logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie REDRAGON M908 czarna. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu REDRAGON M908 czarna.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu REDRAGON M908 czarna liczba opinii klientów wynosi 22, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.5.2021

Mysz działa, jest nawet wygodna, nie ma specjalnie problemu z trafieniem w klawisze boczne. Z tym, że jest dość duża. Ja akurat lubię duże, ale nie każdy tak ma. Program do konfiguracji myszy działa dokładnie tak samo, jak wszystkie inne programy do konfiguracji myszy, których używałem - można ustawić na każdy klawisz albo 1 klawisz klawiatury, albo kombo z kilku, poprzez "nagranie" aktywności klawiatury, z opóźnieniami lub bez. Albo jedno z predefiniowanych makr. Mysz ma 5 zestawów konfiguracji przełączanych przyciskiem na dolnej stronie myszy. Mysz dobra do programów typu np. Protel, gdzie jest dużo skrótów klawiszowych. Nie podoba mi się jedna rzecz - wtyk USB ma bardzo dużą obudowę - po włożeniu do portu wystaje na dosłownie 5cm,i większość z tego to nie jest odgiętka, a twardy kawał plastiku. Naprawdę, po co? Żeby było ładnie (nie jest)?Czy żeby łatwiej wyłamać sobie port USB lub nie móc postawić komputera blisko ściany stroną z portem. Jeszcze jakby chociaż ta wtyczka była rozbieralna, to bym zrozumiał taką jej absurdalną wielkość - żeby łatwiej było wymienić kabel. Ale nie jest. Niektóre makra też nie chcą działać, ale z programem mającym dosłownie ponad 20 lat i chodzącym na VM (klawisze jako takie się normalnie rejestrują, więc to może nie być wina myszy).
jeszcze

30.9.2020

Biorąc pod uwagę, że większość myszek przy intensywnym użytkowaniu wytrzymuje ok 1 roku, to jak ta tyle wytrzyma to nie ma lepszej. W tej cenie można co roku wymieniać na nową. Panel boczny nie najgorszy, ale ciężko wyczuć środkowe przyciski (nr 2,5,7). Problem można zminimalizować, gdy ustawimy je tak by klikało się je jedynie po dolnych (lub górnych) przyciskach a nie osobno. Na plus widać, na którym poziomie DPI jesteśmy, dobrze się ją trzyma i używa. Nie do strzelanek, ale typowo do MMO.

27.11.2019

Mysz na pierwszy rzut oka jest dosyć sporej wielkości. W miarę, gdy zaczynamy jej używać, okazuje się, że wspaniale "dopasowuje się" do dłoni. Jest wygodna, a miejsca pod palce odpowiednio wyprofilowane. Umiejscowione z boku przyciski są niezwykle intuicyjne przez swoje "ścięcie". Początkowo spoglądałam, gdzie umiejscowiony jest dany przycisk, lecz kciuk szybko zaczął odnajdywać określone przyciski. Przesiadając się z Logitecha widzę dużą różnicę pod kątem komfortu. Na + dla Redragona.

9.11.2020

Myszka jest duża (większą od logitech g600), ale obsługuje się ją całkiem przyjemnie. Dla mnie idealna ponieważ mam duże dłonie. Dwie rzeczy do których mógł bym się przyczepić to 'skrzypiący' lewy przycisk myszki. Myślałem, że jest to wada fabryczna, ale okazało się, że na forach dużo ludzi ma ten sam problem oraz boczne przyciski, dokładnie chodzi o to, że ciężko jest wyczuć niekiedy gdzie owe przyciski się znajdują (5,7,8).

8.7.2021

Świetny sensor, aplikacja ma wszystko, czego potrzeba. Przyciski bardzo wygodne. Kształt super, choć podpórki pod palce mogłyby być bardziej wysunięte. Jedna gwiazka mniej, ponieważ słabo radzi sobie na powierzchniach innych niż podkładki. Na biurku z drewna prawie nieużywalna, działa bardzo skokowo o ile w ogóle działa. Irbis CA-1037 nie miała tego problemu. Do tego aplikację trzeba uruchamiać jako administrator.

15.5.2021

Witam. Myszka działa wręcz cudownie. To moja druga chińska myszka. Poprzednio miałem Lioncast LM30, która była w 90% podobna do Redragon Impact. Myszka LM30 wytrzymała lekko ponad rok. To dobry wynik jak na taniego chińczyka. Liczę, że i tym razem będzie podobnie. Myszka jest idealna do gier MMO jak tibia czy wow, bo można ustawić hotkeye na boczne przyciski, co daje ogromną przewagę nad oponentami.

15.9.2020

Bardzo dobra jakoś wykonania. Myszka świetnie leży w dłoni, ale trzeba pamiętać, że jest duża. Według znajomych znacznie dłużej wytrzymuje niż odpowiedniki Razera, ale to się zobaczy po jakimś czasie

16.4.2022

Działa dobrze, ale potrzebuje równej powierzchni. Uniesienie myszy na 5mm od podkładki gubi ruchy. Całe mnóstwo konfiguracji w programie i wszystkie przyciski programowalne.

6.11.2020

Myszka jest dobrze wykonana, nie skrzypi, klawisze wygodne w obsłudze. Soft prosty w obsłudze, duża możliwość personalizacji. Płynna regulacja DPI. Polecam

7.9.2020

komfort pracy,jakość wykonania,wygląd na najwyższym poziomie,używałem SteelSeries Rival 500, który właśnie trafił rzutemprzez okno do śmieci.Polecam.

31.12.2020

Myszka sprawuje się bardzo dobrze :)Osobiście polecamJest jeden minus czyli waga

21.2.2022

podobny efekt jak logitech g-600 a dużo tańsza :)

1.4.2021

świetna mysz, jestem bardzo zadowolony

8.11.2020

Super mysz w super cenie

29.9.2020

Rewelacja!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności