logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech M535 Niebieska (910-004531). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech M535 Niebieska (910-004531).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech M535 Niebieska (910-004531) liczba opinii klientów wynosi 30, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.2.2018

zakupiłem kilka tygodni temu, bateria działa, zasięgu nie gubi [w przeciwieństwie do mojej poprzedniej].bateria jest dość ciężka i czuję, że rusza się w myszce [ale to może być spowodowane kilkukrotnym upuszczeniem na podłogę- brak uszkodzeń].Jest w sumie wystarczająco duża na moje duże dłonie [dla mojej wygody to było istotne]. generalnie polecam i jak na razie kupiłbym ja ponownie.

17.3.2020

Jest bardzo solidnie wykonana. Nic nie trzeszczy, "klik" jest przyjemny dla ucha. Bez fajerwerków, zwykła prosta myszka z jednym dodatkowym guzikiem. Dokładność na białym laminowanym stole jest... średnia, po zatrzymaniu myszki kursor jeszcze chwilkę jedzie. Na białej kartce już jest ok i ten problem nie występuje. Parowanie bez problemu. Mogła by być większa.

29.6.2021

Co prawda poprzednia zepsula mi sie po uplywie dwoch lat (lewy przycisk zmienil swoje parametry) to jako nastepce kupilem ten sam model. Mysz nie jest wielka (pasuje do malych dloni), naprawde czula (przejsciowo korzystam z kablowego Logitecha i czuje sie jak w czarno-bialym filmie) i bardzo przyjemnie sie z niej korzysta.

30.7.2019

Myszka została kupiona w grudniu 2016 i mam ją do dzisiaj. Przeszła bardzo dużo kliknięć. Jest fajna, mała, kompaktowa i precyzyjna. Bateria bardzo długo trzyma. Czasem miewa przycinki, ale to raczej normalne. Ogólnie bardzo fajna mysz jak na tą cenę.

18.2.2018

Myszkę tą posiadam od ponad roku. Jak narazie nic się nie dzieje. Jest BARDZO BARDZO precyzyjna, bardzo łatwo wymienia się baterie. Cena jest bardzo przystępna, jak na myszkę bezprzewodową. Świetnie leży w dłoni. Produkt godny polecenia.

Stosunkowo niewielka ale wygodna, do mniejszej dłoni szczególnie. Ergonomia na plus, poza tym raz dwa łączy się przez bt z urządzeniami . Tania nie jest ale wolałem kupić raz a porządnie coś markowego.

23.3.2017

Myszka jest świetna, doskonale współpracuje z samsung galaxy tab s2 9.7 bardzo dobra jakość wykonania i ergonomiczny kształt idą w parze. A do tego zapomnij o bateriach. Produkt godny polecenia.

29.4.2019

Poszukiwałem szybkiej, taniej i sprawnej w działaniu myszy z możliwością łączenia przez Bluetooth. Otrzymałm co potrzebowałem :-). Działa bez zarzutu od lutego 2016!

26.3.2021

Bardzo dobra jakość, sprawnie działające złącze bezprzewodowe Bluetooth. Duży plus za rodzaj zasilania - bateria AA, zamiast wbudowanego na stałe akumulatora.

Mysz idealna jak dla mnie do laptopa. Niewielka, poręczna, mobilna. Ma bardzo solidną konstrukcję, dzielnie znosi całe dnie w torbie.

25.9.2018

Myszka działa świetna. Nie zauważyłem żadnych problemów, mimo iż była wcześniej zwracana przez poprzedniego klienta.

20.4.2021

Myszka bardzo dobra, niestety na Mac'u są problemy z komunikacją. Pod Windows rewelacja.

2.9.2020

Jestem zadowolony. Szybko się sparowała, działa bardzo sprawnie. Polecam

20.9.2020

Niewielka mysz, doskonała dla osób podróżujących.Łączność Bluetooth.

16.7.2020

Działa bezproblemowo z makiem i normalnym lapkiem, nie mam uwag.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności