logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Radio Samochodowe 2 Din Android Usb Gps Bluetooth. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Radio Samochodowe 2 Din Android Usb Gps Bluetooth.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Radio Samochodowe 2 Din Android Usb Gps Bluetooth liczba opinii klientów wynosi 117, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 117, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.3.2022

Działa, ale jest troszkę mułowate, strasznie wolno działa na dotyk zwłaszcza podglasnianie i ściszanie, wbudowany mikrofon nie ogarnia, nic z odległości nie widać, bardziej bajer bo android niż funkcjonalne radio samochodowe, internet nie działa tak sprawnie jak na telefonie, ja kupiłem bo fajnie wygląda, jeśli wersja wersja 1gb ram jest wolniejsza, nie wyobrażam sobie użytkowania, drugi raz bym się poważnie zastanowił nad zakupem, nie no ewidentnie bym nie kupił, często mam chęć wrócić do klasycznego radia, ale jak już kupiłem to szkoda wyrzucić pieniądze w błoto.zaleta to fajny wygląd

27.11.2021

Radio działa prawidłowo. Czas uruchomienia androida jest nieco długi ale potem wszystko działa normalnie. Aplikacja Toppal.Ai zainstalowana w urządzeniu wymaga wykupienia subskrypcji ( nie ma wersji polskiej). Po zainstalowaniu aplikacji Google polecenia można wydawać po polsku zakres poleceń nie jest zbyt duży ale przydaje się przy wyszukiwaniu celu w nawigacji. Aby instalacja przebiegła bez problemu warto dokupić kostkę połączeniową (przejściówkę) wtedy wszystko jest poprawnie połączone.

27.1.2021

Sprzęt jest trudny do ogarnięcia na podstawie instrukcji obsługi dołączonej do radia, dla osób nie znających angielskiego ,ale jak sądzę nie niemożliwy.Z samym podłączeniem nie ma problemów.Wszystko funkcjonuje zaskakująco dobrze.Efekt końcowy jest dobry.Uwagi mógłbym mieć do wtyczek łączących kable z radiem w szczególności te najmniejsze: są tak delikatne i zarazem tak dobrze spasowane że trzeba je wręcz "wydłubać"

1.12.2021

nakladka na androida jest kiepska, jezyk polski to tragedia wiec wracam do ang. jakość dźwięki szalu nie robi, nie można zainstalowac netflixa, dlugo sie włącza pomimo zasilania podtrzymujacego pamięć. ale.... wyglada dobrze, zajmuje malo miejsca, podstawowe funkcje dzialaja poprawnie, montarz banalnie prosty.

20.9.2021

Radio zadziałało po dociśnięciu anteny, chyba musiały zewrzeć się jakieś styki w środku. poza tym nie działa podświetlenie bocznych przycisków dotykowych ( chyba że czegoś nie umiałem podłączyć) w radiu nie można przypisać nazw stacji, reszta działa. Jak za te pieniądze polecam, ile podziała zobaczymy.

24.1.2021

montaż - dramatbrak podświetlenia przycisków - to spora wadau mnie gps nie działa - może powinienem go umieścić gdzie indziej, bo jest za radiem pod deską - nie wiem samkamery jeszcze nie podłączałemogólnie jak za te pieniądze to całkiem spoko

13.10.2020

Radio jak za tą cenę spełnia w 100% oczekiwania. Troszkę skomplikowane podłączenie jeśli się na tym nie zna, ale instrukcja w załączeniu. Na chwilę obecną nie znalazłem wad.

5.7.2021

Radio OKALEBrak RDSFatalna instrukcja montażu. Pomimo dokupienia kieszeni 2DIN montaż wymaga własnej pomysłowości i fantazji. Jakość dźwięku bardzo przeciętna poprawna.

14.12.2020

Pasowanie trochę "na wcisk" ale bez większych problemów. Radio działa fajnie, kamera cofania bez problemowo uruchamia się szybko po wrzuceniu biegu wstecznego. Polecam

11.4.2022

Radio spoko szkoda że brak instrukcji w języku polskim dla klientów którzy sami montują ten odbiornik a ich wiadomości na ten temat są podstawowe

6.1.2022

Za tą cenę w porządku, jedynie podglaszanie kłopotliwe w trakcie jazdy. Trochę cicho gra ale wzmacniacz załatwi sprawę

12.2.2022

Bardzo mi się podoba tylko szkoda że nie ma w zestawie ramki maskującej bo trosze duże szpary mam około 1cm

3.5.2021

Wszystko w porządku jedynie brakuje schematu podłączenia. Bardzo by się przydało szczelgole kamerki

28.6.2022

Radio zgodne z opisem ze względu na to iż wykorzystałem je w domu nie korzystam z wielu możliwości.

15.10.2021

Czasami ma problem ze stacjami radiowymi (Warszawa),gubi je ale jak za te pieniądze to ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności