logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Telewizor Panasonic TX-75HX940E. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Telewizor Panasonic TX-75HX940E.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Telewizor Panasonic TX-75HX940E liczba opinii klientów wynosi 4, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 3.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.2.2021

Jajko fan telewizorów Panasonica mówię nie jest źle. Sprzedałem perełkę Panasonic 50ds630e z matrycą 120hz żeby kupić coś nowego, wypadło na serię HX940, bo jedyna w 2020 z 120hz, jeszcze wcześniej miałem plamę Panasonica. Mamy też 2 podstawowe 40 calowe tv Panasonica. Obraz jest zgodny z testami w Internecie, zadowalający i wystarczający, ale nie powalający. Treści w 4k na Netflix i YT super. Czerń wiadomo, że to nie Oled, ale za to nic nam się po czasie nie wypali. Wybrałbym jeszcze raz. Nie widzę żadnych istotnych wad.

1.12.2020

Dobra jakość obrazu ponel IPS 100 Hz, dobra czerń i kolory nie są przejaskrawione, wysoka jasność w HDR, Podwójny tuner HD, możliwość nagrywania dwóch programów jednocześnie na dysk twardy. Przesyłanie przez IP tv na drugi telewizor. Nie każdy TV posiada taką funkcję. Testuję ten model Panasa od dwóch tygodni i jestem bardzo zadowolony. Niezdecydowanym polecam ten TV.

15.7.2021

Polecam, w tej cenie rok po premierze nie ma konkurencji.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności