logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Mokosh Pomarańcza Z Cynamonem Brązujący Balsam Do Ciała I Twarzy 180Ml + Rozświetlający Eliksir Do Ciała 100Ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Mokosh Pomarańcza Z Cynamonem Brązujący Balsam Do Ciała I Twarzy 180Ml + Rozświetlający Eliksir Do Ciała 100Ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Mokosh Pomarańcza Z Cynamonem Brązujący Balsam Do Ciała I Twarzy 180Ml + Rozświetlający Eliksir Do Ciała 100Ml liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

31.1.2021

Balsam jest skuteczny, nadaje bardzo subtelną opaleniznę. Jednak mimo przyjemnego zapachu, po zastosowaniu na skórze czuć później charakterystyczny zapach samoopalacza. Również data ważności po otwarciu jest krótka - tylko 6 miesiący. Z kolei eliksir również ma piękny zapach, dobrze nawilża i pozostawia drobinki na ciele.

6.1.2022

Nadaje ładny odcień skóry . Przyjemny zapach . Bardzo odpowiada mi konsystencja balsamu . Natomiast eliksir spełnia swoje zadanie . Super efekt.

29.5.2020

Cudownie pachnie

2.2.2021

Jest super.

18.5.2020

Super

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności