logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Adata HDD HD650 Durable Lite 1TB (Ahd6501Tu3Crd). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Adata HDD HD650 Durable Lite 1TB (Ahd6501Tu3Crd).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Adata HDD HD650 Durable Lite 1TB (Ahd6501Tu3Crd) liczba opinii klientów wynosi 69, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Jakość i szybkość działania w rozsądnej cenie-tak można najogólniej ocenić ten produkt,który zakupiłam jako prezent dla informatyka.Sama używam starszego modelu dysku ADATA od około 10 lat i nigdy się nie zawiodłam.Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę,obdarowany był bardzo zadowolony z mojego wyboru i jako specjalista stwierdził,że to naprawdę fajny sprzęt.Nie dość, że to designerski gadżet,to również dzięki wytrzymałej konstrukcji w postaci obudowy składającej się z 3 warstw ochronnych,chroniprzechowywane dane w przypadku uszkodzenia dysku,upadku itp.Kolejnym plusem jest usprawnienie pracy,co jest zasługą interfejsu USB3.0. umożliwiającego przesyłanie plików na dysk z prędkością do 600MB/s.Nie zapominajmy również o głównym atucie,jakim jest możliwość poszerzenia pamięci do przechowywania danych o przyzwoity 1TB.Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru spośród kilku wariantów kolorystycznych urządzenia. Szczerze polecam!
jeszcze

11.6.2019

Prędkość zapisu oraz dczytu na poziomie 150-160 MB/s. Ale są też wady. Za krótki kabel USB, mogli dać odrobinę dłuższy aby móc podłączyć je z tyłu obudowy PC. Kolejna to dysk domyślnie sformatowany FAT32!! Trzeba samemu ponownie sformatować dysk i ustawić na NTFS, bo tylko w tym formacie pozwala trzymać pliki ważące powyżej 4 GB. Pracuje bez opcji "Włącz buforowanie zapisu na urządzeniu" wtedy mamy 3xkrotnie mniejszą prędkość! Nie każdy to potrafi włączyć ani tym bardziej je znaleźć tą opcje.

23.2.2016

Od momentu zakupu kilka miesiecy temu uzywam tego dysku praktycznie codziennie. Przede wszystkim jest moją biblioteką mp3 w samochodzie, ale trzymam tez na nim kilka filmów w razie czego ;) Wybrałem go głównie dzięki obudowie odpornej na upadki. Obecnie dysk ma kilka rysek i obić, ale na to co przeszedł to nic. Dane są całebi nigdy nie było problemów z ich odczytem. Śmiało polecam !

29.1.2016

Dysk kupiłem z prostej przyczyny - przy wielkości dzisiejszych plików pendrivy są mało funkcjonalne. Co prawda dysk jest większy, ale ma nieporównywalnie większą pojemność, a mnie dokładnie o to chodziło. Teraz mogę mieć całą filmotekę pod ręką ;) Na plus także wzmacniana silikonem obudowa, dysk wygląda na odporny na upadki jednak tego jeszcze nie musiałem sprawdzać.

7.3.2017

Drugi mój dysk ADATA HD650 1TB. Poprzedni (czarny) kupiłam 1,5 roku temu i spisuje się świetnie. Fajny design z silikonową nakładką - jest antypoślizgowa i ma szansę amortyzować drobne wstrząsy i upadki z niewielkiej wysokości. Minusy - luźne gniazdo USB (na razie nie ma problemów ze stykami) i uginająca się, trzeszcząca obudowa. Trzyletnia gwarancja producenta.

13.1.2019

Dysk HD650 spoko, ADATA robi swoje, podpinam działa :) pierwszy tydzień użytkowania. - mały minus to to, że ogumowana część obudowy klej do siebie każdy kurz, ale za to chroni- predkość, jejciu nie mam do czego porównać i czym testować - 289pln 2TB uważam za super zakup polecam

25.2.2016

Po dwóch tygodniach używania mogę śmiało polecić pozostałym. W sklepie zwróciłem na niego uwage przez wygląd: carbon + czerwień, naprawde fajnie to wygląda. Na szybkość transferu też nie narzekam, USB 3.0 :) Do standardowego przenoszenia plików między znajomymi w sam raz.

6.7.2016

Cóż tu napisać? Przyszedł mail z prośbą o opinię, to piszę ;). Dysk się sprawdza, zastrzeżeń nie mam, jest stosunkowo zgrabny, całkiem szybki i pojemny. Trzymam na nim głównie fotki, bo jednak nie wszystko można powierzyć chmurze. Polecam.

25.2.2016

Dobre wyniki prędkości dzięki USB 3.0. Silikonowa obudowa powinna wytrzymać upadki nawet ze sporej wysokości. Niska cena jak za pojemność 1TB. W zestawie z dyskiem dostajemy oprogramowanie do szyfrowania danych - może się przydać.

5.8.2016

Po pół roku użytkowania jestem bardzo zadowolony. Co prawda guma na bokach ma już lekkie otarcia, ale nie rzuca się to zbytnio w oczy. Poza tym, pełni ona funkcję ochronną, więc lepiej żeby ona się uszkodziła niż dysk.
Warunki usługiPolityka prywatności