logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Kensington Orbit Trackball with Scroll Ring (K72337EU). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Kensington Orbit Trackball with Scroll Ring (K72337EU).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Kensington Orbit Trackball with Scroll Ring (K72337EU) liczba opinii klientów wynosi 42, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 27, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.9.2021

Jakość - po prostu plastik - czy trwały czas pokaże. Opinia po 4 dniach użytkowania - krótko rewelacja. Dłużej - podręczne ( na pewno nie dla rączki dziecka - dla dorosłej osoby) ergonomia praca rolką palec serdeczny super, przyciski kciuk i palec mały lub przedostatni super. Własna opinia po ok 4 dniach użytkowania zapomniałem co to mysza ( tylko do pracy biurowej do gamingu sie nie nadaje) jest wygodna nadgarstek nie boli, praca na 2 monitorach bije na głowę tradycyjną mysz, na małym biurku niezastąpione, i ten pierścień bez niego nie ma pracy. Ale - trzeba się niestety przestawić w różnych opiniach podany różny czas od kilku dni do miesiąca.U mnie wystarczyła godzina- to niestety kwestia indywidualna - u mnie 20 lat operowania myszą - po godzinie mysz przestała istnieć.
jeszcze

5.6.2022

Od czego tu zacząć. Działa, to plus. Całkiem wygodny, drugi plus. Niestety sensor Avago 5050 rodem z myszek za 30 zł gubi się przy szybszym ruchu - odpada szybkie przelatywanie między dwoma ekranami, ruchy kulką muszą być stosunkowo powolne. Ergonomia mi odpowiada, plastik dobrej jakości, kulka równa bez niedoskonałości. Po wyciągnięciu z opakowania zarówno kulka jak i pierścień scrolla troszkę nieprzyjemnie chodzą, pomogło delikatne przesmarowanie ślizgów smarem silikonowym i pokrętła olejem silikonowym - ja wiem że to nie jest topowy produkt tej marki i mój pierwszy trackball, ale trochę jestem rozczarowany.

25.12.2017

Trackballa używam sporadycznie. Przedtem miałem Logitech Marble; brakowało mi w nim rolki, stąd zakup modelu Kensingtona - i był to strzał w dziesiątkę. W porównaniu do Marble przyciski wymagają nieco większej siły nacisku i są szerzej rozmieszczone (mam dużą dłoń, więc dla mnie bez różnicy). Kulka jest tej samej wielkości. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby rolka kręciła się z wyczuwalnym skokiem.Użytkownicy Linuksa mogą zmieniać ustawienia poleceniem xinput (np. włączyć emulację środkowego przycisku przez jednoczesne naciśnięcie L+P).

3.7.2012

Na pewno nie jest to urządzenie dla każdego. Jak ktoś wie czego chce to na pewno nie zawiedzie się na nim. Trackball jest wygodny i dużo bardziej czuły niż przyzwoita myszka laserowa. Pierścień to bardzo fajne udogodnienie. Po kilku godzinach tym urządzeniem operacje wykonuje się odruchowo. Jakość wykonania nie jest topowa ale w tej cenie nie ma się co dziwić, pomimo tego urządzenie jest dość solidne, nie trzeszczy, kula i pierścień chodzą płynnie.

14.5.2010

Trackball jest bardzo wygodny. Przyciski duże i dobrze rozmieszczone, kulka przesuwa się b. gładko i ma odpowiednią masę. Podkładka pod nadgarstek nie jest mocowana na stałe, więc można ją sobie wygodnie ułożyć, choć czasem ma tendencje do odsuwania się przy zmianie pozycji ręki. Scroll jest płynny, a sam pierścień sprawia wrażenie niezbyt solidnie zamocowanego. Sama obudowa jest lekka, ale wbrew pozorom nie jest to problemem.

22.3.2019

Produkt godny polecenia, w moim przypadku świetnie sprawdza się jako dodatkowy wskaźnik kiedy standardowa mysz nie jest aktualnie dostępna a potrzeba coś szybko kliknąć. Na szczególną uwagę zasługuje także obręcz do scrollowania, ponieważ działa sprawniej niż rolka w myszce i daje lepsze wyczucie scrollingu (przydatne podczas zoomowania). Moim zdaniem myszy całkowicie nie zastąpi ale genialnie ją uzupełnia.

3.9.2014

Fajny trackball, spora kulka pozwala na wykonanie dłuższego ruchu mniejszym wysiłkiem, wydaje się też dokładniejsza od mniejszej kulki w trackballach "pod kciuk". Oprogramowanie jest OK. Po dłuższym czasie nie znalazłem idealnego dla siebie ustawienia czułości (+różne stopnie akceleracji), ale jest blisko...

23.7.2018

Re-we-la-cja. Tego kota mam już z 5 lat i jest nie do zdarcia, a pracuję na nim codziennie (nawet 10 godzin). Takiej wygody nie zapewni żadna mysz. A o bólu nadgarstka (bo to był pierwotny powód kupna) zapomniałem już dobrych kilka lat temu. :)

14.5.2020

Dział na Win7, Win10 i pod Linuksem. W Win10 zdarzają się problemy z oprogramowaniem od Kensigntona, na ekranie logowania i w grach z 'ozdobnym' kursorem nie zbiera poprawnie kliknięć - trzeba dłużej przytrzymać przycisk.

8.6.2021

Świetna! Ból nadgarstka przeszedł. Trackball wymaga trochę czasu aby się przestawić. Nawet po dwóch miesiącach nie byłem do końca przekonany, ale obecnie uważam, że to jeden z lepszych zakupów.

30.12.2015

Każdy kto miał już do czynienia z trackballem wie jak jest to przydatne i wygodne urządzenie. To bardzo fajny i funkcjonalny model, który z czystym sumieniem polecam. Za tą cenę rewelacja.

30.8.2015

Spełnia oczekiwania. Momentami kulka jakby zaczynała mniej płynnie chodzić, ale potem wszystko wraca do normy. Nie potrafię określić przyczyn. Ogólnie działa dobrze

24.7.2018

Trackball bardzo wygodny w użyciu, ręka odpoczywa. Jednak gdybym miał kupować jeszcze raz to wziąłbym wersję bez kabla i z większą ilością przycisków

9.12.2017

Myszka idealna - łatwa w obsłudze i czyszczeniu, a bez pierścienia przewijającego tekst i strony internetowe nie potrafię już żyć.

22.8.2016

Gdy przesiada się z myszki na tracballa należy trochę czasu poświęcić na przyzwyczajenie ręki do troszkę innej pracy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności