logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bambo Nature Pieluszki 4 Maxi 7-18Kg 120Szt (4X30). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bambo Nature Pieluszki 4 Maxi 7-18Kg 120Szt (4X30).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bambo Nature Pieluszki 4 Maxi 7-18Kg 120Szt (4X30) liczba opinii klientów wynosi 498, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 492, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.4.2021

Pampersy wyprodukowane w Rosji, ale... to nie ma najmniejszego znaczenia. Porównałam je z polskimi wyprodukowanymi w podobnym czasie i poza szatą graficzną nie widzę różnicy. Są tak samo długie, szerokie, elastyczne, tak samo pachną (czyli raczej neutralnie) i mają wkład chłonny takiej samej grubości, struktury itp. Po kilku dniach używania mogę rownież stwierdzić, że są tak samo chłonne. Nie są ani lepsze ani gorsze, mają takie same właściwości, jedynie grafikę inną. Polecam, jak każde Active Baby.

3.12.2020

Pampersy są mocne, szczelne i chłonne. Nie ma żadnych "awarii", nawet kiedy dziecko jest bardzo aktywne. Nie uczula skóry. Przeszkadza jedynie zapach, jest dość intensywny, zdecydowanie lepiej pod tym względem sprawdza się linia "Premium Care".

1.3.2022

Pampersy jak Pampersy. Choć czasem mam lekkie wrażenie,że sobie wiszą za bardzo. Ale trzymają. i rzeczywiście jak napisane było w poprzednich komentarzach, są produkcji wschodniej . Rosyjskiej bodajże. Tak napisane jest na opakowaniu.

29.8.2019

Niby ok, ale w kilkunastu sztukach oderwał się rzep przy zakładaniu pieluszki. Takie rzeczy jednak nie powinny mieć miejsca, nie wiem czy to kwestia wadliwej partii czy jakość pieluszek uległa pogorszeniu.

11.8.2021

Najtaniej wychodzą, są cieńsze niż zwykle pampersy, czasami przeciekają, (u chłopca) zazwyczaj gdy nie dopilnuje się falbanek albo krzywo zapięte.Ale na dzień się sprawdzają a na noc preferujemy zwykłe.

4.1.2020

Ogólnie wszystko w porządku jeśli chodzi o zakup ale rozmiar pampersa jest zaniżony niż napisane jest na opakowaniu. Gdybym wiedziała wzięłabym rozmiar większe. Tak to polecam sprzedającego.

15.2.2021

Pampersy niczym nie różnią się od tych kupionych w drogerii czy markecie. Oryginalne pieluszki w dobrej cenie, nie zdążyło się, aby corka przesiusiała. Polecam dla używających activ baby

13.2.2022

Pieluszki z wersji "dry", mylące samo ogłoszenie bo dopiero w opisie ogłoszenia informacja ze to są pieluszki active baby dry a nie active baby a niestety różnią się od siebie

10.6.2020

Pieluchy kupuje już kilka miesięcy i ani razu nie zawiodłam się. Cena najniższa z moziwych(w sklepach nie znajdzie się taniej). Jakość jak to pampers, nie trzeba przedstawiać

27.11.2020

Bardzo polecam! Pampersy są naprawdę super! Nie przeciekają, nie odparzają czy też nie pozostawiają żadnych zaczerwień. Na pewno kupię tu jeszcze nie jedno opakowanie :)

29.3.2022

Nie bez przyczyny na pieluchy mówimy pampersy. Są po prostu najlepsze. Zbierają, co mają zbierać, i nie przeciekają; nie spadają i trzymają się na tyłku; nie uczulają.

10.12.2020

stosunkowo najlepsza cena dla dobrego produktu. Pieluchy Pampers dobrze wchłaniają mocz i odciągają go od skóry, która oddycha swobodnie i nie poci się w nich

26.1.2021

Najlepsze pampersy jakich używałam, nie podrażniają, nie przeciekają. Stosowałam przy pierwszej córce jak i teraz przy drugiej i jestem mega zadowolona.

10.12.2020

Pampersy wszyscy znają - jak dla mnie i mojej córeczki to najlepsze pieluszki dostępne na rynku. Nie odparzają, nie uwierają a to chyba najważniejsze.

22.12.2020

Trochę inne niż sklepowe ale swoją funkcję spełniają. Mniejsze i twardsze w dotyku, wzory zupełnie inne, słabo się rozciągają.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności