logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech G502 Hero SE (910-005729). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech G502 Hero SE (910-005729).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech G502 Hero SE (910-005729) liczba opinii klientów wynosi 314, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 41, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 197, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.6.2020

PLUSY: Wygodna, precyzyjna, konfigurowalne klawisze, ciekawy projekt. MINUSY: Nieco zbyt śliska metalowa rolka o wyraźnym kliku - od przyzwyczajonych do gumowanych rolek wymaga zmiany nawyków (mocniejszego przyciskania do niej palca). Dotyczy to trybu pracy skokowej. Na szczęście rolka po pewnym czasie zaczyna chodzić z mniejszymi oporami. Jednak niektóre osoby mogą tego nie akceptować - lepiej przetestować przed zakupem. BAJERY: ze względu na stosunkowo sporą wagę gołej myszy system odważników wydaje się zbędny, dla drwali z wielkimi łapami jednak może być w sam raz. Tryb płynnej pracy rolki również nie jest zbyt funkcjonalny - pozbawiona oporu rolka jest trudna do precyzyjnej kontroli - jednakże być może docenią to nastolatki,z palcami wymęczonymi codziennym suwaniem po smartfonach. Nadaje się dobrze do pracy i grania. Ogólne bardzo dobra mysz z ogonkiem. Może stanowić ozdobę biurka. Wersja SE różni się od "zwykłej" G502 Hero w zasadzie tylko kolorami obudowy.
jeszcze

Po roku użytkowania mogę powiedzieć, że myszka jest i spisuje się rewelacyjnie. Nie mam zastrzeżeń. Do zakupu tego modelu zachęciły mnie opinie innych użytkowników jak i ciekawa kolorystyka i wzornictwo, oraz opcje oferowane przez producenta. Białe elementy plastykowe nie zżółkły. Prawy i lewy przycisk myszki lekko się wytarł, ale nie spotkałem jeszcze myszki gdzie na PPM i LPM nie było by żadnych śladów eksploatacji po roku użytkowania. Jednym mankamentem jest to, że przycisk G7 i G8 (które regulują DPI) są ulokowane w taki sposób, że czasami zamiast LPM można trafić na G7 lub G8. Co nie zmienia faktu, że nie wybrałbym żadnej innej myszki i zakup uważam za strzał w dziesiątkę.Realizacja zamówienia była szybka i sprawa a kurier bardzo uprzejmy. Przesyłka nie nosiła żadnych śladów uszkodzeń a które mogą być wynikiem normalnych czynności przewozowych.
jeszcze

Po około 1.5 roku niestety natrafiłem na problem który ma 90% nowych myszek. Doubleclick na lewym przycisku eliminuje gryzonia z gamingu automatycznie chociaż w całości wygląda i zachowuje się jak nowa. Nie jest to minus ponieważ każda mycha czy to razer czy to logitech będzie miała taki defekt ( cena nie gra roli ponieważ ludzie z topowych modeli też raportują że w ciągu 6 miesięcy pojawia się problem) . Największy plus to przysisk od rolki który pozwala płynnym ruchem przejechać kilkadziesiąt stron w dół / górę w sekundy a po ponownym naciśnięciu zmienia rolkę na ruch o "klik", świetna sprawa. RGB w zasadzie mnie nigdy nie interesowało ale oczywiście w aplikacji można zmieniać do woli.Każda złotówka wydana na myszkę jest dobrze wydana a jeżeli ktoś ma problem wcześniej to oczywiście można ją reklamować więc rozwiązanie jest proste. Wygoda 10/10.
jeszcze

18.1.2021

Myszkę osobiście BARDZOOOOOOOOOO polecam dobrze wykonanaZalety:-Scroll jego dwie funkcje przydaje się przy przewijaniu stron na dół tryb szybki a wolny np. do precyzji-Ergonomia fajnie układa się pod ręką ale pod dużą lepiej się trzyma craw gripem-Mocno wyprofilowana pod prawą rękę-Tryb snajperski ale gdy chcecie z niego wyjść musicie kliknąć inny przycisk-Duża ilość przycisków-Możliwość ustawienia oświetlenia produktów logitech g hub moim zdaniem aplikacja super działa-Bardzo dobry Tracking-Wygląd ale to sprawa osobista-Nie widać brudu po około miesiącu użytkowania-Scroll funkcja lewo prawo-Możliwość dociążeniaWady:Boję się o mechanizm w scrollu który blokuje scrolla aby się nie wyrobił aleto tylko moja obawa-Oprócz tego narazie wad nie ma :}-
jeszcze

18.1.2021

Poprzednio, bardzo intensywnie, używałem G502 Spectrum (niestety po 5 latach padł LMB) i wiedziałem, że kolejna mysz też będzie Logitecha. Sprawdzone produkty sprawdzonej firmy. Myszkę można wyważyć pod własne upodobania, w zestawie 5 metalowych ciężarków. Wiele opcji ustawień poczynając od ustawienia kolorów podświetlenia logo i osobno czułości, ustawienia prędkości myszy (5 prędkości/czułości) w zakresie 100-25600 (a nie jak podano 16000), mnóstwo możliwości konfiguracji przypisań, klawiszy, makr, aplikacji, wszystko w programie Logitech G HUB. Co do trwałości to zobaczymy, mam ją pierwszy dzień ;)<br>A pamiętacie taką mysz Logitech MX518?U mnie po ponad 10 latach wciąż działa i jest całkowicie sprawna!<br><br>Polecam!
jeszcze

7.1.2021

Gryzoń jest dobrze wykonany i ciężki - czuć dobrą jakość materiałów. Przyciski pracują cicho i precyzyjnie. Oprogramowanie nie jest idealne i super intuicyjne, ale można się przyzwyczaić. Minusem jest scroll, który działa trochę dziwnie, skokowo i nie jest zbyt przyjemny. Dodatkowo różni się od poprzedniej myszki brakiem jakiejkolwiek stabilizacji na palec serdeczny/mały palec. Wymusza to uchwyt myszki opuszkami. Kwestia przestawienia się na inną mysz, ale uważam że mała tacka po drugiej stronie (nawet odczepiana) byłaby z korzyścią. Sam sensor bez zarzutu, czasem nawet zbyt szybki :) dodatkowe odważniki nie są mi potrzebne, ale dają możliwość wyrównania wagi myszki pod konkretny chwyt/preferencje.Polecam
jeszcze

8.1.2021

Generalnie myszka spełnia stawiane jej oczekiwania. Jest wygodna i funkcjonalna. Natomiast mam do niej dwa istotne zarzuty:1) Oprogramowanie Logitech GHub moim zdaniem jest przekombinowane i zbyt skomplikowane. Trudno jest w nim się połapać. Jednakże jest wspólne dla wszystkich urządzeń, więc jestem to w stanie jakoś zrozumieć i/lub przyzwyczaić się.2) Ucinam całą gwiazdkę za scrolla. O ile tryb bezwładnościowy jest ge-nial-ny (!), o tyle "przyciski" działające poprzez odchylanie rolki na lewo/prawo wołają o pomstę do nieba. W zasadzie nie da się wywołać kliknięcia "środkowym przyciskiem myszy" bez jednoczesnego wywołania kliknięcia powodowanego odchyleniem rolki na lewo bądź prawo.Wielki minus za to.
jeszcze

1.2.2021

To już moja druga mysz G502. Poprzednio miałem zwykłą czarną wersję. Po 3 latach użytkowania pojawiły się dwukliki (to niestety częsty problem w G502).Drugą kupiłem w wersji SE. Różni się tym od zwykłej wersji, że ma inne przełączniki - SE ma cichszy i lżejszy klik LPM i PPM.Najlepsza mysz jaką miałem, dlatego kupiłem ją ponownie. Szczególnie da się odczuć satysfakcję w pracy z długimi dokumentami, za sprawą luźnego scrolla.Oprócz tego w grach też jest bardzo wygodna. Jedynym minusem jest to, że jest za ciężka. Dodatkowe odważniki są moim zdaniem zbędne. Ja bym jeszcze wyjął z niej 30 gram.

24.5.2020

Bardzo ergonomiczny gryzoń o świetnych parametrach i w bardzo przystępnej cenie. Dzięki ciężarkiem można dostosować wagę do swoich preferencji. Do myszki dołączone jest bardzo wygodne i proste w użyciu oprogramowanie dzięki któremu w przystępny sposób można dostosować jej parametry do swoich potrzeb. Czułość myszy zmienia się w prosty i intuicyjny sposób. Świetnie sprawdza się również scroll który jednym kliknięciem można uwolnić i przewijać niemal bez końca. Podsumowując bardzo dobra mysz, z szerokimi możliwościami konfiguracji i personalizacji oraz ze świetnym wsparciem ze strony producenta.

26.10.2020

Mam tę myszkę już 5 miesięcy i póki co jestem bardzo zadowolony. Oprogramowanie do niej działa bez zarzutu chociaż mogło by być nieco bardziej rozbudowane to i tak tylko moje widzi mi się. Co do tego oprogramowania bardzo przyjemną funkcją jest to, że można tworzyć profile do gier i przypisywać klawisze po czym gdy wyłączymy grę powracamy do profilu "ogólnego", nie wiem może to teraz standard lub standard dla myszek z tej półki cenowej, to moja pierwsza myszka w tej cenie i bardzo polubiłem tę funkcję.

4.3.2020

Myszkę polecam każdemu amatorowi gier komputerowych. Sensor jest bardzo precyzyjny, a możliwość odpowiedniego wyważenia poprzez dołączone ciężarki to mistrzostwo. Początkowo bałem się profilowania, poniewaź wcześniej nigdy nie miałem takiej myszki w dłoni, ale jedyna różnica jaką zauważyłem, to to że dłoń na myszce jest ułożona w naturalnej pozycji. Jedyny minus to oprogramowanie, które nie jest zbyt intuicyjne, jednak po paru minutach dokładnego studiowania da się go ogarnąć

18.12.2019

Myszka jest okej, dużo programowalnych przycisków, fajny zakres dpi, dobry sensor, natomiast jest w niej spory minus, czyli bardzo słabo wykonany scroll. Jeżeli ktoś chciałby do gier pokroju CS to może być ciężko, podczas szybszych ruchów myszą gdy podnosimy ją lekko i opuszczamy na podkładkę(sytuacja gdy musimy zrobić np obrót postaci) scroll się uaktywnia samoczynnie przez co, akurat u mnie postać w grze wykonuje skok( bind skoku pod scroll up)

14.1.2020

Ogólnie opiniować powinno się po jakimś czasie użytkowania (co najmniej dwa lata). Jak na razie po miesiącu jest dobrze. Ładnie pływa po podkładce i jest precyzyjna. Podczas gry, dwa przyciski przy LPM wyłączam, bo przypadkowo je naciskam. Moja dotychczasowa mysz padła po dwóch latach - siadł LPM. Ta ma "Żywotność 50 milionów kliknięć", więc spodziewam się długoletniej współpracy. Podsumowując, nie miałem jeszcze tak sprawnej myszy jak ta.

30.1.2020

Ta myszka jest super, materiały z jakich została wykonana sprawiają, że bardzo dobrze czuć tą myszkę w ręku. Scroll działa tak jak powinien i można go blokować, oprogramowanie działa prawidłowo i nie sprawia problemu. Trzeba w nim jedynie dostosować mysz do swoich preferencji i zapisać cały profil. Fajnym dodatkiem są też ciężarki. Jestem zadowolony z zakupu bo czuć różnicę między myszką za 50 złotych, a gryzoniem za kilkaset. Polecam!

31.7.2020

Dobrze wykonana, oprogramowanie ok, mogą być problemy z czyszczeniem spodu ale jeszcze nie-wiem ale bród zbiera się w miejscu które może utrudniać czyszczenie, przyciski ok, góra myszki nie wydaje się aby zbierała dużo brudu ale jeszcze za krótko ją użytkuje ,pokrętło może działać w 2 trybach(bez oporu i z) nie wiem czy o tym gdzieś pisali ale ja o tym dowiedziałem się dopiero gdy zacząłem używać myszki.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności