logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Triangle Antal EZ czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Triangle Antal EZ czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Triangle Antal EZ czarny liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.7.2021

Od trzech tygodni jestem właścicielem tych kolumn i mogę już wyrazić swoją opinię,po wygrzaniu i osłuchaniu ich przez wiele godzin.Słucham na wzmacniaczu Marantz i Blue Ray/CD Marantz,kable połączyłem w bi-amp ,średniej klasy ,ale nie za 5zl/mtr.Jestem bardzo zadowolony z ich brzmienia :grają pięknie,wszystkie pasma brzmią OK,włącznie z basami (to dla miłośników niskich tonów).Wokale -absolutnie piękne.Nie ma co ukrywać:muzyka porządnie nagrana brzmi wspaniale,a utwory nagrane tak sobie brzmią też dobrze,czyli sprzęt wybacza sporo :) Wizualnie Antale są po prostu świetne i bez dwóch zdań mogą być ozdobą każdego pomieszczenia.Jakość wykonania -bardzo wysoka.Rozmiar kolumn jest spory i to słychać :dżwięk jest "duży",żywy i przestrzenny. Nie będę się rozpisywał; podsumowując jednym zdaniem: sprzęt wspaniale grający i wspaniale wyglądający (absolutnie warte swojej ceny,jakość wykonania na naprawdę wysokim poziomie).
jeszcze

29.6.2017

Mam takie białe wyglądają i grają fantastycznie bas jest tak jak inne tony a jak ktoś lubi lupucupu to niech sobie Subaru dołoży. Piękne kolumny które cudnie grają z moim rz900

12.5.2017

Kupiłem parę lat temu poprzedni model za ok. 2000 różni się głośnikiem wysoktonowym ma czarną a nie złotą kopułkę. Sprzęt ok. Ale ta cena z kosmosu. Warte są ok. 3000 za parę

2.11.2018

Grają Pięknie!
Warunki usługiPolityka prywatności