logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie MAROLEX Profession 5 (P5P). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu MAROLEX Profession 5 (P5P).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu MAROLEX Profession 5 (P5P) liczba opinii klientów wynosi 82, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 48, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 33, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.9.2021

Opryskiwacz jest bardzo solidny. W komplecie jest bardzo długa lanca którą bez problemu można opryskać 3m drzewo stojąc na ziemi. W pełni zalany zbiornik nie jest przesadnie ciężki a pasek ma naszytą gąbkę dzięki czemu nie wciska się w ramię. Wersja 5L bardzo dobrze się spisuje na terenie do 500m2. Niestety duży minus to możliwość białkowania która miała być główną funkcją tego opryskiwacza. W moim przypadku to kompletna porażka nie wiem jak bardzo trzeba by wapno rozrobić żeby dysza się nie zapychała. O wiele prostszym i szybszym rozwiązaniem jest wiadro z unigruntem, wapnem i duży pędzel ławkowiec działa o wiele szybciej niż walka z tym opryskiwaczem.Może jak by farbę emulsyjną z wodą rozrobić to wtedy by poszło ale ten opryskiwacz (i pewnie każdy inny) z pewnością nie nadaje się do białkowania wapnem. Żeby preparat przeszedł przez dysze musi mieć konsystencję zwykłej wody a wapno nigdy nie miesza się z wodą a jedynie tworzy zawiesinę która zapycha dyszę (czerwona) która miała być właśnie przeznaczona do białkowania.
jeszcze

14.7.2020

Spełnia swoje zadanie b.dobrze. Deklarowane ciśnienie robocze na moje oko nie jest zawyżone.Mam tylko jedną uwagę:Nie do końca dopracowane jest połączenie przedłużki lancy. Przynajmniej w moim egzemplarzu wygląda to tak jakby obie części były z innych systemów połączenia. Zastosowano tam tulejkę zaciskową i o-ring jednak ta tulejka nie ma się na czym zacisnąć. Powinna tam być dedykowana uszczelka do połączenia "czołowego".

13.5.2021

Porządnie wykonany. Jedyne dwa minusy, których się dopatrzyłem to: 1. dżwignia pompki wymaga dokręcania do obudowy. Przydałby się zamiast tego jakiś zatrzask albo inna blokada - na dłuższą metę wymaga nieco więcej czasu, ale przynajmniej jest to proste i skuteczne rozwiązanie. 2. Naklejki na obudowie - wyglądają, jakby zaraz miały się poodklejać. Nadruk byłby skuteczniejszy. Niby niewielka rzecz, ale jednak zwraca uwagę.

17.6.2021

Opryskiwacz znakomity, rozpyla delikatną mgiełkę, nie sprawia żadnych problemów. Na plus możliwość dokupienia długiej lancy 1,5-3m w której się zakochałam, oprysk 6 drzew wykonałam w pół godziny, bez wspinania się na drabinę. Choć trzeba przyznać, że używanie 3-metrowej lancy to już spore wyzwanie, ale operowanie z drabiny standardową , znacznie bardziej kłopotliwe.

23.1.2022

Sprzęt działa prawidłowo. Używa się 10x szybciej niż np. pędzlem ale wapna zużywa się 5x więcej. Jeśli mniej niż 10 drzewek albo młode to bez sensu. Instrukcja wydaje się być porządna, klasyczna (dla ludzi a nie szympansów) ale nie wszystko jest wyjaśnione i zostawia pole do domysłów np. jak przymocować dyszę do bielenia na lancy.

13.6.2017

Zdecydowanie lepszy od poprzedniego innej firmy. Na temat trwałości trudno się wypowiadać po kilku dniach od dostawy i jednokrotnym użyciu. Może za rok coś w tym temacie można będzie napisać. Póki co w połączeniu z długą lancą (do 300 cm) opryskiwacz zdał egzamin w 100 %.

10.7.2022

Opryskiwacz jakościowo bardzo dobry, nie ma się do czego przyczepić, no może tylko trochę do paska na ramię, który wykonany jest ze zbyt śliskiego materiału i zsuwa się z ramienia (to do poprawy).

6.4.2022

Już po pierwszym oprysku, działa wspaniale, jedna wada szelka do noszenia na ramieniu tragedia jest śliska i zsuwa się z ramienia to należy poprawić ale reszta prima sort

13.7.2022

Bardzo dobry opryskiwacz. Nie ma co żałować i kupować jakiejś taniochy, bo później i tak trzeba będzie kupić lepszy, bo tamte zaczną przeciekać, mieć nieszczelności itp.

28.3.2019

Te opryskiwacze kupiłem w ciemno ponieważ wiem że są najwyższej jakości, bo używam ich na co dzień i uważam że będą jeszcze służyły przez lata.

3.6.2014

Sprzęt spełnia wszelkie oczekiwania. Firma Marolex przykłada dużą wagę do jakości wykonania swoich produktów. Polecam z czystym sumieniem.

1.1.2015

Bardzo dobry opryskiwacz do ogrodu przydomowego. Jest solidnie wykonany i bardzo lekki. Urządzenie jest bardzo łatwe w użytkowaniu.

28.4.2019

Bardzo dobry opryskiwacz. Dostępne wszystkie części zamienne ,co jest bardzo ważne w tego typu urządzeniach.Szczerze polecam

28.4.2014

Jestem b. zadowolony. Marolex spelnia moje oczekiwania. Optymalne rozwiazanie, kiedy ma sie dzialke sredniej wielkosci.

6.5.2015

Dla mnie idealny opryskiwacz ktory bedzie sporadycznie użytkowany do opryskow dzewek i kwiatów na działce20 arowej

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności