logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Kensington K72357WW. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Kensington K72357WW.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Kensington K72357WW liczba opinii klientów wynosi 11, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.7.2021

Najlepsza klawiatura jaką spotkałem. Bardzo fajna klawiatura dobrej firmy- lidera w branży zabezpieczeń laptopów- Kensington. Mam ją od pół roku i coś mogę powiedzieć na ten temat. Przede wszystkim klawiatura jest bardzo cicha. Zrobiłem mały research i jest to jedna z najcichszych (jak nie najcichsza) klawiatura na rynku, a na pewno w takiej cenie. Jest to właściwie tak samo cicha klawiatura jak klawiatury laptopowe ( te cichsze). To wielka zaleta i głównie dlatego ją kupiłem.Pisze się na niej bardzo miło i wygodnie. Klawisze mają niski skok, klawisze mają nożycowy mechanizm.Nie wiem czy na jakiejkolwiek stronie podają właściwe wymiary (zwykle to są raczej wymiary opakowania).Klawiatura jest bardzo kompaktowa i ma niecałe 15 cm szerokości i niecałe 43 długości., jest to pełna klawiatura, a więc to bardzo małe wymiary. To duża zaleta.Do tego jest bardzo cienka, ale dość ciężka co jest zaletą bo idealnie trzyma się biurka.Ma przyciski multimedialne- głośność/wyciszenie i inne przyciski funkcyjne.Wykonanie bardzo wysokiej jakości, a przynajmniej sprawia takie wrażenie jak na razie, mam nadzieję że tak zostanie. Jest w wersji USB i bezprzewodowej, ja mam USB.Wadą może być minimalnie inny układ klawiszy (chyba nazywany Microsoft, a większość używa IBM). Spacja jest jakby dłuższa i jest duży przycisk delete, ja się jednak bardzo szybko przyzwyczaiłem, już pierwszego dnia, do tego jest to zaleta przy pracy w Excelu.Generalnie świetna klawiatura.
jeszcze

25.7.2017

Niesamowita klawiatura. Jest to klawiatura z mechanizmem nożycowym, jakie spotykamy w laptopach. Dzięki temu nie musimy się martwić, że jakiś klawisz który wciśniemy nie zostanie zarejestrowany. Jest ona bardzo cicha, klawisze mają niski skok i wymagają niewielkiej siły nacisku. Doskonała do pisania, można na niej pisać wyjątkowo szybko, chociaż jestem pewien, że spisywałaby się również bardzo dobrze w grach. Jak za tą cenę to najlepszy wybór moim zdaniem.

22.6.2021

Klawiatura ciężka, solidna, dobrze się na niej pisze, bardzo cicha. Trzeba się przyzwyczaić do układu klawiszy (uwydatniony DEL), ale mimo to wygodna.

30.5.2019

Elegancka klawiatura, idealna do pracy

3.2.2021

Bardzo bobry jakościowo produkt.

20.10.2020

Świetna klawiatura.

29.3.2022

Działa elegancko

1.4.2021

super.

13.3.2019

5,0/5

5.5.2021

OK

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności