logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tracer TRASTA44451. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tracer TRASTA44451.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tracer TRASTA44451 liczba opinii klientów wynosi 75, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.10.2021

Schludne wykonanie. Podoba mi się, że się ładnie składa, nie ma wielu wystających elementów. Konkurencyjne modele mają haczyki montowalne, te się składają, co jest wygodniejsze. Porty są też wygodniej ustawione - z tyłu i nie są ukryte pod "parapetem" występującym również w innym modelu tej podstawki. Minusem są dwa wentylatory zamiast jednego dużego - im więcej tym głośniej. Zawiedziony jestem też niskim maksymalnym kątem nachylenia. Podstawkę kupuję w 2 celach - dla chłodzenia ale i żeby ekran laptopa podnieść do wysokości ergonomicznej (używam wtedy zewnętrznej klawiatury i myszki). Laptop postawiony na ten podstawce jest wciąż za nisko. Problem nie występuje przy tej paskudnej podstawce z gorzej usytuowanymi portami...coś za coś :/
jeszcze

2.3.2019

Podstawka jak za tę cenę solidna. Podstawka wygląda elegancko, nic nie skrzypi, możliwość regulacji wysokości sprawia że z laptopa można korzystać wygodnie w dowolnej pozycji a dzięki podpórkom nie zsuwa się on po podstawce. Regulacja wysokości jest szczególnie przydatna gdy korzystamy z laptopa leżąc w łóżku i kładąc podstawkę, np. na kołdrze, ponieważ przy podniesionym ustawieniu mamy pewność, że laptop nie nagrzewa się od spodu ze względu na to, że zostaje tam całe mnóstwo przestrzeni do cyrkulacji powietrza, którą dodatkowo wspierają/wytwarzają wiatraki.

23.10.2015

Zabiera dobry port USB laptopa a w zamian bardzo trudny ciasny port.Dla mnie to klasa średnia, wystarcza, na razie brak oznak zużycia. w tegoroczne upały ratowała laptopa.W porównaniu do prostej blaszanej z trzema małymi 5cm wiatraczkami jest lepsza. Z tym Tracerem stary laptop ma niższe temperatury o 2-3 stopnie, a nowy o 1-2 stopnie.W sumie jest wystarczająco dobra,Brakuje dodatkowego wyłącznika do LED-ów,

31.3.2022

Za takie pieniądze to rozsądna podkładka. Obniża temperatury CPU i GPU podczas grania o około 4 stopnie. Jedyną rzeczą do której można się przyczepić jest sposób zasilania. Z opisanych 2 gniazd USB zostaje nam jedno (ponieważ przez jedno trzeba zasilić podstawkę) i też może służyć tylko do zasilania czegoś innego. Według mnie maksymalnie na laptopy 15,4". Jakość podkładki jest jak najbardziej w porządku.

24.8.2021

Fajna podstawka jak na swoją cenę. Trochę gruba, ale może przez to jest więcej miejsca na cyrkulację powietrza pod spodem. Ciekawe niebieskie podświetlenie, ale nie da się go wyłączyć/przyciemnić (jedynie wyłączyć całą podstawkę). Niestety ma tendencję do posiadania wad fabrycznych, w każdym przypadku prawy wiatraczek czasem lekko buczał (wypróbowałam dwa egzemplarze)

29.2.2016

Podstawka chłodząca bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Dwa wentylatory chodzą cicho, a całość jest stabilna. Niewielkim problemem są zaślepki zapobiegające zsunięciu się laptopa z podstawki podczas pracy pod kątem. Brak podgumowania powoduje, że się "telepią" i są niestabilne. wielki plus za niezależny włącznik/wyłącznik oraz zewnętrzne porty USB.

9.1.2015

Posiadam laptop MSI GE60 z kartą graficzną GTX 850. Laptop podczas grania na najwyższych ustawieniach w grach osiągał temperatury od 90 do 92*C więc zdecydowałem się na zakup podkładki chłodzącej. Temperatury spadły do 80*C. Polecam podkładkę. Rozsądne pieniądze i dobre chłodzenie to jej atuty

14.11.2016

Podstawka spełnia swoje zadanie w stopniu znacznie większym, niż dostateczny. Jest lekka i posiada wygodną regulację. Jakoś materiałów stoi na niezłym poziomie. Jedynym mankamentem jest umiejscowienie przycisku włączania - gdyby był po jednej ze stron, a nie z tyłu, byłoby perfekcyjnie.

27.10.2015

Bardzo dobra podkładka chłodząca do laptopów. W 100% spełnia swoje zadanie, laptop sie nie przegrzewa, a do tego jest bardzo cicha. Polecam każdemu kto poszukuje podkładki w dobrej cenie i gwarantującej obniżenie temperatury swojego notebooka.

1.2.2021

Podstawka jak najbardziej adekwatna do ceny. Odpowiednie rozmiary i prosta konstrukcja, wysokość także jest zadowalająca. Jedyne zastrzeżenie z mojej strony to praca wiatraków, nie jest zła, ale też nie najlepsza.

21.12.2020

Polecam !!!!!!!!!!!!! Mój laptop odżył po zainstalowaniu podstawki , przedtem nie dało się na nim pracować , gasł wielokrotnie z powodu nagminnego przegrzewania, i pracuje cicho !!!

7.8.2018

Świetna proporcja ceny do jakości, używałem wielu podkładek z marketów i każda inna to śmiech, dopiera ta daje radę i laptop naprawdę się nie nagrzewa.

8.9.2021

Obniża temperaturę o około 2-6*C niby coś, ale szału nie ma. (Mierzone termometrem na 2 różnych urządzeniach, w 4 różnych miejscach)

5.11.2020

Wydajna i elegancka.Czasami coś słychać jakby wentylator ocierał o obudowę - trzeba wtedy ciut przestawić laptopa.

31.1.2018

Ładnie wygląda, mocno wieje, świeci się. Zmniejsza temperaturę mojego laptopa aż o 15 stopni. W tej cenie polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności