logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Verona Kosmetyczka Szara organizer do torebki. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Verona Kosmetyczka Szara organizer do torebki.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Verona Kosmetyczka Szara organizer do torebki liczba opinii klientów wynosi 137, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 137, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.12.2018

Kosmetyczka spełnia moje oczekiwania, jest pojemna,ma wiele przegródek,pozwala zachować porządek w torebce i ułatwia zamianę torebek. To jest mój drugi organizer do torby.Poprzednio kupiony, ten sam model ,okazał sie niezbyt trwały, ponieważ elementy wykonane z siateczki podarły sie.Ale biorąc pod uwagę koszty i przydatność, zdecydowałam się na ponowny zakup

19.5.2015

Produkt rewelacyjny, jestem zachwycona. Kosmetyczka jest bardzo pojemna, można ją też spiąć napami aby była węższy (np.do wąskiej torebki). Ma bardzo dużo przegródek co ułatwia posegregowanie rzeczy i przede wszystkim jest bardzo wygodny w przekładaniu do innej torebki. POlecam!

26.4.2017

Niesamowicie przydatna rzecz. Jako kosmetyczkę, można bezproblemowo zapakować się do niej na podróż, ale również znakomicie sprawdzi się jako organizer do torebki,zwłaszcza przy przepakowywaniu, nie trzeba wszystkiego przekładać tylko wystarczy przełożyć organizer i gotowe :)

22.5.2019

Zamówiłam w ciemno, bez oglądania, więc istniało ryzyko, że zakup będzie nietrafiony. Na szczęście okazała się ultralekka, bo na tym mi bardzo zależało. Ma masę kieszonek, jest pojemna, wspaniale organizuje rozrzucone dotychczas w bezwładzie drobiazgi torebkowe.

15.3.2018

Organizer bardzo dobrej jakości ,estetycznie wykonany ,spełnia swoją rolę poprzez dużą ilość przegródek, jest pojemny i na pewno długo posłuży ze względu na bardzo dobre wykonanie . Jestem mega zadowolona.

23.4.2017

Wreszcie trafiłam na segregator, który idealnie pasuje do mojej torebki i jednocześnie utrzymuje wszystko na miejscu. Ilość przegródek jest powalająca. Już nikt nie powie, że mam bałagan w torebce.

17.6.2017

Bardzo przydatny gadżet. Jakość wykonania nie powala (lekko zacinający się suwak) i obawiam się, że saszetka nie będzie supertrwała, ale za taką cenę jest naprawdę w porządku.

16.8.2021

Solidnie wykonana, wiele rożnej wielkości przegródek. Rozmiar idealny do każdej średniej wielkości torebki. Jestem mega zadowolona i korzystam codziennie od dnia zakupu.

7.2.2018

Rewelacyjnie sprawdź się w torebce. Ponadto ułatwia "przenosiny" z jednej torebki do drugiej. Mam pewność, że wszystkie niezbędne rzeczy zawsze będę miała przy sobie.

18.2.2018

Pomysłowa kosmetyczka, bardzo przy tym praktyczna i pojemna. Dzięki niej utrzymanie porządku w torebce - zwłaszcza w typie shopper czy worek - nie sprawia problemu.

2.11.2017

Myślałam, że będzie troszkę większa. Dodatkowe kieszonki w torebce były mi bardzo potrzebne. Teraz nie mam takich problemów ze znalezieniem czegokolwiek.

21.11.2019

Organizer to bardzo dobry pomysł na utrzymanie porządku w torbie. Przy zmianie torby wystarczy przełożyć organizer i wszystko mamy

20.4.2016

dobry , spełniający moje oczekiwania , żeby w torebce damskiej był porządek (?) przede wszystkim zgodny z załączonym zdjęciem.

10.6.2019

dobrej jakosci, dobre suwaczki, inna niz wszystkie zamykane z kiesoznami w srodku, mysle ze dobrze sie bedzie cyzsciła/prała

29.5.2019

Opis kosmetyczki na stronie ekobieca.pl w pełni zgadza się ze stanem faktycznym - dużo przegródek, pojemna i funkcjonalna.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności