logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie MODECOM Volcano Lanparty RGB Outemu Blue (KMCLANPARTYURGB). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu MODECOM Volcano Lanparty RGB Outemu Blue (KMCLANPARTYURGB).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu MODECOM Volcano Lanparty RGB Outemu Blue (KMCLANPARTYURGB) liczba opinii klientów wynosi 363, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 48, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 248, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.5.2018

Bardzo solidnie wykonana klawiatura. Świetnie wyglądająca zarówno z jak i bez podświetlenia. Dużo opcji konfiguracji z samej klawiatury. Po raz pierwszy brak mi podkładki pod nadgarstki, gdyż klawiatura jest dość wysoka. Jednak nie tylko z samego produktu jestem zadowolony, jestem BARDZO pozytywnie zaskoczony serwisem. Mój egzemplarz od nowości niedomagał z jednym klawiszem. Bywa. Szykując się na problemy napisałem zapytanie do serwisu Modecom. Odpowiedź dostałem po 14 minutach!!! I nie była to sztampa, tylko długi list z poradą jak można naprawić klawiaturę samemu, instrukcją zwrotu do serwisu i notką, która gwarantowała w przypadku nieudanej samodzielnej naprawy uznanie gwarancji oraz prośbą o informację jak mi poszło.Samodzielne czyszczenie nie bardzo poszło, klawisz nadal niedomagał, więc zwróciłem w/g instrukcji do sprzedawcy Morele.net. Sprzedawca uznał gwarancję w przeciąg 24 godzin i jeszcze przepraszał, że nie może wydać nowego egzemplarza od ręki i muszę poczekać dodatkowy dzień. W 48 godzin miałem nowy sprawny egzemplarz.Podsumowując:* produkt - super* obsługa klienta i serwis gwarancyjny - superNic tylko kupować i klikać z satysfakcją w klawisze.Uwaga do pozostałych opinii. Jeśli, ktoś uważa, że klawiatura jest za głośna, to powinnien przed zakupem się zapoznać z różnicą między niebieskimi i brązowymi przełcznikami, a nie narzekać na produkt. Brązowe są cichsze. Osobiście wole niebieskie.W innych rec
jeszcze

1.5.2018

Bardzo solidnie wykonana klawiatura. Świetnie wyglądająca zarówno z jak i bez podświetlenia. Dużo opcji konfiguracji z samej klawiatury. Jednak nie tylko z samego produktu jestem zadowolony, jestem BARDZO pozytywnie zaskoczony serwisem. Mój egzemplarz od nowości niedomagał z jednym klawiszem. Bywa. Szykując się na problemy napisałem zapytanie do serwisu Modecom. Odpowiedź dostałem po 14 minutach!!! I nie była to sztampa, tylko długi list z poradą jak można naprawić klawiaturę samemu, instrukcją zwrotu do serwisu i notką, która gwarantowała w przypadku nieudanej samodzielnej naprawy uznanie gwarancji oraz prośbą o informację jak mi poszło. Samodzielne czyszczenie nie bardzo poszło,klawisz nadal niedomagał, więc zwróciłem w/g instrukcji do sprzedawcy Morele.net. Sprzedawca uznał gwarancję w przeciąg 24 godzin i jeszcze przepraszał, że nie może wydać nowego egzemplarza od ręki i muszę poczekać dodatkowy dzień. W 48 godzin miałem nowy sprawny egzemplarz.Podsumowując:* produkt - super* obsługa klienta i serwis gwarancyjny - superNic tylko kupować i klikać z satysfakcją w klawisze.
jeszcze

1.1.2019

Klawiaturka jest bardzo ciekawą propozycją w tej cenie. Działa jak najbardziej okej :) podświetlenie jest równomierne i dość mocne daję ładny efekt. W cenie do ok - 250zł nie widzę ciekawszej propozycji. Z jakością wykonania też nie jest źle, cała przestrzeń pod klawiszami to kawałek aluminium pokrytego czarnym kolorem, wyszlifowanego na krawędziach na błysk. Wrażenia wzrokowe bardzo dobre, klawiatura dzięki temu nie wygina się oraz jest delikatnie cięższa co też idzie na plus ponieważ ma lepszy docisk do biurka/blatu i samoistnie nie jeździ.dźwięk niebieskich przełączników to już jak kto lubi, mi jak najbardziej odpowiada głośny wyczuwalny klik :)Oraz kabel pokryty po całości czarnymoplotem.Ogólnie dałbym jest ocenę 8/10
jeszcze

29.11.2017

Klawiatura jest dokładnie taka jaka chciałem żeby była. Brak sekcji numerycznej (niewielki rozmiar klawiatury oraz większe możliwości pracy myszką), w pełni regulowane podświetlenie RGB (możliwość konfiguracji podświetlenia jedynie potrzebnych w grze klawiszy), solidne wykonanie, świetnie spisujące się gumowe stópki (na moim blacie klawiatura nawet nie drgnie) no i oczywiście niebieskie przełączniki, których charakterystyczny klik po prostu uwielbiam. Faktem jest, że Outemu Blue są głośniejsze od MX-ów jednak dla mnie klik przełączników zamontowanych w klawiaturze MODECOM jest bardziej satysfakcjonujący. Słowem, jeśli ktoś poszukuje klawiatury kompaktowej głównie do FPS-ów,ten wybór jest świetny.
jeszcze

5.11.2020

Klawiatura jest bardzo fajna. Jak ktoś lubi mechaniczne/rgb podświetlenie to polecam. Jednak da się słyszeć taki lekko metaliczny podźwięk przy naciskaniu - taki charakterystyczny dla mechanicznych i dodatkowo ten metaliczny dźwięk. Nie jest on jakoś specjalnie denerwujący, idzie się przyzwyczaić. Nie jest to może klawiatura za 600 złotych. Ale mała, zgrabna, co ważniejsze, przyciski nie łamią się. Ani jednego nie złamałem a używam codziennie na dodatek po parenaście godzin od 4 miesięcy? Jakoś tak. Klawiatura bardzo dobra w stosunku jakość/do ceny. Jedyny minus to ten podźwięk metaliczny, ale nie uważa tego za coś co powinno przeważyć nad zakupem.

18.7.2020

naprawdę polecam. metal na górze klawiatury więc klawiatura jest bardzo wytrzymała, wygodnie mi się na niej pisze, świetny dźwięk jak to w klawiaturach mechanicznych, można sterować podświetleniem bezpośrednio z pozycji klawiatury, a jak to komuś nie wystarcza to na stronie producenta jest fajne oprogramowanie do sterowania podświetleniem (sporo różnych trybów i możliwość samodzielnego przypisania innego koloru na każdy klawisz z osobna) dosyć dobre wykonanie i gruby kabel w oplocie. klawiatura ma gumowe podkładki/kawałki gumy zarówno na rogach jak i ''nóżkach'' wyciąganych z klawiatury więc nie ślizga się na śliskim biurku

13.1.2018

Generalnie klawiatura spełnia moje oczekiwania, poza dwoma minusami. Pierwszy jest taki że czasami podczas pisania słychać taki odgłos jakby sprężyny, a drugi to taki że nie ma sygnalizacji włączenia przycisku CapsLock z którego dosyć często korzystam i często po prostu nie wiem czy jest włączony. Gdyby była możliwość sygnalizowania tego innym kolorem podświetlenia to by było super a tak to trochę słabo. Jako pierwszą klawiaturę mechaniczną mogę polecić, tym bardziej że stosunek ceny do jakości jest całkiem ok, ale w przyszłości na pewno będę zmieniał na bardziej dopracowaną konstrukcję.

15.12.2020

Mimo nie jakiś fenomenalnych switchy jest całkiem dobra, oświetlenie każdego switcha robi robotę, software mimo że prosty to pozwala na macro i całkiem rozległe ustawienia RGB, klawisze nie są co prawda z jakiś super materiałów lecz są przyjemne, kabel w oplocie sprawia że kotu trudniej się dogryźć do właściwej części co za razem sprawia że jest wytrzymalsza. Jestem już po 3 latach jej urzytkowania i jedyne co się zmieniło to niecałkowicie spalone diody w kilku przyciskach, otóż np. w jednym poszła część diody odpowiedzialna za zielony a w drugim za niebieski.

9.4.2018

Fajna klawiatura z ładnym podświetleniem, moim zdaniem największa wada to sprężyny w dużych klawiszach. Fajna aplikacja do zarządzania podświetleniem, które można również wyłączyć. Dobrze zostały wykonane nóżki podwyższające oraz stelaż klawiatury. Jest dosyć ciężka i stabilna, nie rusza się w czasie użytkowania dzięki gumowym podkładkom na spodzie klawiatury. Wszystkie klawisze zostały dobrze wycięte i spasowane. Klawiatura jest dosyć głośna (przełączniki outemu blue), ale jeśli ktoś preferuje cichsze klawiatury to można wziąć na outemu brown. Tanio a dobrze.

23.10.2017

Używam od miesiąca, moja pierwsza klawiatura mechaniczna więc ciężko mi porównać z konkurencją, niemniej jednak jestem bardzo zadowolony, jest ładnie wykonana, podświetlenie jasne, dobrze służy nie tylko jako ozdoba, ale spełnia swoją główną funkcję. Duży plus, że KAŻDEMU klawiszowi można przyporządkować dowolne macro.Bardzo dobra klawiatura za przystępną cenę, a dla mnie dodatkowo na plus, że wspomagam polską gospodarkę, bo może nie każdy wie, Modecom to polska firma.Na minus - możliwość przełączania profili ustawień tylko z poziomu oprogramowania

14.4.2021

To klawiatura na której mi się bardzo przyjemnie pisało.Niebieskie przełączniki gaterona są niezwykle lekkie w naciskaniu, wyczuwalny klik, ale (niestety) głośny. Jeżeli chodzi o granie, to o wiele mniejszy komfort i precyzja w porównaniu do liniowych przełączników.Na pewno polecam tym, którzy głównie piszą i rzadko grają.Wykonanie jak najbardziej w porządku - nie rozpada się w rękach ;) Na koniec dodam, że moim zdaniem wygląda dość brzydko, a ci co wymieniają keycapy entera i shifta to będą mieli mały wybór (krótki shift i wysoki enter)

21.2.2019

Po użytkowaniu jej przez ponad rok postanowiłem wystawić opinię. Wcześniej również posiadałem tą klawiaturę tylko bez RGB. Byłem z niej tak zadowolony, że postanowiłem po zalaniu poprzedniej kupić tą z RGB. Klawiatura jak na Modecom i cenę bardzo dobrze wykonana. Możliwość przeróżnego sterowania podświetleniem z poziomu klawiatury. Można też pobrać odpowiedni program i również bawić się w większą ilość ustawień.Klawiatura jest również bardzo wygodna, pisze się na niej pewnie i szybko.

23.3.2020

Kupiłem tę klwiaturę n początku lutego, dziś mamy 23 marca a więc mam ją 1,5 miesiąca. Klawiatura zrobiła na mnie dobre wrażenie choć teraz mam z nią mały problem, mianowicie klawisz A oraz U czasami nie zaskoczą (dlatego też piszę tę wiadomość bez poprawiania, na początku brakuje literek A) Czasami jest też tak, że literka A napisze się dwa razy pomimo jednego kliknięcia. Możliwe, że mój egzemplarz jest wadliwy. Oddałbym ją na gwarancję, lecz koronawirus każe zostać w domu :c

11.3.2021

W pełni spełniła moje oczekiwania, użytkuję ten model od ponad 10 miesięcy i w dalszym ciągu bez zarzutów wszystko śmiga jak należy.Bogata gama kolorów RGB ze sporym wachlarzem edytowania kolorystyki i każdego przycisku z osobna daje możliwość dostosowania jej pod własne potrzeby i upodobania.Jeśli masz zamiar zainwestować w klawiaturę mechaniczną w niskim budżecie cenowym to idealnie trafiłeś. Niska cena idzie na równi z jakością wykonania i spełni Twoje oczekiwania.

13.12.2017

Moja pierwsza klawiatura mechaniczna, na przełącznikach Outemu Blue pisze się wyśmienicie - szybko i bezbłędnie. Jest głośna, co dla niektórych może być zaletą za sprawą satysfakcjonującego feedback'u jakim jest, charakterystyczny dla niebieskich przełączników, klik. Do tego jest bardzo dobrze wykonana, a samo podświetlenie RGB z różnymi animacjami robi wrażenie i z całą pewnością wzbogaca wystrój biurka.Z czystym sumieniem polecam, zważywszy na stosunek jakości do ceny.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności