logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Wózek Ogrodowy Transportowy Przyczepka 300Kg Duży. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Wózek Ogrodowy Transportowy Przyczepka 300Kg Duży.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Wózek Ogrodowy Transportowy Przyczepka 300Kg Duży liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.4.2022

Niestety, spawane miejsca nie zostały obrobione lecz tylko pokryte farbą i przy pechu można się skaleczyć. Elementy plastikowe również można byłoby przed wysłaniem do klienta przejechać palcem i sprawdzić co warto usunąć. Zapach, a właściwie smród opon (gumy) jest nie do wytrzymania. Deklarowanej 300 kg nośności wózka komentować nie trzeba, bo to takie science fiction. Kto tyle uciągnie (przecież to nie jest przyczepka samochodowa, lecz ręczny wózek transportowy) i jak zatrzyma nawet na niewielkim spadku drogi?

29.6.2022

Wykonanie podwozia jeszcze ujdzie ale burty spasowane są tragicznie a plandeka jest jakby od innego modelu wózka. Urządzenie transportowe, bez wątpienia, jest fotogeniczne dlatego na zdjęciach wygląda całkiem, całkiem.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności