logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MX Master 3 Advanced Szara (910-005696). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MX Master 3 Advanced Szara (910-005696).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MX Master 3 Advanced Szara (910-005696) liczba opinii klientów wynosi 223, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 119, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.4.2020

Nie jest tak super jak myślałem ale też nie jest źle. Przewijanie w trybie płynnym rewelacja ale trzeba się do tego przyzwyczaić! Zakręcasz kółkiem i ono się kręci kręci kreci kręci - w tym czasie strona się przewinęła do końca więc przesuwasz kursor myszki na samą górę na inną zakładkę ale nie zauważyłeś że kółko się dalej kręci :) i wszystkie zakładki w przeglądarce po najechaniu myszką ci się wczytały lub odświeżyły heheh Trzeba się przyzwyczaić. Samo kółko jest w dziwny sposób ustawione. Myszka jest przekrzywiona w prawo więc normalnie przewijając to dotyka się krawędzi kółka a nie całej górnej strony. Problemem jest też to że jak komputer jest daleko kilka metrów od myszki to jednak myszka trochę przycina.Jak dla mnie też przycisk cofania jest za blisko i mógłby być trochę przesunięty do przodu. Ale może ja ma za długie palce ? Rolka przewijania w poziomie mogła by działać w odwrotnym kierunku - chyba że da się to przestawić. Używam Kubuntu więc nie korzystam z oficjalnej aplikacji Logitecha bo na Linuksa jej nie ma. Wolałbym jednak przewijanie w poziomie jak w dotychczasowych myszkach a więc poprzez naciskanie kółka głównego w prawo lub lewo. Ogólnie fajnie śmiga. Używam tylko na Linuksie Kubuntu. .
jeszcze

10.6.2021

Jestem zadowolony z zakupu. Jakość wykonania bardzo dobra, aczkolwiek przy moim intensywnym użytkowaniu widać lekkie przetarcia na lewym przycisku i trochę mniejsze na prawym. Bardzo długie działanie na akumulatorze oraz możliwość jednoczesnego ładowania i pracy. Precyzyjne działania rolki. Szkoda że rolka pozioma nie ma podobnych trybów przewijania co standardowa. W przypadku większych dokumentów (np. arkusz kalkulacyjny) czasami trzeba się naprzewijać, o ile w ogóle przewijania poziome jest obsługiwane w danym programie. U mnie niestety okazało się, że tylko część oprogramowania je wspiera. Okazjonalnie rolka okazuje się zbyt czuła i np. chcąc przewinąć stronę w dół najpierw zostaje przewinięta kilka linijek do góry,ale to może tylko mój sposób użytkowania powoduje takie zachowanie. Bardzo fajnie działa przełączania pomiędzy urządzeniami, choć gdy chcemy robić to często problemem może być umiejscowienie przełącznika, który znajduje się na spodzie myszy. Na szczęście port ładowania został umieszczony w lepszy sposób, który umożliwia jednoczesne ładowanie i korzystani z myszki.
jeszcze

4.11.2020

Hmm Używam myszy z serii MX logitecha już od MX 1000 i nie da się ukryć, że już się uzależniłem Tak więc kiedy nawaliła mi MX master to od razu baz namysłu kupiłem MX master 3. Dla tych co pierwszy raz kupują taką myszkę to wszystko co piszą w recenzjach czyli ergonomia i słynne kółko przewijania to najprawdziwsza prawda. Dla tych co znają myszy z serii MX - to to nowe kółko w MX 3 nie jest aż tak bardzo różne od tych poprzednich, a ergonomia się nieco poprawiła w zakresie bocznej rolki i przycisków przód wstecz Wspólną wadą myszek z serii MX logitecha jestcena i chyba celowo przez firmę zaprojektowany czas bezawaryjnej pracy (ok 3-4 lata). To daje koszt pracy tymi myszami jakieś 100 zł/ rok.Jak dla mnie to taka mysz powinna być wieczna (tak jak pierwsze myszy kulkowe). Reasumując polecam dla tych którzy pracują (a nie grają) dużo myszą (np.na kilku monitorach) i muszą też pracować dodatkowo mobilnie na laptopach (tylko wtedy ma sens funkcja flow, którą tak pokochali recenzenci).
jeszcze

Zakup podyktowany bólem nadgarstka. Na co dzień pracuję przy komputerze, a problemy z nadgarstkiem przy nadwyrężających go czynnościach mam właściwie od dziecka (sprawa nie konsultowana z fizjoterapeutą/lekarzem). Gdy pojawiał się ból, ratowałam się zaklejaniem nadgarstka plastrem płóciennym, co problemu nie rozwiązywało, ale pozwalało przetrwać do weekendu, kiedy to nadgarstek mógł odpocząć. Po około roku sposób z plastrem przestał działać, a ból nie mijał nawet po odpoczynku w weekend - w tygodniu natomiast bywał tak silny, że nie pozwalał zasnąć, stąd pomysł na próbę z inną myszką. Dolegliwość co prawda nie minęła z dniem zakupu, wręcz dosyć sceptycznie podchodziłam do pomysłu, że pomoże,ale po około tygodniu była wyraźna poprawa. Opinię dodaję po miesiącu od zakupu - ręka nie boli już nawet odrobinę, dlatego jeśli ktoś ma podobny problem, polecam choćby spróbować zmianę - abstrahując od innych funkcji myszki, dla mnie jest warta swoich pieniędzy ze względu na samą ergonomię.
jeszcze

21.12.2020

Bardzo dobra ergonomiczna myszka, ale niepozbawiona wad:1. Nieintuicyjne lagujące się i niekomfortowe w użyciu kółko poprzeczne, które liczyłem, że będzie fantastyczną cechą urządzenia. Po tygodniu użytkowania stwierdzam, że jest bezużyteczne. Uważam, że ze strony Logitecha należy się jakaś poprawka software'owa.2. Myszka czasami się laguje. Bardzo rzadko, ale jednak. Nie przeszkodziło mi to narazie w codziennej pracy, jest to na poziomie akceptowalnym dla komunikacji Bluetooth.3. Nie znalazłem do tej pory funkcji sterowania czułością głównego kółka???4. Nie rozumiem decyzji Logitecha o niezaimplementowaniu w urządzeniu cichych klawiszy. Być może to kwestia gustu.5.Przydatne oprogramowanie Logitech do personalizacji funkcji w zależności od programu6. Przycisk gestów dla systemów windows oraz mac - korzystam z obydwu i działa bardzo dobrze. 7. Kształt myszki wyleczył mój nadgarstek z bólu spowodowanego korzystaniem z za małej myszki.
jeszcze

4.2.2020

Bardzo fajna myszka. ale po przesiadce z innej zajmuje chwilę przyzwyczajenie się do niej - inna ergonomia, waga i scroll działa zupełnie inaczej niż to do czego człowiek był przyzwyczajony. Jakość wykonania na najwyższym poziomie - deathadder chroma wydaje się teraz jakiś taki plastikowy/zabawkowy. Do grania nadaje się średnio, ale do codziennego użytkowania i pracy (przeglądanie internetu, aplikacje biurowe, programy) jest rewelacyjna. Bateria trzyma świetnie. Oprogramowanie również spoko - działa stabilnie, duża możliwość konfiguracji, a sam program po ustawieniu myszki wg własnych potrzeb można wyłączyć (nie musi działać w tle i nie ładuje się podczas uruchamiania windowsa ).Myszkę poza komputerem bez problemu połączyłem również po bt z tabletem samsunga.
jeszcze

27.4.2022

Jestem zadowolony z produktu. Myszka bardzo dobrze sobie radzi. Funkcja flow i kopiowanie na różnych systemach działa bardzo dobrze. Pokrętło magnetyczne faktycznie jest ciekawe i przydaje się do przwijania długich stron lub arkuszy. Boczny roller też jest bardzo przydatny. Uwag mówiących o długim czasie wybudzania nie zauważyłem, wszystko działa jak powinno. Jedyny minus to taki, że mam wrażenie, że ciężej ustawienia szybkości myszy. czy przewijania. Ustawienia zrobione na windowsie i Mac różnią się od siebie i nie są tożsame. Do tego instalując program na Mac, nie było opcji wyboru j. polskiego, na windows jest. Z małych minusów przełączanie między urządzeniami jest pod spodem myszy,co jest mało intuicyjne i wygodne.
jeszcze

23.1.2021

Myszka świetna. Ja nie wiem jak ja kilkanaście lat mogłem pracować po wiele godzin dziennie na zwykłej myszce. Mocno konfigurowalna i to w zależności od aplikacji, w której aktualnie się siedzi. Delikatnym minusem jest to, że jakoś nie do końca idealnie układa się w mojej dłoni. Ale da się przyzwyczaić. Bezgłośny scroll to bajka. Bujniesz nim raz i sam się kręci jeszcze kilka sekund co sprawia, że łatwo przewija się wiele ekranów różnych treści. Bezgłośność też jest wielką zaletą. Pracując już późno w nocy okazuje się, że nawet lekkie kliknięcia są sporym hałasem. Tutaj tego problemu nie ma. Dla osób spędzających wiele godzin przy kompie - moim zdaniem warto rozważyć ten zakup i to mimo wysokiejceny.
jeszcze

23.6.2021

Idealna mysz, najlepsza jaką używałem. Przede wszystkim bardzo wygodna, dłoń się nie męczy, a co za tym idzie MX Master 3 doskonale nadaje się do wielogodzinnej pracy. Wersja for Mac sprawuje się dobrze i nie ma żadnych problemów w połączeniu Bluetooth z Macbookiem. Nic nie zrywa, nie laguje, łączy się w ułamku sekundy. Scroll elektromagnetyczny jest świetny i bardzo cichy. Na plus też przycisk do gestów - zdecydowanie ułatwia przejście z touchpada Apple, a rozbudowany software umożliwia przypisanie do wszystkich przycisków różnych działań, nawet w konkretnych aplikacjach. Użyteczny jest też scroll horyzontalny, który można sobie ustawić np. jako zoom. Najlepsza w swojej klasie.

11.8.2021

Wraz z MacBook Air M1 z MacOS BigSur działa idealnie, prosto po wyjęciu z pudełka. Nie trzeba żadnych dongli, system znajduje ją natychmiast. Mysz jest wybitnie wygodna, działa na każdej powierzchni - teraz siedzę na łóżku z laptopem na nogach, a mysz leży na kocu obok i działa tak jak bym tego sobie życzył. Działa opisywania obsługa wielu komputerów na raz, nawet przy połączeniu MacOS z Windows, jak również opcja kopiuj-wklej pomiędzy tymi systemami. Nie jest to może jakieś szybkie przy dużych plikach (.iso, filmy, etc), ale do przenoszenia niewielkich dokumentów czy zdjęć - może się sprawdzić i nawet komuś spodobać. Podsumowując - bardzo polecam.

4.2.2021

Fajna, ale do ideału daleko. Górny magnetyczny scroll jest rewelacyjny, a boczny bardzo pomocny w pracy. Dobrze leży w dłoni. Bardzo ciężka, a kiepskie ślizgacze szurają po materiałowej podkładce. Przycisk do gestów jest niewygodny - daleko od lewej krawędzi myszy i trzeba go wciskać w dół. Rozwiązanie z M720 Triathlon, gdzie przycisk dociska się zgodnie z kierunkiem zginania kciuka, wydaje mi się znacznie lepsze. Oprogramowanie jest spoko pod kątem przełączania się między PC i Mac oraz zmiany czułości rolek. W kwestii konfiguracji akcji pod przyciskami nie ma startu do G604 z LGS czy innych gamingowych zabawek.

25.1.2021

Doskonale się prezentuje i pasuje stylistyką do produktu marki Apple, to duży plus, gdy coś designem pasuje do produktu bazowego. Na myszce Appla się trochę zawiodłem, więc szukałem alternatywy. Ta uwalnia nowe możliwości, bardzo duża ilość funkcji i pełna współpraca z systemem XOS. Dobra i wygodna alternatywa do pracy z Maciem. Na uwagę zasługuje też fakt szybkiego ładowania i błyskawiczne przewijanie. Można też używać gestów systemu, dowolnie je personalizować za pomocą intuicyjnego programu od Logitech.Jestem zadowolony z tego zakupu.

1.9.2021

Będę szczery.. używałem i nadal posiadam kilka myszy po około 250 pln - głównie campingowe. Ale żadną z nich nie pracuje sie tak dobrze jak tym Logim- szczególnie w polaczeniu z klawa MX. Praca jest przyjemna - o ile praca może być przyjemna:), jest bardzo precyzyjna, zaś klawisze dodatkowe można w zasadzie dowolnie konfigurować. Obsługuje 2 urządzenia - desktop i laptop - zmiana urządzenia jest na spodzie - mogli pokusić się o dodanie klawisza gdzieś na górze - ale to niuans. Jedyna wada to cena - mysz w cenie klawiatury, ale co zrobic

16.7.2021

Świetnie leżąca w dłoni mysz. Bardzo długi czas pracy, przydatne opcje personalizacji. Precyzyjna, szybka, z przyjemnym klikiem. Nie do końca jestem jednak przekonany do "koła wymyślonego na nowo", ktorym chwalą się twórcy. Nie zawsze jest tak precyzyjne, szczególnie przy scrollowaniu w górę. Użytkuję myszkę już ok miesiąc, a nadal zdarza mi się zakręcić kołem za mocno, przez co ekran leci w dół jak szalony :)Świetne rozwiązanie gestów na macu, niezastąpione w przypadku choćby swapowania ekranów.

17.10.2019

Najlepsza mysz, której kiedykolwiek używałem. Wszystkie zalety, jakie znajdziecie w internecie to prawda. Z wad, to najbardziej doskwiera mi brak dedykowanego oprogramowania na Linuxa. Korzystam z myszki zarówno na Windowsie i Ubuntu i na tej drugiej platformie nie mogę wykorzystać pełni możliwości, przez co korzystanie z tych samych programów jest zdecydowanie mniej wygodne i intuicyjne.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności