logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Kwazar Orion Super New 6L + Osłona Herbicydowa. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Kwazar Orion Super New 6L + Osłona Herbicydowa.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Kwazar Orion Super New 6L + Osłona Herbicydowa liczba opinii klientów wynosi 88, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 72, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.2.2022

Bardzo fajny, sprawny jakościowo dobry opryskiwacz. Nie zauważyłem żadnych słabości do tej pory. Posłużył mi już kilka razy do oprysków na chwasty i na pająki. Po napompowaniu dość długo trzyma ciśnienie i nie trzeba co chwilkę dopompowywać. Lanca ok choć porównania z innymi nie mam. Dla przydomowego użytku będzie super.

16.7.2020

Bardzo dobry opryskiwacz. Jeśli nie dostają się do zbiornika brudy i nie zgina się wężyka w magazynowaniu nic się nie dzieje. Trzeba uważać jednak na rączkę bo gwinty są plastikowe i potrafią się popsuć ale jesteśmy firmą ogrodniczą i na samochodzie nikt się nie cacka z nimi. Ja polecam, takich używamy w firmie

16.7.2021

Opryskiwacz stworzony do wymagających prac m.in. aplikacji nawozów dolistnych oraz środków zapewniających ochronę przed chorobami, chwastami lub szkodnikami. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie, na działce, w sadach, na uprawach warzywnych i pod osłonami, w szkółkach roślin ozdobnych i leśnych.

2.8.2022

Solidny, gruby plastik, widać, że trochę przetrwa. Nie rozumiem tylko mocowania paska, odpina się przy dużym obciążeniu, chyba nie tak to powinno działac. Poza tym polecam, dużo lepszy niż marketowe. Długa lanca pozwala opryskiwać 3-metrowe drzewko z ziemi.

17.8.2020

Super produkt. I wyprodukowany w Polsce :) szkoda, że tej informacji nie ma w opisie produktu. Dwa razy pompowanie na maksa i można przejść przez cały ogród :) Ogólnie polecam.

15.10.2016

Opryskiwacz super. Tylko warto rozpakować pudełko żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. W moim przypadku osłona herbicydowa była pęknięta mimo, że opakowanie nie miało uszkodzeń.

18.3.2022

To mój już kolejny produkt z tej firmy. Moim zdaniem najlepszy sprzęt w swojej klasie, bardzo porządnie wykonany. Jest to sprzęt na "lata". Jak najbardziej można go polecić.

18.4.2021

Świetna jakość. Kiedyś miałem już spryskiwacz orion ale nawalił wężyk. W tym modelu wężyk jest zbrojony. Bardzo dobra jakość.

10.8.2020

Świetny sprzęt, spryskiwacz długo trzyma ciśnienie, jest wygodny w użyciu. Dodatkowe akcesoria fajne i przydatne.

21.6.2020

Rewelacja, jeśli ktoś się waha to polecam, kupowałam już coś tańszego, ale nie było warto, to jednak klasyk :-)

19.6.2022

Sprawdziłem działanie opryskiwacza i jest wszystko w porządku. Nie mam uwag , co do jego funkcjonowania.

2.6.2020

Bardzo solidny i wydajny, na jednym napompowaniu zbiornika można opryskać naprawdę wiele roślin!:)

30.3.2022

Produkt spełnia moje oczekiwania. Solidne wykonanie - mam nadzieję że będzie mi długo służył.

6.2.2022

Bardzo dobry opryskiwacz, dobre uszczelki, dobra jakosc wykonania, polecam.

3.6.2020

B. dobre wykonanie, wysoka jakość dysz, dodatkowe gratisowe wyposażevie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności