logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Redragon K551 Czarna. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Redragon K551 Czarna.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Redragon K551 Czarna liczba opinii klientów wynosi 41, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.2.2019

Klawiatura ok. Piszę się na niej bardzo wygodnie. Jest dobrze wyprofilowana. Przełączniki takie jak Cherry MX. Nie czuję różnicy. Mają bardzo fajny i specyficzny dla nich 'klik'. Capsy są jak na moje oko, bardzo dobrej jakości. Osobiście denerwuje mnie czcionka użyta przez producenta, jednak jest to już kwestia subiektywna. Używam jej wyłącznie do pisania, więc nie wypowiem się jak sprawuje się w kwestii gier. Niemniej, jeśli ktoś dużo pisze i nie chce wydawać majątku to polecam.

16.3.2021

Za tą cenę wykonanie świetne, ciężka, nie powinna się szybko zniszczyć, ma dobre funkcje i moduły światełek, używa się przyjemnie. Kabel nie jest specjalny, ale też dużo się klawiatury nie przenosi więc nie powinno być problemu, jest wystarczająco gruby. Jak na moje wykonanie jest lepsze od G413 i miejmy nadzieję, że potrzyma mi dłużej niż G413 (w której spacja wypadła po trzech miesiącach).

15.2.2021

Świetne wykonanie za tą cenę. Podświetlenie tyko na czerwono, ale zależało mi na solidnej mechanicznej klawiaturze w dobrej cenie i ten model taką klawiaturą z pewnością jest. Porównując je do marketowych mechanicznych znanych marek, wydaje się cięższa i solidniejsza. Jeżeli komuś zależy na wadze, to to może być jedyny aspekt do zastanowienia się. Polecam!

21.9.2018

Działa jak należy. Cena jest bardzo dobra w stosunku do ofert klawiatur mechanicznych sprzed paru lat. Klawiatura MITRA ma fajne podświetlenie. Szkoda, że nie ma większej liczby dostępnych kolorów. Czuć wyraźny skok klawisza. Poza graniem programuje i klawiatura jest #sztos. Wielki plus za tą cenę, nie czuje się tej taniości, wręcz przeciwnie. Polecam.

9.2.2019

To moja pierwsza klawiatura mechaniczna, dobrze się gra, ale jeszcze trzeba się przyzwyczaić, jest dobrej konstrukcji i dobrze odskakują klawisze, podświetlenie kapitalne, a gumowe nóżki zapewniają stabilność, że klawiatura się nie rusza. Polecam

21.8.2018

Dobra klawiatura mechaniczna z anti-ghosting. Najtańsza jaką udało dorwałem. Nie ma mocnych, jest dobra. Fajnie, że jest już w Polsce. Na zagranicznych forach klawiatury Redragon mają dużo dobrych recenzji. Czas przetestować, póki co jest OK:)

4.9.2018

Dla mnie jest to klawiatura idealna. Mój pierwszy mechanik, ale już nie zrezygnuje z mechanika. O wiele lepiej mi się pracuje. Klawisze działają super, nie ma żadnych opóźnień. Gorąco polecam zakup bo cena tez jest korzystna.

12.9.2018

Klawiatura solidna, co prawda to plastik, ale jakość dobra, bo nie ugina się. Mimo to widać, że to klawiatura dość tania. Mechaniczna ale tania. Podświetlenie jest dość miłe w gamingowym stylu.

21.12.2020

Solidna i niedroga klawiatura. Jest głośna, ale jak wiadomo blue switche takie są i o to mi właśnie chodziło. Dźwięk klawiszy daje podobny "feel", co IBMowskie klawiatury 2x lat temu.

21.1.2021

Świetna klawiatura w tej cenie. Mogę zdecydowanie polecić, ze względu na kompromis pomiędzy ceną oraz jakością. Na pierwszą klawiaturę mechaniczną jest o zdecydowanie najlepszy wybór

7.9.2018

najtańsza jaką znalazłem i kupiłem klawiatura mechaniczna z przełącznikiem blue. Konstrukcja jest wzmocniona i klawiatura jest dobrze wyprofilowana. Przyzwyczaiłem się bez problemów

23.8.2018

Klawiatura jest dość doga, ale bardzo fajna. Oczywiście to klawiatura gamingowa z czerwonym podświetleniem. Fajne podświetlenie. Dobra jakość. Dobrze się na niej pisze i gra.

15.1.2021

Świetna klawiatura jak na swoją cenę. Jest ciężka i zimna co sprawia fajne wrażenie produktu premium. Dużo fajnych funkcji podświetlania. świetnie się na niej pisze i gra.

18.8.2018

Super klawiatura, podłączyłem i działa bardzo fajnie, jest taka jakiej szukałem - tania klawiatura gamingowa i ma podświetlenie i jest mechaniczna

25.9.2019

Solidna mechaniczna klawiatura, czerwone podświetlenie dobrze oświetla przyciski dzięki czemu są dobrze widoczne gdy jest ciemno.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności