹNIEJ SZUKAĆ.

27.7.2020

Bardzo dobry szampon i odżywka po keratynowym prostowaniu. Wystarczy umyć wysuszyć włosy suszarką żeby były miękkie i gładkie bez prostowania.

7.4.2017

Bardzo dobre produkty do włosów prostowanych keratyną.Miły zapach, dobra konsystencja i cena zachęca do ponownego zakupu.

9.2.2020

Produkt dobrze sprawuje się do włosów po keratynowym prostowaniu, natomiast zapach nie do końca mi odpowiada

26.7.2018

Spełnia moje oczekiwania, niedrogi zestaw, po keratynowym prostowaniu się sprawdza, mam ciemne włosy.

8.11.2016

Polecam, po keratynowym prostowaniu włosów zestaw jak znalazł. Proszek do zębów także ok.

27.3.2017

Bardzo dobre produkty po keratynowym prostowaniu włosów, nie obciążają włosów.

14.4.2021

Bardzo dobry produkt przeznaczony dla włosów po zabiegu keratynowy. Polecam

9.4.2019

Bardzo dobry produkt dla osob , które mialy keratynowe prostowanie włosów

13.12.2017

Po odżywce włosy powinny się lepiej rozczesywać. Jednak ogólnie jest ok.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności