logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MX Master 3 Advanced czarna (910-005710). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MX Master 3 Advanced czarna (910-005710).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MX Master 3 Advanced czarna (910-005710) liczba opinii klientów wynosi 251, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 39, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 116, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 61, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.4.2020

Nie jest tak super jak myślałem ale też nie jest źle. Przewijanie w trybie płynnym rewelacja ale trzeba się do tego przyzwyczaić! Zakręcasz kółkiem i ono się kręci kręci kreci kręci - w tym czasie strona się przewinęła do końca więc przesuwasz kursor myszki na samą górę na inną zakładkę ale nie zauważyłeś że kółko się dalej kręci :) i wszystkie zakładki w przeglądarce po najechaniu myszką ci się wczytały lub odświeżyły heheh Trzeba się przyzwyczaić. Samo kółko jest w dziwny sposób ustawione. Myszka jest przekrzywiona w prawo więc normalnie przewijając to dotyka się krawędzi kółka a nie całej górnej strony. Problemem jest też to że jak komputer jest daleko kilka metrów od myszki to jednak myszka trochę przycina.Jak dla mnie też przycisk cofania jest za blisko i mógłby być trochę przesunięty do przodu. Ale może ja ma za długie palce ? Rolka przewijania w poziomie mogła by działać w odwrotnym kierunku - chyba że da się to przestawić. Używam Kubuntu więc nie korzystam z oficjalnej aplikacji Logitecha bo na Linuksa jej nie ma. Wolałbym jednak przewijanie w poziomie jak w dotychczasowych myszkach a więc poprzez naciskanie kółka głównego w prawo lub lewo. Ogólnie fajnie śmiga. Używam tylko na Linuksie Kubuntu. .
jeszcze

12.9.2021

Względem poprzednika wprowadzono przede wszystkim poprawki w zakresie ergonomii. Softwarowo udostępniono kilka nowych funkcji, blokowanych w Options dla modelu 2S (profile aplikacji). Dużo lepiej sprawdza się kółko pod środkowym palcem. Jest znacznie cichsze. W trybie zapadkowym pracuje bardziej miękko, w sposób podobny dla starszych myszek. Przełączanie między trybami jest bardziej płynne.Rozmieszczenie przycisków dalej i wstecz poprawione względem poprzednika. Obecne kciuk styka się górną częścią z oboma przyciskami. Nie trzeba go przenosić celem użycia. Kółko pod kciukiem jest niezabudowane, co wygląda słabo - jakby poskąpiono pewnych części obudowy. Ale obsługuje się je łatwo.Działa podobnie jak w starszym modelu. Przycisk gestów znajduje się za daleko. Czasem trzeba kilka razy powtórzyć próbę wciśnięcia, żeby w końcu w niego trafić. Dioda informująca o stanie akumulatora na minus. W 2S pokazywała status baterii, tu zero/jedynkowo informuje że akumulator albo jest naładowany, albo rozładowany. Profil obudowy jest wygodniejszy niż w poprzedniku.
jeszcze

12.1.2022

Jestem bardzo zadowolony. Przesiadłem się z MX2S, ale długo się wahałem. Bo jest sporo opinii, że myszka jest gorsza niż poprzednik bo scroll się zacina, prawie żadnych zmian, po co przepłacać itp.W moim odczuciu główna zmiana to wyraźnie lepsza ergonomia. Jak dla mnie jest istotnie wygodniej i mniejsze zmęczenie ręki na koniec dnia. W MX2S często poprawiałem ułożenie ręki, co mi nie pasowało itp. Tutaj po prostu kładę rękę i leży "jak ulał". Scroll poziomy jest lepszy, ale ja akurat mało korzystam. Przyciski przód/tył są lepiej umieszczone i trochę inaczej skonstruowane, tak, że łatwiej się do nich sięga i łatwiej się klika.Słynny scrol pionowy jak dla mnie działa w porządku.Faktycznie zdarza mu się zaciąć, ale rzadko i o dziwo w ogóle to nie przeszkadza (mimo, że takie problemy zazwyczaj doprowadzają mnie do szału).Sumarycznie polecam. Oczywiści myszka swoje kosztuje, ale jak się zrobi zespół cieśni nadgarstka to koszty leczenia (a choćby samego spadku pensji na l4) na pewno będą znacznie wyższe.
jeszcze

4.11.2020

Hmm Używam myszy z serii MX logitecha już od MX 1000 i nie da się ukryć, że już się uzależniłem Tak więc kiedy nawaliła mi MX master to od razu baz namysłu kupiłem MX master 3. Dla tych co pierwszy raz kupują taką myszkę to wszystko co piszą w recenzjach czyli ergonomia i słynne kółko przewijania to najprawdziwsza prawda. Dla tych co znają myszy z serii MX - to to nowe kółko w MX 3 nie jest aż tak bardzo różne od tych poprzednich, a ergonomia się nieco poprawiła w zakresie bocznej rolki i przycisków przód wstecz Wspólną wadą myszek z serii MX logitecha jestcena i chyba celowo przez firmę zaprojektowany czas bezawaryjnej pracy (ok 3-4 lata). To daje koszt pracy tymi myszami jakieś 100 zł/ rok.Jak dla mnie to taka mysz powinna być wieczna (tak jak pierwsze myszy kulkowe). Reasumując polecam dla tych którzy pracują (a nie grają) dużo myszą (np.na kilku monitorach) i muszą też pracować dodatkowo mobilnie na laptopach (tylko wtedy ma sens funkcja flow, którą tak pokochali recenzenci).
jeszcze

Zakup podyktowany bólem nadgarstka. Na co dzień pracuję przy komputerze, a problemy z nadgarstkiem przy nadwyrężających go czynnościach mam właściwie od dziecka (sprawa nie konsultowana z fizjoterapeutą/lekarzem). Gdy pojawiał się ból, ratowałam się zaklejaniem nadgarstka plastrem płóciennym, co problemu nie rozwiązywało, ale pozwalało przetrwać do weekendu, kiedy to nadgarstek mógł odpocząć. Po około roku sposób z plastrem przestał działać, a ból nie mijał nawet po odpoczynku w weekend - w tygodniu natomiast bywał tak silny, że nie pozwalał zasnąć, stąd pomysł na próbę z inną myszką. Dolegliwość co prawda nie minęła z dniem zakupu, wręcz dosyć sceptycznie podchodziłam do pomysłu, że pomoże,ale po około tygodniu była wyraźna poprawa. Opinię dodaję po miesiącu od zakupu - ręka nie boli już nawet odrobinę, dlatego jeśli ktoś ma podobny problem, polecam choćby spróbować zmianę - abstrahując od innych funkcji myszki, dla mnie jest warta swoich pieniędzy ze względu na samą ergonomię.
jeszcze

19.3.2020

Mysz która zmienia mój cyfrowy świat.Nigdy nie przypuszczałem, że wydam 450zł na gryzonia. Kiedy fanaberia wygrała i na biurku stanął Logitech MX Master 3, okazało się, że nie mogę bez niego żyć.Ergonomia, kształt to jest nic, co mysz oferuje swoimi możliwościami. Druga rolka to wrota do strefy komfortu. Powiększasz, przewijasz, ustawiasz jak chcesz. Ta mysz, to batuta dyrygenta, dzięki której Twój program czy to CAD/CAM, obróbka grafiki, skład tekstu tworzy arcydzieła.Praca na kilku stanowiskach bez klikania? Już nie musisz klikać by zmienić stanowisko, nie musisz odrywać ręki. Ta mysz będzie pracowała tam gdzie chcesz, tam gdzie ją potrzebujesz.Kopiuj/Wklej przeniosło się w inny wymiar.Zapomnij o pendrive, dyskach sieciowych. Przenosisz się tam gdzie tego potrzebujesz.To ponadczasowa mysz, bez której już nic nie jest takie same. Warta wszystkiego
jeszcze

4.2.2020

Bardzo fajna myszka. ale po przesiadce z innej zajmuje chwilę przyzwyczajenie się do niej - inna ergonomia, waga i scroll działa zupełnie inaczej niż to do czego człowiek był przyzwyczajony. Jakość wykonania na najwyższym poziomie - deathadder chroma wydaje się teraz jakiś taki plastikowy/zabawkowy. Do grania nadaje się średnio, ale do codziennego użytkowania i pracy (przeglądanie internetu, aplikacje biurowe, programy) jest rewelacyjna. Bateria trzyma świetnie. Oprogramowanie również spoko - działa stabilnie, duża możliwość konfiguracji, a sam program po ustawieniu myszki wg własnych potrzeb można wyłączyć (nie musi działać w tle i nie ładuje się podczas uruchamiania windowsa ).Myszkę poza komputerem bez problemu połączyłem również po bt z tabletem samsunga.
jeszcze

2.4.2020

Najwygodniejsza mysz jaką posiadałemKorzystam z wielu urządzeń I/O i do celów prywatnych i w pracy, ale ta mysz zaskoczyła mnie wygodą oraz jakością wykonania. No i ten scroll z ustawieniem Smartshift jest uzależniający.Jakość i wygoda tej myszy skłoniły mnie też do dokupienia klawiatury MX Keys.Dla osób które chcą skompletować zestaw w kolorze czarnym jak ta mysz (MX Master 3 Black + MX Keys Black), radzę skontaktować się z supportem logi żeby zamówić dobrą wersję kolorystyczną - większość klawiatur MX Keys sprzedawanych w Europie nie będzie pasowała kolorem do tej myszki ponieważ jest grafitowa a nie czarna.Ja sam zamówiłem z USA wersję (dla mnie wymogiem był układ ANSI) 920-009295,model klawiatury 920-009294 już jest grafitowy nie czarny.
jeszcze

1.8.2021

Kupiem klawiaturę MX Keys wraz z myszką MX3 Master. Świetnie wydana kasa. Klawiatura jest pęknie wykonana, działa szybko, sprawnie przełącza się między urządzeniami. O myszce mogę powiedzie to samo. Polecam !!!P.SDla tych co lubią kombinować z Linuxem i Raspberry mam dobrą wiadomość. Obawiałem się o możliwość sparowania klawiatury i myszy z RaspberryPi ale wszystko poszło i śmiga gładko! Pracuję z Raspberry Pi 4 8GB z zainstalowanym Raspbian OS i płynnie mogę się przełączać na iPad'a PRO. Na Linuxa nie ma możliwości zainstalować aplikacji, która pozwala wycisnąć wszystkie opcje z klawiatury czy myszy.IPAD jednak pozwala zaprogramować funkcjonalności każdego klawisza myszy w swoich ustawieniach (bez ściągania zbędnych aplikacji).
jeszcze

27.4.2022

Jestem zadowolony z produktu. Myszka bardzo dobrze sobie radzi. Funkcja flow i kopiowanie na różnych systemach działa bardzo dobrze. Pokrętło magnetyczne faktycznie jest ciekawe i przydaje się do przwijania długich stron lub arkuszy. Boczny roller też jest bardzo przydatny. Uwag mówiących o długim czasie wybudzania nie zauważyłem, wszystko działa jak powinno. Jedyny minus to taki, że mam wrażenie, że ciężej ustawienia szybkości myszy. czy przewijania. Ustawienia zrobione na windowsie i Mac różnią się od siebie i nie są tożsame. Do tego instalując program na Mac, nie było opcji wyboru j. polskiego, na windows jest. Z małych minusów przełączanie między urządzeniami jest pod spodem myszy,co jest mało intuicyjne i wygodne.
jeszcze

23.1.2021

Myszka świetna. Ja nie wiem jak ja kilkanaście lat mogłem pracować po wiele godzin dziennie na zwykłej myszce. Mocno konfigurowalna i to w zależności od aplikacji, w której aktualnie się siedzi. Delikatnym minusem jest to, że jakoś nie do końca idealnie układa się w mojej dłoni. Ale da się przyzwyczaić. Bezgłośny scroll to bajka. Bujniesz nim raz i sam się kręci jeszcze kilka sekund co sprawia, że łatwo przewija się wiele ekranów różnych treści. Bezgłośność też jest wielką zaletą. Pracując już późno w nocy okazuje się, że nawet lekkie kliknięcia są sporym hałasem. Tutaj tego problemu nie ma. Dla osób spędzających wiele godzin przy kompie - moim zdaniem warto rozważyć ten zakup i to mimo wysokiejceny.
jeszcze

4.12.2021

Kupiłem jako nowość, ale dalej używam wersji 2S. ta jest odświeżona, ale jakaś taka mniej praktyczna. w trakcie pracy mam potrzebę podnoszenia myszki, bo operuję na dużej przestrzeni roboczej i niestety przy podnoszeniu ze względu na brak zaokrąglenia kształtu w okolicach kciuka myszka wysuwa się z ręki. Oczywiście nie wysuwa się jeśli użyje się większej siły chwytu, ale jest to męczące przy parcy 10h dziennie z komputerem, więc ja mimo wszystko zostałem przy poprzedniej, a ta się kurzy na biurku :) Jak nie masz poprzednich serii to pewnie ta się nada, jak masz poprzednią serię, to wg mnie nie warto wymieniać. Klawisze działają dalej tak głośno jak wcześniej,róznice do wersji 2S kosmetyczne.
jeszcze

1.9.2021

Będę szczery.. używałem i nadal posiadam kilka myszy po około 250 pln - głównie campingowe. Ale żadną z nich nie pracuje sie tak dobrze jak tym Logim- szczególnie w polaczeniu z klawa MX. Praca jest przyjemna - o ile praca może być przyjemna:), jest bardzo precyzyjna, zaś klawisze dodatkowe można w zasadzie dowolnie konfigurować. Obsługuje 2 urządzenia - desktop i laptop - zmiana urządzenia jest na spodzie - mogli pokusić się o dodanie klawisza gdzieś na górze - ale to niuans. Jedyna wada to cena - mysz w cenie klawiatury, ale co zrobic

23.9.2019

Poprzednio miałem Logitecha MX Master 2S i muszę stwierdzić, że udało się poprawić doskonałość.Mysz jeszcze płynniej sunie po blacie biurka, jeszcze lepiej układa się w dłoni, ma wygodniejszą górną rolkę i przyciski boczne.Jak jest z baterią, tego jeszcze nie dane mi było stwierdzić, ale szkoda, że zrezygnowano z trójdiodowego wskaźnika jej poziomu, obecnego w Masterze 2S. Zmieniłbym również materiał, z którego wykonane są ślizgacze, gdyż, pomimo czystego biurka, już pojawiły się na nich rysy.

28.9.2019

Mysz kupiłem kilka dni temu w X-kom. Używam z MacOS. Wcześniej miałem MX master 2s (która od pół roku notorycznie się psuje a serwis nie potrafi naprawić!), więc mogę porównać obie. W stosunku do poprzednika jest poprawa ergonomii, dłoń leży wygodniej i przyciski pod kciukiem są lepiej dostępne i wyczuwalne. Na + nowy port usb.Z minusów to oprogramowanie definiowane np. do Adobe PSa. jest ograniczenie ilości znaków więc napiszę w skrócie, że nie działa. No i cena o 40% za wysoka. Poza tym OK.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności