logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Telewizor Samsung QE55Q67TA. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Telewizor Samsung QE55Q67TA.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Telewizor Samsung QE55Q67TA liczba opinii klientów wynosi 535, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 370, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 123, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.5.2021

Potrzeba Matką Wynalazków. Gosia miała przyjechać do Polski – żeby po Covidzie odebrać zdrową Mamę z narodowego – i zaprosiliśmy ją na małe co-nieco. Ale nasz dom nie zmieniał się od jej poprzedniego u nas pobytu, więc powiesiłem na ścianie trzy spore nowoczesne grafiki w pięknych jasnych oprawach. Gosia przyjechała z Emilką i kiedy weszły do rozświetlonego wieczorem pokoju, dziecko od razu powiedziało: – Ale mały telewizor! Na grafiki wiszące na przeciwko obie panie nie zwróciły uwagi. To był spory 40-calowy Samsung Smart-tv wiszący na ścianie od 10 lat. Następnego dnia o 21:50 zadzwoniłem do sklepu. Miły głos powiedział, że ma jeszcze 10 minut do końca pracy, ale zamienia się w słuch.Zamówiłem 55-calowego Samsunga. Doświadczenie mówiło, że to świetna marka. Przyszły stosowne emaile i mogłem wybrać dzień dostawy. Dwaj najszybsi na świecie panowie wnieśli pudło do pokoju i błyskawicznie wyjęli telewizor z pudła, podłączyli i okazało się, że wszystko jest OK. A że przynieśli także stelaż do montażu na ścianie /VIVANCO BTI 8060 (37985)/, położyli telewizor na płasko leżącym na podłodze pudle do góry plecami, których piękna szara wypukłość budziła pełne zaufanie, a jeden z panów powiedział do kolegi: – Przecież teraz trzeba go zamontować na ścianie. Potwierdziłem odbiór i wziąłem się do pomiarów i wiercenia otworów w ścianie. Zrobiłem tylko 4. Stelaż dokręciłem najdłuższymi wkrętami do pleców /też 4/, a poziome szyny na ścianie. Wszystko trwało może 20 minut. Był piątek. Weekend spędziliśmy przy koncertach z YouTube. To pięknie zaprojektowany odbiornik. Wąziuteńkie ramki i aksamitnie czarna powierzchnia ekranu, która pięknie odbija grafiki z przeciwka, kiedy telewizor jest wyłączony, powiększając wnętrze. Świetne naturalne kolory bez zbędnych przesłodzeń. Dobre kontrasty. Bardzo dobry dźwięk podbity kulturalnym basem. Piękny pomysł na zamykanie seansów. Designersko dopracowany srebrny pilot, którego opanowanie zajęło nam jeden wieczór, pozwala na obywanie się bez pilota od dekodera. Skala obiektu idealnie wpasowała go do naszego nie tak dużego pokoju, a nieskazitelna aksamitna czerń ekranu przynosi kubrickowskie skojarzenia. Z założenia chcieliśmy mieć ekran na ścianie. Tak zainstalowany tworzy domowe kino. Można dokładnie wyliczyć marginesy wokół i oczywiście określić wysokość położenia, bo uważam, że stabilnie umocowany sprzęt będzie działać niezawodnie. Samsung 40-calowy poszedł do drugiego pokoju, ale to wyobraź sobie bez mojej pomocy.
jeszcze

29.4.2021

Obraz? Żyleta. Kolory? Żywe i dynamiczne. Dźwięk? Zaskakująco dobry. Więc o co chodzi? Od TV mającego w nazwie SMART oczekiwałbym więcej. Ale, ale! Wszystko co wydawało mi się, że jest mi potrzebne opisano jako znajdujące się w tym TV!!! Mirror jest, aplikacje są, współpraca z różnymi urządzeniami jest ale szczerze mówiąc u mnie nie działa NIC. Mirroring ekranu z laptopa nie działa. Próbowałem z trzema różnymi laptopami i żaden nie jest w stanie wysłać obrazu na TV mimo, że niby wszystko co wymagane jest na pokładzie (support samsunga powiedział, że Microsoft coś zwalił i odesłali mnie do nich). Tymczasem pokazywanie obrazu z mojego telefonu (Samsung S8) rónież nie działa.Za pierwszym razem zadziałało ale potem zaktualizowało mi Smart aplikację w telefonie i przestało. No, może lepiej powiedzieć, że działa częściowo: mogę obsługiwać TV z aplikacji z telefonu ale to tylko tyle. Standardowo zaciągnięta aplikacja HBOGO działa ale jeśli wyłącze TV w trakcie oglądania jakiegoś filmu, to przy kolejnym włączeniu muszę ponownie rejestrować aplikację. Być może coś źle robię ale postępuje zgodnie z opisami więc albo one są mało intuicyjne i niedokładne albo to faktycznie nie działa i tylko sprzedawane są marketingowe blabloły. No i na koniec: ekran reklamowany jako widoczny z prawie każdego kąta blednie i w porównaniu z moim starym SONY KDX40 wygląda na sprzęt zakupiony na WISHa. Śruby mocujące do krzyżaków VESA podawane jako właściwe przez wsparcie samsunga (M8 4szt 39-43mm.) są za krótkie i wpadają w dziurę nie sięgając gwintu (kupowałem M8 45 i dopiero się udało). Ufff dużo tego. Używałem poprzednio całych zestawów SONY i żałuję że od tego odszedłem.
jeszcze

3.12.2020

Bardzo dobry telewizor, przesiadłem się z 32 calowego telewizora i o Boże jakie to jest wielkie, ale do mojego pokoju idealny, bardzo ładne kolory i bardzo dobry kontrast, to co czarne jest czarne, a nie szare oraz jakość samego obrazu, jeżeli chodzi o wbudowane głośniki nie mogę się wypowiedzieć gdyż używam Soundbara, którego dostaliśmy w okazyjnej cenie przy zakupie telewizora, urządzenia są z tej samej serii q6t . Ilość złącz jest zadowalająca, ale mam zamiar kupić nową konsolę, a już jedną posiadam i wtedy może brakować złącz HDMI. A sam SmartTV działa dobrze, szybko responsywnie, choć na początku po pierwszym włączeniu TV po skonfigurowaniu chciałem włączyć Netflixa i wszystko działało jak w starym TV,ale po jakiś 5-10 min wszystko się ustabilizowało i do teraz nic się nie dzieję, wszystko dobrze chodzi, a mam TV ok. tygodnia. Same gry, jest obecny tryb gry, w którym wszystkie wspomagacze ekranu są wyłączone, żeby jak najmniej opóźnić tzw. imputLag czyli jak najkrótszy czas od naciśnięcia przycisku do wyświetlenia obrazu, same gry wyglądają bardzo ładnie, choć były testowane na starym PS4 i w grach gdzie czas reakcji jest bardzo ważny jak np. CallOfDuty czy inne strzelanki nie odczułem jakiegoś spowolnienia, nie czułem, że rywal ma nade mną przewagę, ponieważ mam tańszy sprzęt. Design jest bardzo prosty, minimalistyczny o kolorze szarym(tytanowym), jak to Samsung określa i bardzo ładnie wygląda jak i w modernistycznym salonie jak i w prostym pokoju. <br>Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu i naprawdę mogę polecić, ten telewizor jest warty tej ceny, a może nawet większej.
jeszcze

20.6.2020

TV ok ale sprzedawca prawdopodobnie dlatego że nie dostał takiej opinii producenta zamieścił nie jasne informację wprowadzając mnie jak każdego innego kupującego w błąd, tv posiada asystenta głosowego w tym tv jest to ważne gdyż pilot jest bardzo ubogi w przyciski co użytkownika zmusza do wykonywania większości czynności głosowo np mówiąc który kanał ma być włączony w sumie fajna rzecz na pilocie też idzie przełączyć kanału np z 1 na 10 lecz jest to trochę męczące gdyż pilot nie posiada klawiatury numerycznej, samsung rozwiązał to tak że odpowiada za to asystent głosowy mówiąc do pilota idzie dużo fajnych rzeczy włączyć i szybko lecz kupując tv w Polsce w Polskim sklepie jako Polski konsumentdostałem tv który nie posiada języka polskiego do obsługi głosowej czyli mówiąc cokolwiek do pilota trzeba to mówić w języku Angielskim bo taki tam jest.Za tv zapłaciłem kupę kasy rozpakowałem go usunąłem folie i skonfigurowałem no i się mocno zdziwiłem na co mi tv za takie pieniądze do którego nie można mówić po polsku a w większości obsługa tv powinna się odbywać za pomocą asystenta głosowego. kilka lat temu kupiłem tv innej firmy z takim asystentem nawet nie zwracając na to uwagi działa do tej pory po polsku nie ładnie firma samsung się zachowała będę się starał to wyegzekwować tak nie może być uważajcie przy zakupie na tą błahą rzecz gdyż w tym tv jest bardzo potrzebna obsługa głosowa, nie potrafię sobie tego wyobrazić jak Amerykanin kupuje u siebie tv i ma go w języku Polskim???
jeszcze

8.1.2021

Telewizor kupiłem dzisiaj i testuję od paru godzin, konfiguracja odbyła się sprawnie, bez błędów i przygód. Gama kolorów jest bajeczna, treści 4K HDR robią spore wrażenie, a kontrast jest znacznie lepszy niż sądziłem, że będzie. Jedynie płynność obrazu pozostawia nieco do życzenia, przy szybszych ruchach kamery czy nawet obiektów na obrazie, widać szumy i klatkowanie, efekt można zmniejszyć funkcją do tego celu stworzoną, ale nie można się go pozbyć, nie mniej jednak to normalne w matrycach 50/60hz. <br><br>Aplikacji jest dużo, podobnie jak funkcji, niestety ciągle brakuje wsparcia dla naszego rodzimego języka, nie żebym nie znał angielskiego, poprostu nie używam go w sposób naturalny,a przez to bixby nie zawsze rozumie o co mi chodzi. <br>Martwi mnie również brak takich aplikacji jak XBOX GAME PASS, NVIDIA GEFORCE NOW, czy choćby Stadia, szkoda bo przecież to przyszłość cyfrowej rozrywki. Są też plusy, telewizor świetnie działa z moim Galaxy Note 9 a tryb DEX sprawie że po zakupie klawiatury mogę zapomnieć o kupowaniu laptopa, ogromna funkcjonalność komputera na telewizorze to coś o czym marzyłem.<br><br>Ostatecznie polecam każdemu kto chce się cieszyć świetnym kontrastem i ogromną gamą kolorów w zgrabnej obudowie bez wydawania dużych pieniędzy.<br>#promocjaSmartQLED
jeszcze

17.11.2020

Ładne kolory, bardzo dobry dźwięk, elegancki pilot. Wszystkie aplikacje działają jak należy. Telewizor jest dość pojemny i pozwala na zainstalowanie wielu aplikacji. Pilot umożliwianie przełączane kanałów rownież w dekodarze - bardzo przydatna funkcja. Nie zgadzam się z opinią co do małej liczby przycisków na pilocie - przecież jest przycisk do klawatury numerycznej, gdzie można wybrać numer kanału. Mi to odpowiada, bo właśnie dzięki temu pilot wygląda bardzo designersko i nie posiada masy bezużytecznych przycisków. Poza tym na plus asystent głosowy, choć jest w języku angielskim. Znam ten język, więc mi to nie przeszkadza. Funkja mikrofonu działa też w aplikacjach, co jest przydatne. Dodatkowo,uwielbiam to, że podczas przełączania między alikacjami czy nawet po ponownym włączeniu telewizora, otwiera się widok, np. film w aplikacji VOD, na którym skończyliśmy ostatnie korzystanie, Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam!
jeszcze

30.5.2020

Jestem bardzo zadowolony z telewizora ! :) Szybkość działania, kolory i jakość wyświetlanego obrazu są naprawdę super. System jest bardzo czytelny i przejrzysty jeżeli chodzi o obsługę i znajdowanie różnych ustawień. Jeżeli chodzi o głośniki to robią robotę, nawet bez podłączonego kina domowego dźwięk jest bardzo czysty i przyjemnie się słucha np muzyki. Filmy w jakości 4K ogląda się na nim świetnie, kolory są bardzo żywe i jakość obrazu jest zaskakująco dobra, uwydatnia wiele istotnych szczegółów, których normalnie byśmy nie zobaczyli :) Podsumowując jeżeli potrzebujesz dobrego tv w dobrej cenie to tutaj stosunek jakości do ceny jest super :) Polecam każdemu kto szuka dobrego jakościowo OLEDA w niskiej cenie :)Osobiście kupiłem tv na 50 rat i uważam, że choć to długi czas spłaty to będę się nim cieszył przez cały ten czas i nie zabraknie mi w nim żadnej funkcji :)
jeszcze

23.1.2021

Zakup tv marki samsung QLED QE55Q67TAU to był strzał w dziesiątkę. I tym razem nie zawiodłem się, posiadam wiele różnych produktów tej firmy i w mojej ocenie są zawsze o krok do przodu przed konkurencją w danej kategorii cenowej. Jakość obrazu pierwsza klasa, nie mam żadnych zastrzeżeń. świetne kolory, kontrast i kąty widzenia. 59 mm grubości to też duży plus w porównaniu do mojego poprzedniego tv marki philips z 2018 roku (89mm). Cieniutkie ramki to kolejna zaleta. Bardzo szybki system tizen - dużo radości sprawia obsługa tego tv, czego nie mogę powiedzieć o systemie saphi w philipsie, to było straszne doświadczenie, ciężki, mułowaty, niedopracowany.Tego oczekiwałem od samsunga i mogę powiedzieć z czystym sumieniem to był udany zakup. Aplikacje działają bez problemu, oby tak dalej. Pilot - wykonanie pierwsza klasa. Polecam ten tv. #promocjaSmartQLED
jeszcze

11.3.2021

Po namowie męża kupiłam ten telewizor i niczego nie żałuje ! Świetnie wyglada na ścianie , jest duży , ma świetne kolory , obraz. Nie ma nic w tym telewizorze do czego można by było się przyczepić . Uwielbiany usiąść i oglądać zdjęcia i filmy z wakacji na dużym ekranie naszego nowego telewizora . Efekt jakości po prostu zadziwia . Polecamy z czystym sumieniem ten telewizor . O dziwo sąsiedzi nie skarżą się jeszcze na puszczanie przez nas muzyki bo głośniki na prawdę robią dobra robotę. Z zakupu jesteśmy zadowoleni tak samo jak z marki samsung. Nie zastanawiajcie się tylko wybierajcie ten telewizor a na pewno nie będziecie żałować. Gdybyśmy mieli wybrać jeszcze raz to wybralibyśmy tak samo z czystym sumieniem .Dodając opinie właśnie ogladamy film na nowym telewizorze . Bardzo dziękujemy za ten produkt . #promocjasmartqled
jeszcze

21.1.2021

Sprzęt zakupiony na początku roku. Jest to nasz pierwszy telewizor samsunga i jesteśmy mile zaskoczeni. Obraz żyleta (czy w dzień, czy w nocy), dźwięk super jak na tv, smart jak i reszta aplikacji działa bardzo szybko, super minimalistyczny pilot który na początku wydaje się skomplikowany, ale po tygodniu użytkowania nie chcesz mieć innego. Na konsoli obraz znakomity, bezproblemowe bezprzewodowe łączenie z ekranem laptopa jak i telefonu (niekoniecznie firmy samsung). Szybkość włączania jak i wyłączania jest kolejnym atutem tego tv. Ilość złącz jest wystarczająca i co ważne po podpięciu dysku zewnętrznego jest możliwość nagrywania ulubionych programów. Jakość wykonania jak i wygląd bez najmniejszych zastrzeżeń.Zakupiony w promocji która nadal trwa. Jeśli poszukujesz dobrego telewizora to POLECAM.
jeszcze

20.11.2020

Ja osobiście zmieniłem tv 4k na qled 4k i muszę powiedzieć że jest różnica i jestem zadowolony . Może obraz początkowo nie wydawał się super ale po ściągnięciu filmików w pełnym 4k widać ogromną różnicę . Bardzo ładne kolory , kąty widzenia również bardzo dobre, no i czerń również jest lepsza niż w zwykłym LED TV. Jedynie do czego mogę się doczepić to dźwięk , LG w tej cenie ma o wiele lepsze głośniki oraz do plastikowych nóżek na których stoi tv, które są po prostu brzydkie . W tej cenie myślę że najlepszy wybór , jeśli ktoś się zastanawia nad czymś lepszym to różnice będzie dopiero widać w oledach, więc moim zdaniem nie warto dopłacać jeśli to nie OLED.Podsumowując polecam ten model sam przed zakupem przeglądałem wiele rankingów sporo czytałem na jego temat więc to nie był nieprzemyślany zakup
jeszcze

1.2.2021

Parę dni temu zakupiłem telewizor samsung QLED qe55q67T, wiec pare słów mogę już o nim powiedzieć. Na pierwszy rzut oka robi pozytywne wrażenie, sam karton który można do połowy otworzyć ułatwia życie. Nóżki wkłada się w pare sekund trzeba pamiętać ze musza wejść do końca aby telewizor stabilnie stał. Obraz wyświetlany jest bardzo ładny, czerń jest czarna a biel biała, kolory żywe które bardzo cieszą oko. Menu przejrzyste, łatwo idzie znaleźć to czego się szuka. Aplikacje działają szybko, żadnych zacięć nie zauważyłem! Pilot wydaje się być solidny, metalowy w jednej bryle który bardzo wygodnie się używa. Dla mnie tylko szkoda że ma nóżki bo lewej i prawej stronie a nie jedną dużą po środku ale to już tylko moja subiektywna opinia.W skrócie, telewizor bardzo polecam! #promocjaSmartQLED
jeszcze

5.2.2021

Telewizor kupiłem niedawno. Telewizor świetnie się prezentuje, jest nowoczesny i multimedialny. Obraz idealny, nieskazitelna jakość obrazu. Funkcje Smart TV, popularne aplikacje między innymi: Netflix, YouTube, Prime Video. Intuicyjny pilot o rewelacyjnym wyglądzie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Serdecznie polecam, naprawdę warto! Bardzo fajny telewizor. Obudowa ładna i dokładnie spasowana. Obraz najwyższej jakości chociaż trzeba znaleźć takie ustawienia jakie nam odpowiadają. Ważne jest źródło sygnału i użyte kable hdmi. Pilot prosty w obsłudze, świetnie leży w dłoni i szybko się nauczyłem obsługi. Instalacja bardzo prosta w tym także podłączenie do domowego wi-fi.To kolejny Samsung w moim domu i kolejny raz nie zawiodłem się na tej marce. #promocjasmartqled
jeszcze

29.1.2021

Telewizor świetnie się prezentuje, jest nowoczesny i multimedialny. Obudowa ładna i dokładnie spasowana. Obraz najwyższej jakości, jeśli ustawimy takie ustawienia jak nam odpowiadają. Ważne jest źródło sygnału i użyte kabele hdmi. Pilot ładny prosty w obsłudze, świetnie leży w dłoni i szybko się nauczyłam obsługi. Instalacja bardzo prosta w tym także podłączenie do domowego wi-fi. Obraz idealny, nieskazitelna jakość obrazu. Funkcje Smart TV, popularne aplikacje między innymi: Netflix, YouTube, Prime Video, minus za brak możliwości instalacji CDA. Intuicyjny pilot o rewelacyjnym wyglądzie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. To kolejny samsung w moim domu i kolejny raz nie zawiodłem się na tej marce.#promocjaSmartQLED
jeszcze

1.2.2021

Kilka dni temu zamówiony telewizor właśnie do mnie dotarł. Jakość wykonania na wysokim poziomie, obraz zachwyca przez żywe kolory, jakość 4K oraz płynność obrazu co jest bardzo przyjemne dla oka i chce się oglądać. Idealnie nadaje się na seanse filmowe w pojedynkę czy też rodzinne jak i oglądania sportów na żywo. Dźwięk również bardzo dobrej jakości. Sam interfejs jest bardzo intuicyjny i łatwo się go obsługuje, wszystko bardzo fajnie się ze sobą łączy. Pilot bardzo dobrze leży w dłoni, a telewizor od razu reaguje. Możemy również zastąpić inne piloty do dekoderów tym jednym. Aplikacje bardzo szybko się otwierają a wszystko to zamknięte w bardzo cienkichramkach.<br><br>#promocjaSmartQLED
jeszcze

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności