logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MX Master 3 grafitowa (910-005694). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MX Master 3 grafitowa (910-005694).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MX Master 3 grafitowa (910-005694) liczba opinii klientów wynosi 634, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 8, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 240, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 122, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 197, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 48, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.2.2022

Często tu kupuję w avansie ... od razu czuć jakość w rękach.Od razu widać, że mysz jest oryginalna, bardzo dopracowana w detalach, oryginalnie zapakowana i nieotwierana.Już nigdy nie kupię myszy powystawowej z wyprzedaży u Józka, Gienka, czy Staszka ... zawsze jest to samo ... niby nowa i TYLKO powystawowa ... a później okazuje się, że grzybnia, grzybnią, grzybnię pogania ... wracając do tego Ligitech-a, sensor jest niezwykle - bardzo precyzyjny, niespotykany w typowych modelach myszek. Mam porównanie do ogromu innych modeli - także do powystawowych i oryginalnych Logitech.Już widzę, że Master 3 jest idealna do projektowania i operowania w zakładkach.Mój przedostatni zakup to powystawowy,gamingowy Corsair super diuper, bezprzewodowe cudo. Niestety, była już raz w serwisie, trzyma tylko kilkanaście godzin i kabel musi być ciągle podpięty do kompa, kursor czasami ma padaczkę i skacze lub się zacina ... wreszcie się jej pozbyłem, bo być może nie był to oryginalny Corsair a może był, tylko miał jakąś wadę fabryczną ...I znowu wracając, Logitech w avansie to był naprawdę świetny wybór i udany zakup. Mysz trzyma już kilka dni i nadal nie widać żadnego żebrzącego o prąd światełka.Producent podaje 70 dni w stanie czuwania ... jeśli ten akumulator w myszy, wytrzyma mi 1 - 1,5 miesiąca to będę szczęśliwy, naprawdę ... tym bardziej, że jest akumulator a nie bateria.Pograłem trochę testowo i jak najbardziej nadaje się ona do gier - jest szybko i precyzyjnie. Aczkolwiek, gdybym kupował pod kątem gier to chyba wybrałbym inną, bardziej obłą ... choć pewnie i do tej się przyzwyczaję.Jednym słowem POLECAM Logitech MX Master 3.
jeszcze

27.8.2021

Szczerze mówiąc spodziewałem się po myszce o takiej renomie i takiej cenie czegoś więcej. Wykonanie pierwsza klasa. Funkcjonalność również. Bateria trzyma długo. Świetnie leży w dłoni. Ale liczyłem na stabilniejsze połączenie bezprzewodowe zwłaszcza przez adapter. Czasami widać jak kursor się na chwile zatnie na ekranie mam nadzieje, ze to wina oprogramowania i zostanie to naprawione. Największa zmiana w tej wersji to magnetyczny scroll. Owszem umożliwia przewijanie 1000 wierszy w sekundę, co jest przydatne. I teoretycznie jest bezgłośny ale nie do końca, bo przy precyzyjnym trybie po puszczeniu kółka kiedy ono się jeszcze chwile obraca słychać dudnienie które bardzo rozprasza.Dodatkowo główny scroll jest umiejscowiony za daleko. Sięgając do niego traci się kontakt z innymi przyciskami w myszce co wymusza nienaturalną pozycję dłoni. Rejestracja ruchu tego scrolla jest również niedokładna. Przy szybkich ruchach w górę i w dół zaczyna się gubić. Raczej nie jest to wada mojego egzemplarza a niedopracowanej technologii. W Visual Studio Code poziomy scroll czasami nie działa, nie mam pojęcia dlaczego. Cena urządzenia jest nie miarodajna do tego co oferuje. Na plus mogę jeszcze zaliczyć dobre oprogramowie. Kupując myszkę która przez recenzentów jest nazywana najlepszą myszką do pracy spodziewałem się produktu dopracowanego w każdym detalu może nie idealnego ale spełniającego w 100% swoje główne założenia. Tak jednak nie jest przez co uważam, że myszka jest mocno przeceniona. Nie jest na tyle zła by ją zwrócić ale nie jest na tyle dobra bym ją wybrał po raz drugi.
jeszcze

14.3.2021

Mam bardzo mieszane uczucia, w szczególności po zderzeniu rzeczywistyści z ultra pozytywnymi opiniami na temat tej myszy. Zacznę więc od znaczących minusów:- Soft logitech options to jest nieporozumienie, nie da się korzystać z tego chłamu, powoduje takie lagi na myszy że musiałem go odinstalować. Jak zacząłem szukać w necie na temat problemu, to okazuje się że jest znany od dawna i dotyka bardzo liczne grono. Myszka bez tego softu traci znaczącą część ze swojej funkcjonalności. Nie wspominając już że nie ma wersji na linuxa, także to lekki żart.- Przycisku do przełączania między komputerami głupiej się nie da umiejscowić, powinien być na lewym boku z przodu,albo ewentualnie w miejscu gdzie jest ten odpowiedzialny za tryb przewijania rolki którego i tak raczej się nie używa częściej niż przypadkiem (gładki lub ze skokiem).Z minusów średnich- 70 dni na ładowaniu jest nieosiągalne, udało mi się ok. 20 dni zrobić, ale przyznaję że mysz jest używana czasem ponad 10h dziennie i często przełączana.- Mysz czasem traci na chwilę połączenie z kompami z którymi jest po bluetooth, może wina os'a, może wina myszy, nie wiem ale kilka razy dziennie się zdarza.Z plusow:- Ergonomiczny kształ, dłon się raczej nie męczy.- Dobra jakość wykonania, poza umiejscowieniem przycisku do przełączania między komputerami.Podsumowując, z tak kulawym oprogramowaniem myszka traci dużo ze swojej funkcjonalności i ewidentnie nie wykorzystuje swego potencjału. W obliczu tego cena wydaje się zbyt wysoka. Naciągane 4, bliżej 3.5.
jeszcze

8.1.2022

Wcześniej przez 6 lat używałem MX Master (bez cyfry 3) i była to moja najlepsza mysz, jaką w życiu miałem, a siedzę przed komputerem już ponad 30 lat. Dlatego po kupieniu klawiatury Logitech Ergo K860 postanowiłem też kupić nową mysz, żeby móc czasami skorzystać z funkcji Logitech Flow. Jak ktoś musi korzystać czasami z więcej niż jednego komputera jednocześnie, to jest to naprawdę idealne rozwiązanie. W stosunku do starej myszy, poza wspomnianą funkcją Flow możliwości myszy są identyczne, a inaczej mówiąc gigantyczne. Zmieniono port ładowania z mikro USB na UCB C, co oceniam jako duży plus. Jak ktoś się przyzwyczai do kółka MagSpeed, to nie będzie już chciał nigdy korzystać z myszy bez takiej funkcjonalności.Boczna rolka, typowo wykorzystywana do przewijania w poziomie też jest super, ale jak ktoś chce to może ją (jak zresztą wszystkie inne przyciski) zaprogramować stosownie do potrzeb. W nowym modelu lepiej umieszczono boczne przyciski i łatwiej się z nich korzysta niż w modelu bez cyfry 3. Na starym modelu po 6 latach używania widać było przetarcia na górnej powierzchni myszy, ale to tylko szczegół estetyczny. Nic się nie złuszczało, nie kleiło, co niestety było normą w myszkach Microsoftu, które kiedyś używałem - po kilku miesiącach człowiek brzydził się ją wziąć do ręki. W starej myszce po 6 latach wszystko nadal działało perfekcyjnie i kupiłem nową tylko w celu skorzystania z technologii Flow. Jakość wykonania wygląda na identyczną, więc mam nadzieję, że będzie służyć niezawodnie przez wiele lat.
jeszcze

26.4.2020

Nie jest tak super jak myślałem ale też nie jest źle. Przewijanie w trybie płynnym rewelacja ale trzeba się do tego przyzwyczaić! Zakręcasz kółkiem i ono się kręci kręci kreci kręci - w tym czasie strona się przewinęła do końca więc przesuwasz kursor myszki na samą górę na inną zakładkę ale nie zauważyłeś że kółko się dalej kręci :) i wszystkie zakładki w przeglądarce po najechaniu myszką ci się wczytały lub odświeżyły heheh Trzeba się przyzwyczaić. Samo kółko jest w dziwny sposób ustawione. Myszka jest przekrzywiona w prawo więc normalnie przewijając to dotyka się krawędzi kółka a nie całej górnej strony. Problemem jest też to że jak komputer jest daleko kilka metrów od myszki to jednak myszka trochę przycina.Jak dla mnie też przycisk cofania jest za blisko i mógłby być trochę przesunięty do przodu. Ale może ja ma za długie palce ? Rolka przewijania w poziomie mogła by działać w odwrotnym kierunku - chyba że da się to przestawić. Używam Kubuntu więc nie korzystam z oficjalnej aplikacji Logitecha bo na Linuksa jej nie ma. Wolałbym jednak przewijanie w poziomie jak w dotychczasowych myszkach a więc poprzez naciskanie kółka głównego w prawo lub lewo. Ogólnie fajnie śmiga. Używam tylko na Linuksie Kubuntu. .
jeszcze

18.1.2021

Mysz świetnie leży w dłoni, lekko gumowa powłoka jest bardzo przyjemna w dotyku i trzyma się mysz bardzo pewnie. Połączenia nie zrywa, nie ma lagów ani przeskoków, bateria nie wiem po ilu tygodniach/miesiącach mi się rozładuje, na razie nawet nie drgnie.Kółka bardzo satysfakcjonujące, środkowe ma rewelacyjny poślizg i bardzo cichy i przyjemny przeskok, a boczne jest jak masełko, lekki opór, ale bardzo płynne, świetne do nawigacji żeby za daleko nie polecieć w dokumencie/timelinie.Myszka umiarkowanie głośna, ale klik na tyle przyjemny i płynny, że nie ma się do czego przyczepić.Ciężko mi się przyzwyczaić do używania przycisku gestów, jest on nieintuicyjny dla osoby, która nigdy z podobnej funkcjonalności nie korzystała.Bałem się, że będę naciskał go przez przypadek, ale na szczęście nie zdarz mi się to wcale.Jeśli ktoś mychę łapie finger gripem jak ja, to minusem może być fakt, że przyciski boczne przód/wstecz są malutkie i mogą mylić się ze wzniesieniem znajdującym się za bocznym kółkiem. Dla wszystkich mających claw lub palm grip nie powinno być to żadnym problemem.
jeszcze

8.2.2021

mając zwykłą myszkę zapominałem o jej istnieniu natomiast mysz za ponad 400 PLN wymaga często uwagi, a to się nie paruje po bluetooth, a to bateria rozładuje niespodziewanie, ma wskaźnik baterii można powiedzieć 3x krokowy tj. albo 100%, albo ładuje się albo 0% (brak opcji pośrednich), brak wymiennej baterii i brak tej baterii w sklepie, rolka boczna potrafi się zacinać się w rożnych aplikacjach (tj. przewija, chwile problem ... i znów przewija), myszka ma profil do którego trzeba się przyzwyczaić (mnie nadal czasami boli nadgarstek, który wciąż jest napięty), zdarzyło się że wklejanie przyciskiem funkcyjnych czasami zaczyna robić podwójne wklejki (2x kopie w miejscu docelowym)- pomaga restart aplikacji logitch options, logitech flow bardzo wygodne i przydatne przy jednoczesnej pracy na 2x PC z Windows, ale brak sterownika Linux i przy parze 2xPC typu Windows-Linux jest spory problem (trzeba sobie radzić małym, fizycznym przyciskiem na spodzie) - i jest to duży minus w porównaniu do tańszych logitech, które mają przycisk przełączania PC pod kciukiem
jeszcze

4.11.2020

Hmm Używam myszy z serii MX logitecha już od MX 1000 i nie da się ukryć, że już się uzależniłem Tak więc kiedy nawaliła mi MX master to od razu baz namysłu kupiłem MX master 3. Dla tych co pierwszy raz kupują taką myszkę to wszystko co piszą w recenzjach czyli ergonomia i słynne kółko przewijania to najprawdziwsza prawda. Dla tych co znają myszy z serii MX - to to nowe kółko w MX 3 nie jest aż tak bardzo różne od tych poprzednich, a ergonomia się nieco poprawiła w zakresie bocznej rolki i przycisków przód wstecz Wspólną wadą myszek z serii MX logitecha jestcena i chyba celowo przez firmę zaprojektowany czas bezawaryjnej pracy (ok 3-4 lata). To daje koszt pracy tymi myszami jakieś 100 zł/ rok.Jak dla mnie to taka mysz powinna być wieczna (tak jak pierwsze myszy kulkowe). Reasumując polecam dla tych którzy pracują (a nie grają) dużo myszą (np.na kilku monitorach) i muszą też pracować dodatkowo mobilnie na laptopach (tylko wtedy ma sens funkcja flow, którą tak pokochali recenzenci).
jeszcze

Zakup podyktowany bólem nadgarstka. Na co dzień pracuję przy komputerze, a problemy z nadgarstkiem przy nadwyrężających go czynnościach mam właściwie od dziecka (sprawa nie konsultowana z fizjoterapeutą/lekarzem). Gdy pojawiał się ból, ratowałam się zaklejaniem nadgarstka plastrem płóciennym, co problemu nie rozwiązywało, ale pozwalało przetrwać do weekendu, kiedy to nadgarstek mógł odpocząć. Po około roku sposób z plastrem przestał działać, a ból nie mijał nawet po odpoczynku w weekend - w tygodniu natomiast bywał tak silny, że nie pozwalał zasnąć, stąd pomysł na próbę z inną myszką. Dolegliwość co prawda nie minęła z dniem zakupu, wręcz dosyć sceptycznie podchodziłam do pomysłu, że pomoże,ale po około tygodniu była wyraźna poprawa. Opinię dodaję po miesiącu od zakupu - ręka nie boli już nawet odrobinę, dlatego jeśli ktoś ma podobny problem, polecam choćby spróbować zmianę - abstrahując od innych funkcji myszki, dla mnie jest warta swoich pieniędzy ze względu na samą ergonomię.
jeszcze

18.6.2020

Mysz bardzo wygodna, z możliwością podłączenia do trzech komputerów jednocześnie. Dwa tryby scrolla (zapadkowy i swobodny) dla mnie osobiście są na duży plus, uwielbiam z nich korzystać naprzemiennie. Dodatkowy scroll poziomy to również duże udogodnienie. Są też i wygodnie przyciski strona następna/poprzednia oraz przycisk umożliwiający używanie poleceń gestów. Z dodatkowym oprogramowaniem Logitech można przypisać funkcje przycisków dedykowane pod konkretne aplikacje. Program pozwala również na korzystanie z funkcji flow, czyli płynnego przechodzenia kursorem myszki z ekranu jednego komputera na ekran drugiego oraz kopiowanie/wklejanie obiektów między nimi. Kilkakrotnie zdarzyło się jednak,że po pewnym, niedługim czasie powodowało to poważne spowolnienie komputera. Dlatego też oprogramowanie odinstalowałam i korzystam z myszki bez niego. Sam gryzoń sprawuje się wyśmienicie. Cieszy też fakt braku konieczności wymiany baterii, mysz posiada wbudowany akumulator.
jeszcze

25.2.2020

Myszka uchodząca za jeden z najlepszych modeli na rynku. Niestety nie mogę ocenić na 5 z poniższych powodów:1. Scroll - jak dla mnie bardzo nieprecyzyjny. Co kilka scrollowań brak reakcji, w górę dużo mniej czuły niż w dół. Wszystkie możliwe ustawienia precyzji i funkcji w programie Logitecha nie eliminują problemu. Zachowanie występuje na połączeniu przez dongle i Bluetooth. Czasem pierwsze poruszenie scrolla nie przewija ekranu, dopiero ponowne. Szybkie scrollowanie - mega funkcja, ale powyższych problemów nie da się wybaczyć.2. Dla mnie jednak odrobinę za ciężka, przez co poruszanie kursorem gorsze niż w innych myszkach. Możliwość dostosowania wagi przez ciężarki aż się prosi.3.Tak głośnych przycisków dawno nie słyszałem w żadnej myszce. Klikanie również wymaga więcej "siły" niż w myszkach. które do tej pory używałem.
jeszcze

4.2.2020

Bardzo fajna myszka. ale po przesiadce z innej zajmuje chwilę przyzwyczajenie się do niej - inna ergonomia, waga i scroll działa zupełnie inaczej niż to do czego człowiek był przyzwyczajony. Jakość wykonania na najwyższym poziomie - deathadder chroma wydaje się teraz jakiś taki plastikowy/zabawkowy. Do grania nadaje się średnio, ale do codziennego użytkowania i pracy (przeglądanie internetu, aplikacje biurowe, programy) jest rewelacyjna. Bateria trzyma świetnie. Oprogramowanie również spoko - działa stabilnie, duża możliwość konfiguracji, a sam program po ustawieniu myszki wg własnych potrzeb można wyłączyć (nie musi działać w tle i nie ładuje się podczas uruchamiania windowsa ).Myszkę poza komputerem bez problemu połączyłem również po bt z tabletem samsunga.
jeszcze

23.9.2021

To jaka to genialna mysz, to już wiedzą wszyscy. Niestety nie wszyscy wiedzą jakie problemy sprawia zarówno z bluetooth i Unifying. Bloototh często zrywa połączenie, ale tą przypadłość da się rozwiązać bez problemu w rejestrze WIndows (domyślnie mysz przechodzi szybko w tryb uśpienia i zrywa połączenie, co jest bardzo denerwujące, bo ponowne połączenie chwilkę trwa). Bardziej denerwujący jest problem z donglem Unifying. Jeśli używasz tylko bezprzewodowej myszy i klawiatury, to problemu nie będzie. Spróbuj jednak dołożyć do tego zestawu bezprzewodowe słuchawki połączone do smartfona... Mysz zacznie wariować, a klawiatura (MX Keys) doprowadzi Cię do furii :)Rozwiązaniem jest oddalenie smartfona jak najdalej od myszy i klawiatury.
jeszcze

27.4.2022

Jestem zadowolony z produktu. Myszka bardzo dobrze sobie radzi. Funkcja flow i kopiowanie na różnych systemach działa bardzo dobrze. Pokrętło magnetyczne faktycznie jest ciekawe i przydaje się do przwijania długich stron lub arkuszy. Boczny roller też jest bardzo przydatny. Uwag mówiących o długim czasie wybudzania nie zauważyłem, wszystko działa jak powinno. Jedyny minus to taki, że mam wrażenie, że ciężej ustawienia szybkości myszy. czy przewijania. Ustawienia zrobione na windowsie i Mac różnią się od siebie i nie są tożsame. Do tego instalując program na Mac, nie było opcji wyboru j. polskiego, na windows jest. Z małych minusów przełączanie między urządzeniami jest pod spodem myszy,co jest mało intuicyjne i wygodne.
jeszcze

23.1.2021

Myszka świetna. Ja nie wiem jak ja kilkanaście lat mogłem pracować po wiele godzin dziennie na zwykłej myszce. Mocno konfigurowalna i to w zależności od aplikacji, w której aktualnie się siedzi. Delikatnym minusem jest to, że jakoś nie do końca idealnie układa się w mojej dłoni. Ale da się przyzwyczaić. Bezgłośny scroll to bajka. Bujniesz nim raz i sam się kręci jeszcze kilka sekund co sprawia, że łatwo przewija się wiele ekranów różnych treści. Bezgłośność też jest wielką zaletą. Pracując już późno w nocy okazuje się, że nawet lekkie kliknięcia są sporym hałasem. Tutaj tego problemu nie ma. Dla osób spędzających wiele godzin przy kompie - moim zdaniem warto rozważyć ten zakup i to mimo wysokiejceny.
jeszcze

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności