logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie KUFEREK WALIZKA Z LUSTERKIEM M ZEBRA. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu KUFEREK WALIZKA Z LUSTERKIEM M ZEBRA.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu KUFEREK WALIZKA Z LUSTERKIEM M ZEBRA liczba opinii klientów wynosi 144, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 144, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.3.2019

Jak dla mnie super. Oczywiście trzeba brać poprawkę: jaka cena taki produkt. Nic się nie zacina, nic nie jest pokrzywione. Jedynie kuferek ma płytkie półeczki są płytkie i nie można postawić na nich lakierów hybrydowych u mnie akurat semilaca, ale mieszczą się w dolnej części. Lampa duża również mieści się bez problemu. Do domowego przechowywania akcesoriów do paznokci polecam.

4.1.2019

Kuferek dotarł nieuszkodzony, zapakowany w dwa kartony i folie, bardzo pojemny zmieściło się do niego 3/4 komody moich paznokciowych rzeczy , lakiery na najwyższej półce nie mieszczą się na stojąco (7,5ml) - trochę szkoda, posiada dwa kluczyki i pasek na ramię (3 zdjęcie), po pierwszym dniu użytkowania oceniam pozytywnie :)

8.6.2022

Kuferek spełnia swoją funkcję, pianka dobrze wykonana, lakiery nie wypadają podczas przenoszenia.Co do samego wyglądu, to otrzymałam nieco inny produkt niż na zdjęciu: rączka w rzeczywistości jest materiałowa, nie gumowa, brak fioletowych elementów.

4.2.2020

Kuferek zakupiłam na potrzeby domowe do przechowywania produktów do stylizacji paznokci. Bardzo funkcjonalny, na dole zmieściła się lampa led, frezarka, u góry paleta lakierów i inne akcesoria. Kuferek ładnie wykonany.

10.11.2018

KUPIŁAM CZARNY KUFER JEST ELEGANCKI , MOIM ZDANIEM JEST JESZCZE ŁADNIEJSZY NA ŻYWO. POLECAM JAK NAJBARDZIEJ SUPER CENA I JAKOŚĆ . (MOJEJ SIOSTRZE TAK SIĘ PODOBAŁ , ŻE JUŻ WIEM CO JEJ KUPIĘ NA ŚWIĘTA ;) )

7.1.2019

Produkt jak na swoją cenę bardzo przyzwoity :)Idealnie pomieścił kosmetyki oraz lampę hybrydową.Produkt godny polecenia.Zamki na kluczyk w naszym egzemplarzu nie działają ale są zbędne.

16.8.2018

bardzo elegancki, pojemny wygodny w transporcie. Dużym plusem jest też odpinany dół, dzięki czemu jest idealny do przewozu również mniejszej ilości rzeczy

10.12.2019

Super zakup, nie spodziewałam się tak pięknego i dyżego kuferka. Cena niezbyt wysoka za tak solidny przedmiot. Jestem bardzo zadowolona

24.1.2019

Kuferek naprawdę świetny ! Solidny nie brakowało paska ani kluczyków (często się to zdarza :D ), Lampa również świetna jak na start :)

24.6.2020

Kuferek jest idealny. Bardzo mi się podoba. Wszystkie jest jak powinno. W środku wyłożony mięciutkim materialem. Nic tylko kupować

30.4.2020

Kuferek pomieści lampę i mnóstwo różnych drobiazgów, na frezarkę (większą) brakuje miejsca, ale i tak jestem zadowolona. Polecam

25.4.2020

Kuferek jest bardzo dobrze wykonany, kupiłam go z przeznaczeniem dla lakierów i bardzo dobrze się sprawdził. Serdecznie polecam

17.7.2020

Kuferek kosmetyczny super :) wszystko w nim się mieści ;) Natomiast nie otrzymałam paska do kuferka. Więc to jest jego wada.

20.8.2018

Bardzo praktyczny z wieloma przegródkami. Idealny dla każdego ceniącego sobie porządek i łatwość dostępu do jego zawartości.

19.1.2019

Jestem bardzo zadowolona, pojemny, solidny, ładny a przy okazji ma bardzo dobrą cenę. szczerze polecam!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności