logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Modecom Volcano Shinobi Rgb Black (MMCSHINOBI3360100). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Modecom Volcano Shinobi Rgb Black (MMCSHINOBI3360100).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Modecom Volcano Shinobi Rgb Black (MMCSHINOBI3360100) liczba opinii klientów wynosi 84, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 51, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.2.2021

Według mnie jedna z lepszych MYSZEK jaką miałem.<br>Plusy<br> Warta swojej ceny.<br> Ultra lekka aż 72g<br> Wypustki w myszce przez co dłoń nie poci się tak szybko<br> Przycisk z zmiennikiem dpi<br>JASNY NIEBIESKI-4600dpi <br>RÓŻOWY-9200dpi <br>ZIELONY-13800dpi <br>ŻÓŁTY-18400dpi <br>CIEMNY NIEBIESKI-2300dpi <br>CZERWONY-27600dpi <br>Polecam używać jak najwyższego dpi ponieważ i wyższe dpi tym mniej trzeba jeździć po biurku. Ale jak tam komu lepiej<br>Minusy<br>-Myszka bardzo się palcuje<br>-Myszka bardzo klei się do kurzu.

29.4.2021

Fajna mysz. Jak ktoś nie chce wydać dużo a mieć kontrolę nad tym jak działa jego sprzęt to polecam, aczkolwiek warto zastanowić się czy nie dołożyć kilka zł do LIX +. Soft daje możliwość ustawienia wszystkiego pod siebie., minus to podświetlanie. Po ustawieniu jednego koloru na stało tak jak ja lubię można zauważyć w którym dokładnie miejscu znajduje się dioda. Płace mało a chyba za dużo wymagam. Wygląd to nie wszystko, jak dla mnie w tej cenie mocne 4+

8.7.2020

Genialna jak na swoją cenę. Lepsza wersja Gloriousa. Leciutka! Klik wyczuwalny i całkiem fajny, kabel o wiele lepszy. Najlepszy jest fakt, że myszka oferuje świetną precyzję idealną w grach typu FPS. Osobiście mam 1 wadę myszki: Myszka szybko się zanieczyszcza. Ale można to przeczyścić sprężonym powietrzem i po kłopocie. Polecam :)

28.3.2022

Wszystko działa jak trzeba, lekka myszka idealna pod budżetowe granie oraz codzienny użytek, używam od dłuższego czasu i nie zauważyłem ani jednego problemu, interfejs dedykowanego programu przejrzysty i wiele opcji customizacji (oświetlenie, dpi, odświeżanie i wiele więcej)

27.2.2020

Myszkę dostałem jako gift ;)Bardzo lekka konstrukcja. Na co dzień używam GMX4 Plus czyli zdecydowanie cięższej. Zmiana wagi wymagała chwili przyzwyczajania. Przyciski dobrze spasowane, scroll przyjemny, dźwięk nie masakruje mi uszu. Przewód długi i elastyczny.

23.10.2020

To myszka jest wspaniała, pięknie wykonana, rewelacyjne podświetlenie LED, proponuje zmienić zdjęcia na stronie, ponieważ na żywo jest 100 razy ładniejsza.<br>Rewelacyjny sensor.<br>Ogólnie gratulacje za produkt.

16.10.2020

Bardzo ładne podświetlenie, przyciski pracują bezbłędnie a na sensorze można polegać. Dzięki rozmiarowi świetnie się ją trzyma. Sam przewód jest bardzo miękki ale poruszając myszką po podkładce przewód zbiera mnóstwo kurzu.

27.1.2021

Myszka bardzo fajna, lekka , gładko chodzi jedyny minus to ciężko chodzące przyciski boczne i bind do zmieniania podświetlenia, który jest średnio praktyczny gdyż używa się go np w r6 podczas grania. Tak to jest super.

9.12.2020

Myszka jak najbardziej zasługuje na polecenia, bardzo fajnie trzyma się w ręce sensor jest bardzo dobry, podświetlenie pięknie się prezentuje, kabel w oplocie na +, oprogramowanie też jest fajnie i przejrzyste.

5.7.2021

Dobra myszka z kategorii ultralight. Przyciski boczne w nowych partiach są wtrzymałe. Mysz katowana od Wielkanocy strzelankami w 3 godzinnych sesjach nie daje po sobie poznać śladu użycia.

24.8.2022

Myszka warta uwagi. Nie wiem czy to akurat w moim modelu, ale po kilku miesiącach przyciski się poluzowały. Nie jest to jakieś bardzo irytujące ale warto o tym wspomnieć.

16.2.2021

Największym atutem jest niska waga. Też bardzo fajnie jakościowo to wygląda. Minus jest taki że przy najniższym ustawieniu dpi i tak myszka jest bardzo czuła.

8.4.2021

Świetna myszka do grania, super sensor, układa się idealnie w dłoni i bonus dla graczy Minecraft, da się nią robić drag clicka, polecam!

8.3.2021

Polecam. Myszka kupiona na promocji za 99zł. Jedynie zastrzeżenie jakie mam to brak rzekomo dodatkowych ślizgaczy w zestawie.

3.11.2021

Fajnie świeci i klika, choć czasem jakby gubiła niektóre kliknięcia.Leciutka, fajny oplot, choć dla mnie zbyt gruby.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności